Методика виконання бажань: «Я можу собі дозволити»

Методика виконання бажань: «Я можу собі дозволити»
Джерело матеріалу:

Методика називається «Я можу собі дозволити», і спрямована вона на руйнування негативних установок, які нам втовкмачують в голову батьки, вчителі, засоби масової інформації й усі, кому не ліньки.

Її слід застосовувати, коли необхідно залучити в своє життя гроші, потрібну ситуацію, людину, річ, роботу, виконати бажання тощо.

Методика «Я можу собі дозволити» робиться зазвичай для самого себе, але [її можна застосувати] і для іншої людини.


Суть проста:

  • Якщо Ви мрієте про певну роботу — відвідайте потрібну установу або, хоча б, пройдіть повз [неї] зі словами: «Я можу собі дозволити тут працювати».
  • Якщо хочете купити якусь річ — вирушайте в магазин, зайдіть у [відповідний] відділ і, торкаючись речей, кажіть: «Я можу собі дозволити це купити».
  • Якщо хочете привернути в своє життя другу половинку, йдіть туди, де багато чоловіків (жінок), дивіться на кожного з них і кажіть: «Я можу собі дозволити цього чоловіка (цю жінку)».

Найголовніше: не намагайтеся аналізувати свої дії та думки, типу, навіщо мені ця кофтина, мені не по кишені така шуба, мені не подобаються лисі чоловіки, огрядні жінки дратують, таке крісло мені нема куди поставити та інше.

Не пропускайте нічого на своєму шляху, дозволяйте собі [те], що бачите навколо. Вправа приносить масу задоволень, оскільки сприяє швидкому розблокуванню енергії, спрацьовує швидко і за ефективністю не поступається роботі з афірмаціями.

+3
571
RSS
01:56
+2
Різновид аутогіпнозу — але методика оригінальна!
06:58
+2
Все просте буває й ефективним. Треба буде спробувати.
за ефективністю не поступається роботі з афірмаціями.

Так це ж і є свого роду афірмація.
_вибачаюсь Мабуть, автор тексту просто не дуже обізнаний на темі. Він описав конкретну методику, тому не знає, що це лише один з різновидів афірмацій. _вибачаюсь

Випадкові Дописи