До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Ознаки енергетичної сили

Ознаки енергетичної сили
Джерело матеріалу:

Бувають люди, після контакту з якими відчуваєш занепад сил і пригніченість. А бувають і такі, які викликають у нас стан фізичного і душевного підйому. Помічено, що поруч з ними і наше життя починає істотно змінюватися на краще. А все завдяки впливу їх потужної позитивної енергетики. Як же розпізнати таких особистостей в нашому повсякденному оточенні?


Такі люди рідко хворіють

Будь-яка недуга, навіть найнезначніша, є результатом «пробою» в аурі. Якщо у людини часто буває погане самопочуття, якщо у неї є хронічні болячки, то ні про яку сильну енергетику тут говорити, звісно, не доводиться. Якщо людина виглядає здоровою, ні на що не скаржиться, рідко ходить до лікарів, то вона може стати для вас енергетичним донором.

Вони сильні фізично

Такі люди не тільки здорові, вони мають фізичну силу і витривалість. Наприклад, вони можуть «за раз» пройти велику відстань, піднімати вантажі, які не під силу іншим… Часто вони всерйоз займаються спортом, віддають перевагу активному відпочинку. Енергетично сильні особистості рідко скаржаться на втому або перевтому. Їм потрібно значно менше часу, ніж іншим, щоб відновитися після фізичних навантажень. Вони мало сплять, бо просто не потребують великої кількості сну.

Вони неймовірно щасливі

Багато хто працює в поті чола свого, щоб домогтися хоч якогось успіху або заробити грошей, та й те не завжди досягають результату. Якщо у вашому оточенні є людина, яка начебто не докладає особливих зусиль, але тим не менш вона успішна і всі її проекти здійснюються як по маслу, та й фінансових проблем особливо немає, то її енергетичний рівень безумовно вищий, ніж у середньостатистичного індивіда.

Вони не надають великого значення життєвим проблемам

Від них практично не можна почути скарг на життєві труднощі, але ж багато хто з нас цим «грішать». Зрозуміло, і у них бувають проблеми, як і у всіх, але вони не зациклюються на перешкодах і долають їх в «робочому порядку». Тому вони завжди випромінюють позитив. До речі, навіть в кризові часи їм вдається триматися на плаву. З особистим і сімейним життям зазвичай теж все відносно гаразд, оскільки вони не схильні робити з дрібних неприємностей драму, та й проблемних партнерів інтуїтивно відштовхують, тому мають якісні відносини.

До них тягне оточуючих

Про таких людей кажуть, що вони мають магнетизм або харизму. Спілкування з ними надихає, стимулює діяти, творити, змінювати своє життя. У них легко закохатися. А все тому, що вони нас «підживлюють».

Вони здатні повести за собою інших

Ці люди ні на кого не тиснуть, не залякують, не чинять насильницьких дій, проте вони завжди оточені «почтом» і займають лідерські позиції. Тільки по-справжньому сильна людина може стати реальним лідером.

Вони відкриті світові

Особистості з сильною енергетикою ніколи не бояться пробувати щось нове. Вони завжди готові до змін, експериментів, розширення обріїв. Для них аж ніяк не є великою проблемою поміняти роботу або місце проживання, різко змінити своє особисте життя. Вони, як правило, легкі на підйом і обожнюють подорожувати. Їхнє гасло: «Рух — це життя». Сенс життя вони бачать у розвитку і постійних перетвореннях.


Як стати енергетично сильною особистістю?

Так, перебувати поруч з такою людиною дуже корисно і приємно. Але пам'ятайте, що і без вас багато охочих «підживитися» від неї як від «батарейки». Зрештою, подібні вам «вампіри» можуть виснажити біополе такого «донора», і він як мінімум відмовить вам в спілкуванні.

Краще постаратися самостійно «наростити» свою енергетику. Це не так вже й складно, як здається. Ось декілька рекомендацій.

  • Для початку слід змінити свої погляди на світ. Припиніть зациклюватися на негативі — він є в житті кожного з нас, але ставитися до нього можна по-різному. Намагайтеся виділяти хороше, а не погане. Нерозв'язних проблем практично не буває.
  • Постарайтеся змінити своє життя. Якщо вас щось в ньому не влаштовує, шукайте більш прийнятні й бажані варіанти. Якщо для того, щоб щось змінилося, потрібно вийти із зони комфорту, робіть це. Як-то кажуть, хто не ризикує — той не п'є шампанського!
  • Намагайтеся вести здоровий спосіб життя — не «заїдайте» стреси, проявляйте щобільше фізичної активності.
  • Займайтеся улюбленою справою. Якщо немає можливості зробити улюблене заняття основною роботою, зробіть це хоча б своїм хобі. У житті людини обов'язково має бути щось «для душі».

Не шукайте собі «донорів». Будьте самодостатні. Займайтеся духовними практиками, медитуйте, навчіться отримувати енергію з навколишнього світу — і тоді «батарейки» вам більше не знадобляться. А здоров'я, любов, успіх та інші блага самі прийдуть у ваше життя.

Авторка — Жанна Казакова

+2
228
RSS
04:27
+2
_чудово Можна самому «накачатися» енергією, а не живитися від інших! _чудово
13:00
+2
Отже, хто нарікає і постійно скаржиться, — той потенційний вампір?
Ага! _вибачаюсь Він же постійно «б'є на жалість»…

Випадкові Дописи