УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Сім'я для різних знаків Зодіаку

Сім'я для різних знаків Зодіаку
Джерело матеріалу:

Сім'я — це, звісно, важливо, але все ж не всі люди ставлять її на перше місце. Для когось сім'я — це святе, для когось — джерело задоволення, для когось — пустопорожгє слово.

Як дізнатися, що означає сім'я для вашого партнера або будь-якої іншої людини? Яким чоловіком буде він, і якою дружиною станете ви?

Всю правду вам відкриють астрологічні знання, які ви знайдете в цій статті.


Дружини


Овен: влюблива, але чесна

До шлюбу пані — Овен часто крутить швидкоплинні романи, закохується у всіх поспіль, але не затримується в парі. Зустрівши того самого чоловіка, вона зупиняється і створює сімейне гніздечко на все життя. У шлюбі зради для неї абсолютно неприйнятні. Вона ніжна, ранима і довірлива, тому вимагає від чоловіка ласки і прояву почуттів. Вміє підтримувати і допомагає чоловікові просунутися вперед у всіх справах.

Телець: весела і практична

Ця легка по натурі жінка в шлюбі проявляє серйозність і практичність. Вона чудова господиня, турботлива дружина і ніжна матір. Для неї важливо постійно відчувати кохання чоловіка, без якого вона просто загасне і перетвориться на типову тітку. Дружина-Телець розуміє свого чоловіка і ніколи не провокує скандали. Саме у жінок цього знака Зодіаку шлюб практично ніколи не закінчується розлученням.

Близнюки: романтична і доброзичлива

Вона ніколи не стане відмінною господинею ідеально чистого будинку і королевою кухні. Її перевага в іншому: ставши матір'ю, жінка-Близнюки повністю розкриється і прекрасно виховає своїх дітей. У шлюбі для неї важливі матеріальне становище і прояви почуттів. Вона гостинна, тому родичі та друзі з радістю відвідують її дім.

Рак: пристрасна і любляча

Гаряча і яскрава жінка, відносини і шлюб з якою будуть переповнені пристрастю, ревнощами і чуттєвістю. Ця жінка хороша як в ліжку, так і на кухні, а ще вона ніколи не дасть занудьгувати ні чоловікові, ані гостям. Щоправда, після народження дітей жінка-Рак зазвичай віддає їм всю себе, відсуваючи все інше на задній план.

Лев: розумна і вимоглива

Для цієї жінки шлюб — одна з основ матеріальної стабільності та джерело любові. Якщо цього немає, шлюб з жінкою-Левом розвалиться. Вона жіночна, завжди добре виглядає, розумна і допомагає чоловікові домогтися будь-яких цілей. Вміє контролювати себе, чоловіка, дітей, свекруху і всіх навколо.

Діва: акуратна і рішуча

Вміє господарювати і заощаджувати, вкрай педантична в питаннях чистоти, кулінарії і здоров'я членів сім'ї. Вона погано вміє показувати почуття в романтичному плані, зате з надлишком компенсує це затишком, теплом і турботою, якими обдаровує любих чоловіка і дітей.

Терези: сентиментальна і чуттєва

Для неї важливі романтика, пристрасть і обожнювання чоловіка. Без любові життя жінки-Терезів стане сірим і тужливим. Вона дуже ревнива і любить поратися по дому.

Скорпіон: активна і пристрасна

Буденність — це не для неї. Жінка-Скорпіон шукає гостроти відчуттів і незвичайних вражень навіть у шлюбі, отож чоловік має забезпечувати їх. Нізащо не пробачить зраду, обожнює чоловіка більше, ніж дітей. Не любить поратися по дому і готувати.

Стрілець: розумна і бойова

Вона не романтична і не сентиментальна, зате вміє підтримувати і допомагати навіть у найважчих ситуаціях. Вірна бойова подруга, яка з насмішкою ставиться до дурних ревнощів й істерик і вимагає свободи. Відмінна і гостинна господиня.

Козеріг: жорстка і господарська

Вона може бути цинічною, уїдливою і навіть агресивною, виливаючи критику на всіх навколо. Вважає, що домашній затишок — важлива частина щастя, тому особливо піклується про дім. Зрада для неї немислима.

Водолій: господарська та турботлива

Для неї вкрай важливою є матеріальна складова шлюбу, бідності вона не винесе. Дім при ній — повна чаша, в ньому завжди чисто, затишно і пахне смачною їжею, а діти і чоловік оточені турботою і теплом.

Риби: щира і спокійна

Живе власними почуттями і вміє віддавати їх іншим членам сім'ї. Часто смачно готує. У шлюбі для неї важливі гармонія, мир і спокій, відсутність скандалів і з'ясування стосунків.


