УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій ВИСОТА: ДИВНІ РОСЛИНИ (1, 12.18)

Анатолій ВИСОТА: ДИВНІ РОСЛИНИ  (1,  12.18)

Дивний світ навколо нас. Встигай лише помічати. Є й екзотичні рослини. Про одну таку я вже розповідав товариству https://svitoch.in.ua/593-anatoliy-vysota-yak-na-v...

Це в дописі «Як на вербі груші». Довгенько думали, але таки здогадалися, що це була МОМОРДІКА. 

       У травні 2018 р.

У селі сусіди діляться одне з одним, особливо тим, чого є багато. От і кум Гриша приніс нам розсади, кажучи, що не викидать же її на гній. Цю розсаду дала йому  родичка Софія — моя однокласниця по школі в Красному. Дружина посадила її в куточку городу. Потім полола й поливала, знизуючи плечима, що ж воно виросте. А воно росло й зеленіло як очерет до  висоти більше, як півтора метра у вересні-18. Ще й появилися на рослинах плоди по формі, як квіти, бо з пелюстками.

       Восени 2018 р.

У кума плоди вже зачервоніли, а в нас і в жовтні ще зеленіли. В листопаді, коли почалися заморозки, ми викопали частину рослин і пересадили їх у відра. Ті відра ми перенесли спочатку у веранду, а потім у великий коридор хати. Приморожене листя поволі зів'яло і опало. А зелені плоди потроху жовтіли, а потім і зачервоніли. 

То що ж це таке, питаю я вас?  Як підказку кажу: плоди ми вже й зкуштували. Ось таке 

+4
476
RSS
12:48
+2
То що ж це за рослина, питаю я вас, світочани?
13:48 (відредаговано)
+2
А що?! Перець, звісно!
Мені дівчата такий на кухні вивісили, він вже й висох:Тепер змолоти треба…
14:25
+3
Так, друже, це перець. Пелюстки мають солодкий смак, а центральний елемент гіркий. Гіркі й білі насінинки. А як ти збираєшся його молоти?
_браво Я не збираюсь. _танцюю Дівчата збираються в кавомолці зробити з нього «пудру» _браво
14:36
+3
А як вони висушать це перець?
Нитку за зелену ніжку прив'язали, на кухні повісили = вже й висох!
15:05 (відредаговано)
+3
А до чого будуть додавати перцеву «пудру»? Я вперше побачив такий перець квітковий. А ти, Тимуре, коли побачив? Чи будуть молоти цей перець-К разом із зернятами?
Що будемо готувати, туди й додаватимемо _не_знаю
До м'ясних та овочевих страв, якщо загалом _не_знаю
12:55
+3
О. яка краса щей смачно, признаюся про такий перець не чула, треба придбати)))
14:17
+4
Цей перець формою схожий на квітку, а тому я назвав його ПЕРЕЦЬ-КВІТКОВИЙ. Хоч мабуть, він має свою окрему назву.
18:38
+3
Дякую, друже Тимуре.
08:22
+3
Яка краса! Розумію наскільки приємно дивитися на рослини, коли за вікном сніг! А цікаво цей перчик гострий чи помірно гострий, чи взагалі солодкий?
10:29
+2
Перець-троянда, Ірино, різний на смак. Пелюстки його солодкі. Ближче до цетрального пуп'янка вже гостріше. Пуп'янок гіркий, а насіння дуже гірке, мабуть, як перець-чилі.

Випадкові Дописи