Джерело достатку знаходиться не за твоїми межами

Джерело достатку знаходиться не за твоїми межами
Джерело матеріалу:

Протягом двох тижнів попрактикуйся у наступному і поспостерігай, як це змінить життя: коли тобі здається, що люди відмовляють тобі — в похвалі, високій оцінці, допомозі, люблячій турботі і так далі, — дай їм це.

У тебе цього немає? Тоді просто дій, як ніби це у тебе є, і це прийде.

І незабаром після того, як почнеш віддавати, ти почнеш отримувати. Ти не можеш отримати те, чого не віддаєш. Вихідний потік визначає вхідний. Думаючи, що світ тобі в чомусь відмовляє, знай, що в дійсності це у тебе вже є, але поки ти сам не дозволиш цьому вилитися назовні, ти навіть не зможеш дізнатися, що воно в тебе є. Це і є достаток

Джерело достатку знаходиться не поза тобою. Це частина того, хто ти є. Однак почни з подяки і визнання достатку, наявного зовні. Побач повноту життя у всьому, що тебе оточує. Відчуй своєю шкірою тепло сонця, полюбуйся квітами, виставленими за стіни квіткового магазину, відкуси від соковитого плоду або промокни до нитки, просочившись багатством води, що падає з неба. Повнота життя — на кожному кроці. Подяка цьому навколишньому достатку пробуджує той достаток, що дрімає усередині тебе.

Випусти його, дозволь йому спливати. Коли ти посміхаєшся незнайомцю, відбувається невеликий вихід енергії. Ти віддаєш.

Частіше задавай собі питання: «Що я можу тут віддати; як я можу послужити цій людині, цій ситуації?»

Тобі нічим не потрібно володіти, щоб відчувати себе багатим, хоча якщо ти постійно відчуваєш себе переповненим, речі майже обов'язково до тебе прийдуть. Достаток приходить тільки до тих, у кого він вже є. Це здається майже несправедливим, але це так. І достаток, і нестача — це внутрішні стани, які проявляються в твоїй реальності.

Екхарт Толле «Нова Земля»

+2
517
RSS
01:17
+2
Ой… Ми з другом Анатолієм стільки сперечалися про біблійну фразу:

Бо хто має, то дасться йому та додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має.

— що повторювати вкотре свою аргументацію просто ліньки!
09:29
+2
Так, ДЖЕРЕЛО ДОСТАТКУ всередині мене.
10:04
+2
Ось дивись, Дзвінко, ти ж не маєш електромобіля? І я не маю. Чи можна в нас забрати те, чого ми не маємо? Ні!
Суть притчи про господаря і трьох рабів у іншому. Господар забрав у непідприємливого раба 1 динар, бо він не зумів його приростити за рік. Притчу варто прояснити: живи і вчись збільшувати і покращувати те, що маєш, коли не зумієш, то заберу те, що маєш
Спочатку людина має усвідомити, що взагалі щось має і може цим поділитися з іншими.
І я не маю електромобіля.
І звичайної автівки не маю також.
І вони мені нафіг не потрібні!!!
_не_знаю
Тому мені навіть у медичній карті записали такий діагноз, при якому не можна здавати на водійське посвідчення. Отже, у мене забрана сама можливість мати автівку.
Вам водити авто не можна, а не мати його. Водити може дружина, донька, зять, внук, друг чи сусід, найманий водій, зрештою.
Моя дружина або моя донька можуть бути власницями автівки з таким же успіхом, як і я! _язик Якщо їм треба — нехай заводять собі автівку…
12:56
+3
Цікава методика… Я десь з нею згідна. якщо ти про щось думаєш довгий час, воно з часом обов'язково приходить. Не даром кажуть думки матеріалізуються. Звичайно це не зовсім стається тут і тепер, на це треба трохи чекати. І стається воно тоді коли ти зовсім не сподіваєшся)))

Випадкові Дописи