Чоловіки


Овен: пристрасний і люблячий

Обраниця стає для чоловіка-Овна сенсом життя, він щиро кохає її. В юності він вітряний і веселий, а в зрілому віці одружується — один раз і на все життя. Його любов до дружини і дітей не зменшується з роками.

Телець: господарський і надійний

Він — ідеальний сім'янин, який несе все в дім і прагне побудувати затишне гніздечко. Найчастіше мовчазний. Надійний, від нього можна очікувати і духовної підтримки, і допомоги в домашніх справах.

Близнюки: вітряний і непрактичний

Цей чоловік здатен накоїти багато дурниць, аж до зради, а опісля навіть не відчувати за собою провини. Фізична зрада для нього — дурниця, куди важливіше бути вірним в духовному плані. Найчастіше чоловіки-Близнюки залишаються холостяками, бо не готові до серйозних стосунків і шлюбних пут.

Рак: мінливий і люблячий

Мінливий чоловік-Рак не в почуттях, а в настрої, що постійно стрибає від радості до смутку. Його почуття завжди щирі, він не вміє їх підробляти. Кохана жінка стає для нього центром Всесвіту.

Лев: владний і щирий

Він — лідер, і цим все сказано. Чоловік-Лев не стане сидіти вдома і поратися по господарству, проте візьме на себе матеріальний достаток і всі серйозні проблеми. Кохає і поважає свою дружину, добре виховує дітей. Найчастіше це забезпечений і щедрий чоловік.

Діва: норовливий і непостійний

Він то оточує дружину романтикою і любов'ю, то стає холодним і мало не злим. Одного разу назвавши жінку своєю дружиною, він кохатиме її все життя. Однак якщо дружина буде критикувати, насміхатися або зраджувати — шлюб зруйнується.

Терези: вимогливий і вірний

Він честолюбний і вимогливий. Його дружина має по-справжньому кохати свого чоловіка і всіляко демонструвати це. Зрада для нього неможлива. В особливо важкі моменти він вирішить всі проблеми, якщо дружина не відмовить йому в підтримці й турботі.

Скорпіон: пристрасний і цікавий

Кохання (особливо фізична близькість) вкрай важливе для цього чоловіка. З ним не буде нудно — сексуальність, розум і харизма роблять його цікавим співрозмовником і хорошим чоловіком. Він ревнивий, любить свою обраницю і дітей, часто успішний в матеріальному плані.

Стрілець: товариський і веселий

Він щиро і ніжно кохає дружину, проте ставить на перше місце не сім'ю, а друзів і розваги. Любить гостей в домі, обожнює проводити час із дітьми і стає справжнім другом своєї дитини. Ненавидить нудьгу і з'ясування відносин.

Козеріг: мовчазний і надійний

Цей чоловік — те саме «дуже плече», про яке мріють багато жінок. Шлюб з ним — це впевненість у завтрашньому дні, підтримка і відсутність проблем. Він не любить просторікувати про свої почуття, вважаючи за краще доводити їх вчинками. Дружина і діти — найважливіші для нього люди.

Водолій: спокійний і чесний

Водолій цінує сім'ю, але не робить її центральною частиною свого життя. Він вміє вирішувати конфліктні ситуації розмовами, а не лайкою, і чути свою дружину. Для нього важлива наявність спільних захоплень та інтересів у шлюбі.

Риби: люблячий і романтичний

Він завжди буде переповнений щирими почуттями до своєї обраниці. Романтика, духовна і фізична близькість, турбота і підтримка — дружина цього чоловіка отримає всі можливі прояви любові. Він обожнює свою дружину, бачить в ній ідеал і досконалість і не сприймає зрад. Іноді буває нерішучим.


Кожен знак Зодіаку має свої особливості, в тому числі — власне ставлення до шлюбу і сім'ї. Озбройтеся цим гороскопом при аналізі партнера, але не забувайте, що завжди трапляються винятки з правил.

+3
993
RSS
21:19
+2
Цей матеріал з парафії Дзвінкої Сопілкарки. Тим не менш, мені він сподобався. Отож і виставив.
13:36
+2
Ну й добре, що виставив.
13:43
+2
Козеріг- мовчазний і надійний. От Тимур справді надійний чоловік, але не мовчун.
Я просто пишу більше, ніж язиком патякаю. _сміюсь
Це лише загальна характеристика зодіакальних знаків.
А про вибір партнера і стосунки в парі я вже колись писала
Чи записане сімейне щастя в індивідуальному гороскопі
Вибір сексуального партнера та майбутнього супутника житт з точки зору астрології
Перечитав другу статтю — про вибір партнера. Знов геть нічого не второпав… _не_знаю

Випадкові Дописи