Магія кольору очей

Магія кольору очей
Джерело матеріалу:

Очі завжди мали якийсь магічний ореол. У стародавньому Єгипті соколине око бога Гора вважали символом небесної захисту, його зображували на надгробних каменях для допомоги мертвим. Його порівнювали з силою і міццю, а також використовували в математиці для зображення дробів. У стародавній Греції на очі небіжчикові клали монети, аргументуючи це тим, що якщо очі залишаються розплющеними, то небіжчик зможе виглядати собі подорожнього в потойбічний світ. І той, хто подивиться йому в очі, незабаром помре. До сьогодні існує безліч вправ, як розкрити «третє око». Ритуалів від «лихого ока» не злічити. Один з найвідоміших оберегів — око Фатіми, покликане врятувати свого господаря від невдач і втрат...

Очі — дзеркало душі. А за їхнім кольором можна дізнатися не тільки про характер і навіть таємні пристрасті людини, але також визначити, чи є у неї магічні здібності.

Сьогодні наші експерти розповідають, якими магічними здібностями можуть бути наділені люди в залежності від кольору очей. Швидше шукайте себе.


Темні та карі очі

Якщо ви зустріли імпульсивну і темпераментну людину, придивіться: колір її очей напевно має темний відтінок. «Біжить попереду паровоза», — так зазвичай говорять услід карооким. У них особлива енергетика. Попри горду вдачу, вони можуть легко зачарувати свого опонента, мають привабливість і чуттєвість.

Наші предки не дуже полюбляли карооких. Вважалося, що вони запросто можуть наврочити, накликати біду. Що ж, кароокі пов'язані з Сонцем і з Венерою, а такий союз робить їх палкими (і, до речі, влюбливим). Як швидко людина збуджується, так само швидко і затихає. І, попри запальність, легко забуває образи, не тримає злості в собі.

Кароокі легко приймають енергетику від інших людей, вміють її всотувати і «переробляти». А потім віддають, допомагаючи впоратисятися зі складним життєвими ситуаціями. Ці люди врятують вас у важку хвилину. Але й поганий посил вони повернуть вам сторицею.


Сині та блакитні очі

Сині та блакитні очі зачаровують і здатні загіпнотизувати співрозмовника з перших слів. «Потонути в безодні очей», — говорили поети. Але ці кольори подарували людині не тільки красу, але і складний характер.

Такі люди в усьому і завжди шукають справедливість, вони сильні й рішучі, їх нерідко затягує у всілякі авантюри. Рухомі безстрашністю, вони часто лізуть на рожен, навіть якщо це може їм нашкодити. Конфліктні, полюбляють відстоювати свою точку зору до останнього, не боячись при цьому поранити почуття опонента, навіть якщо це рідна і близька людина. Емоційність синьооких і блакитнооких зашкалює, вони здатні на велику пристрасть, закохуються швидко і можуть довго домагатися почуттів у відповідь. Так само і в антипатії: якщо їм хтось не подобається, вони тривалий час проявляють негатив.

У давнину вважалося, що людина з блакитним і синім кольором очей — поплічник темних сил. Жителі Греції навіть кріпили спеціальний амулет до одягу, захищаючись від синьооких людей. На їхню думку, вони здатні наводити порчу.

Вчені з'ясували, що блакитноокі й синьоокі люди з'явилися на нашій планеті не так давно — близько 10 тисяч років тому. Корінне населення Землі, наприклад, було суцільно карооким. Уявляєте, як в епоху забобонів «зустрічали» все нове і незвичайне? Не дивно, що їх негайно зробили адептами темних сил.

Вважалося, що чим світліші очі, тим важчий дар у їхнього власника. Блакитні очі, наприклад, таять обман. Вам дуже не пощастило, якщо ви образили блакитноокого «чаклуна». Вони довго пам'ятають образи, навіть якщо давно їх вибачили. Така людина здатна вас заворожити, заплутати, потім самі не будете знати, як опинилися в ямі, яку вам вирили.


Зелені та сіро-зелені очі

Людям із зеленим кольором очей теж не були раді в стародавні часи. Ну, хто ж тоді не знав лайки «зеленоока відьма»! Тільки за цей колір очей могли спалити на вогнищі.

Можливо, тому у зеленооких сформувався сильний, витривалий, наполегливий, впертий і цілеспрямований характер. Володарі зелених очей ставлять перед собою чітку мету і готові подолати будь-які перешкоди на шляху. Вони дивляться на життя реалістично, з них виходять відмінні керівники й організатори.

Люди із зеленими очима, і справді, мають надзвичайну інтуїцію, вони «зчитують» інших. І навіть можуть ними маніпулювати. Рятує нас всіх те, що по натурі зеленоокі люди дуже добрі. Якщо вони покохали, то це дуже щиро і ніжно.

А ось металеві сірі нотки додають металу і в характер володаря такого кольору очей. В цьому випадку людину краще не дратувати. Вона може бути дуже жорстокою. Поставивши мету, зеленоокий повзтиме до неї навіть з останніх сил. Доля стає соратником людей з цим кольором очей. І вона допоможе відплатити по заслузі кривдникові.


Сірі очі

В астрології даний колір очей знаходиться під впливом Меркурія. А це — консервативність, правильність, активність. Люди з сірими очима багато на себе беруть, дуже товариські, а тому їм вкрай складно накопичити енергію. Вони її з легкістю втрачають, запросто нею діляться.

У давні часи вірили, що сірі очі — «чисті». Їхні власники діють під впливом розуму. Вони матеріалісти, а тому всі ці магічні штучки їм по боку. До інтуїції такі люди прислухаються не надто часто. Там, де розум безсилий, сіроокі люди часто впадають в ступор.

Але, що цікаво, Доля хоча й не обдарувала їх особливими магічними здібностями, зате віддала в покровителі саму Фортуну. Вважається, що сірі очі у великих везунчиків, у яких все відмінно складається і в справах, і в коханні.

+2
5198
RSS
17:08
+2
Я зустрічав і більш розлогі градації (особливо в плані «жовтооких» та змішаних кольорів очей), але наведена чотириколірна градація відповідає «чотирьом темпераментам», «чотирьом стихіям», «чотирьом сезонам» та ін.
18:21
+2
Чорнії брови, карії очі... — це про українців. Кажуть, що зеленоокими були АРІЇ. Було б дивно побачити блакитнооких серед чорношкірих і жовтошкірих. Тур Гейєрдал пише, що серед жителів острова Пасхи (полінезійці) були білошкірі й рудоволосі з блакитними очима.
19:36 (відредаговано)
+1
Було б дивно побачити блакитнооких серед чорношкірих і жовтошкірих.

Буває…


Випадкові Дописи