Анатолій ВИСОТА: Українець УСИК переміг в Англії (2, 11.18)

Анатолій ВИСОТА: Українець УСИК переміг в Англії (2, 11.18)


Коли добре, коли легко на душі, то можна гори звернути. Кажуть так про людину, а це властиво і всьому народу. Особливо зараз треба позитивні новини про перемоги, коли вража сила через телевізор сіє серед українців зневіру в Україні як самостійній державі. Це ж треба: дехто вже звинувачує Президента Порошенка в тому, що він не припиняє війну на Донбасі. Ніби це українська армія окупувала чужу землю, а не боронить рідну сторону. Олександр Усик 10 листопада 2018 р. в суботу підняв настрій багатьом нашим громадянам своєю перемогою над британцем Тоні Белью.

      Того дня вночі
Я не спав і чекав початку бою нашого абсолютного чемпіона в Манчестері проти претендента на всі чотири чемпіонські пояси. Тоні Белью так цього прагнув, що перед боєм скинув 15 кг, щоб зрівнятися вагою із українцем (90 кг).
Ось нарешті увімкнули стадіон у Манчестері і більше 20 тисяч глядачів чекають на перемогу свого земляка. Це ж не полінувалися прийти опівночі на стадіон! На рингу оголошують, що хтось зараз заспіває на честь Тоні Белью. Один чорношкірий співак не так співає, як проголошує реперно швидко-швидко і все підіймає руки до неба, закликаючи Бога на допомогу. Виходить Тоні, закритий капюшоном ще й лице закутане. Роздягається і на широкій білій спині читаю тату: BOMBER. Справді він більшість боїв виграв достроково нокаутом. Б’є себе по щоці, а потім обома руками в щоки – це так себе злить перед боєм. Він стрижений під нуль із чорною бородою та вусами. 
Оголошують вихід нашого спортсмена. Йде поважно і я бачу, що вже в нього нема козацького чуба, зате появилась коротка борідка і сантиметрові вусики. Виходить під українську пісню про козаків.

       Бій
В першому раунді противники приглядаються один до одного. Бачу, що Белью ні в чому не уступає нашому і спритно ухиляється від ударів. 

Вже в четвертому раунді видно що Олександр пропускає дошкульні удари. Тоні глумиться над нашим, опускає руки, схиляється на канати, мовляв підходь і бий.  

Коментатори кажуть, що британець надіється на «рубку», на обмін потужними ударами, бо в нього нема шансів виграти в нашого боксера за числом ударів.
Щоб не забути: Інтер змінюється і обидва наші коментатори говорять українською. В наступних раундах і далі британець б’є Усика дошкульно. 

Я собі думаю і переживаю за результат бою. І справді, де ж фірмові серії ударів з обох рук. Розпочався восьмий раунд і був він таким же, як сьомий. Наший наступає, притискає Тоні до канатів. Але що це? Раптом британець падає на підлогу і голова його опиняється за канатами. 

Ага! Оце тобі, щоб не глумився! Суддя рахує секунди, Тоні намагається підвестися. Але суддя-британець розводить руками – це нокаут. Олександр відходить у свій куток, стає на коліна і хреститься. Наша команда

Коментатори, як і глядачі, нічого не розуміють.

        Після бою
Нарешті Тоні підводиться і ми бачимо, що в нього очі звужені як у китайця – так побитий. Він сідає у своєму куті, схиляється й ридає. Це так незвично, що Олександр підходить і заспокоює суперника. Нарешті показують, як стався нокаут. Правою рукою українець б’є у ліву скроню, а потім лівою рукою б’є так потужно, що здається голова ось-ось відірветься. 


Ось Белью вже заспокоївся і він привітав Олександра із перемогою.( На момент нокауту  в записках суддів Тоні таки перемагав Усика за числом ударів.)   В нього несподівано стався напад любові. Британець разів з десять поцілував українця, правда у лоб.

       Що далі
Усик каже, що йому треба ґрунтовно відпочити і побути із своїми дітьми та дружиною. Може з часом набере вагу й перейде у супертяжі. Бо на нього чекає ще один чемпіон – Ентоні Джошуа.

Ось наш герой 

Українці вміють перемагати. І чим далі, тим охочіше.

Хай же буде! 

+5
472
RSS
11:24
+4
Може ще хтось бачив цей бій? Ось додам ще кілька світлин про цю переможну для українців подію.
Не люблю бокс, але тішуся нашими перемогами.
13:48
+4
Додав таки кілька світлин про той переможний бій українця Усика.
19:16
+3
Не дивлюсь бокс, але ви так гарно прокоментували бій, читаючи, наче дивилась бокс, дуже рада за Усика
22:47
+3
Вітаю з значущою перемогою! А чи визначився Усиа з наступним суперником?
00:25 (відредаговано)
+2
Цитата зі статті:

Бо на нього чекає ще один чемпіон – Ентоні Джошуа.

Якщо є претендент — мусить битися: адже відмова рівнозначна програшу…
_сильний
Але сам Усик хоче перейти в категорію супертяжів і робити подальшу кар'єру там. А в цій категорії будуть свої суперники…
06:46 (відредаговано)
+2
Друже, коли Усик надумає перейти в іншу вагову категорію (супертяжі), то він добровільно віддасть усі свої 4 чемпіонські пояси. І вони стануть вакантними. Але є великі ризики. Можна набрати додаткові 15 кг і зрівнятися вагою (105 кг) з тобою і Ентоні Джошуа, який переміг був нашого Володимира Кличка. Але не можна підрости на 10 см і стати двохметровим, як Джошуа. А у вищих боксерів є перевага зросту, більший розмах рух та інше. Але для Усика знайдуться інші претенденти на чемпіонство у своїй природній ваговій категорії (90 кг).
Ідею переходу в супертяжі озвучив сам Усик, я тут ні до чого. У «маленьких» є свої переваги в двобої з «великими», це неодноразово доведено в усіх видах єдиноборств. Тому якщо хоче — нехай бореться!!!
_не_знаю
15:37
+2
Хай же буде!
11:27
+2
Дякую пане Тимуре за роз'яснення

Випадкові Дописи