УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Правда, що змінить ваше життя

Правда, що змінить ваше життя
Джерело матеріалу:

Годі брехати самому собі.
Правда, що змінить ваше життя

Найбільша і найнебезпечніша брехня — це брехня самому собі


«Чесність — найкраще багатство, вона дорожча будь-якої спадщини».

Вільям Шекспір


Ви не є зіркою соціальних мереж.

У вас немає зв'язків з впливовими персонами.

Вас не можна назвати кращим працівником своєї галузі.

Ви не є провідним солістом оперного театру.

Ви не стали засновником надуспішного стартапу. Чорт забирай, ви, можливо, навіть точно не знаєте, що таке «стартап».

Вас не можна назвати рок-зіркою. Дейв Грол — це рок-зірка. А ви ні.

Повірте мені. Ви не настільки погані, як іноді вам здається. Ви не «найгірший в історії». Але при цьому ви не настільки «хороші», як вам хотілося б вважати.

Вам не обов'язково ставати заручником свого дурного рішення, ніби ви навічно прокляті рухатися тільки цим шляхом, не маючи можливості змінити курс.

Жодна помилка не може стати для вас фатальною. Вам просто необхідно перевернути сторінку і почати своє життя заново.

Вас не можна назвати ледачою людиною. Ви просто перебуваєте в полоні застарілих ідей. Натисніть кнопку «Оновити» та почніть заново.

Ваша найбільша «перемога» не визначає ваше життя. Це просто крок до наступної великої перемоги.

Почніть говорити собі правду. Скажіть собі правду про свої особисті відносини, кар'єру, внутрішній стан і про ваші найважливіші відносини, які у вас тільки можуть бути, — про відносини з самим собою. 

Найбільша і найнебезпечніша брехня — це брехня самому собі.

Настав час подивитися правді в очі й забути про всю цю нісенітницю.

Чесність має першорядне значення, це корінь вашого успіху, щастя і самооцінки. Впевненість приходить завдяки довірі до себе, а також і вірі в себе, від віри в те, що ваші минулі дії були зовсім не даремні, що вони є основою того, що ви робите зараз і того, що ви робитимете в майбутньому.

Ваше минуле, сьогодення і майбутнє пов'язане з тим, що ви думаєте про себе. Важливо, щоб ви мали достатню чесністю і сміливістю говорити правду собі й іншим. Це називається характером. І ваш характер завжди буде визначати вас.

Розумієте ви це чи ні. 

Створюйте свій характер.
Робіть це щодня.
Говоріть правду.

Припиніть брехати і думати, що вам обов'язково потрібно втілити в життя батьківські уявлення про те, ким ви повинні стати в цьому житті.

Припиніть брехати і думати, що вам обов'язково потрібно досягти якоїсь загальноприйнятої мети, щоб підвищити свій статус в очах довколишніх людей. Краще довіртеся в цьому питанні своєму серцю, воно ще вас ніколи не підводило. Годі брехати собі про свої сильні та слабкі сторони й навіть про свої сумніви.

Якщо ви сумніваєтеся в собі, як ви можете по-справжньому вірити в те, що ви здатні щось зробити? Ви повинні вірити і мати чітке бачення своєї мети, що призводить до зрозумілості, а це в свою чергу дозволить вам продовжувати подумки конструювати своє життя, маючи в своєму розпорядженні його складові частини таким чином, що вони приноситимуть вам радість і задоволення.

Якщо ви ніколи навіть і не докладали справжніх зусиль припинити брехати собі, щоб дати собі справжній шанс — що ви зможете сказати собі в такому випадку? Тільки лише самі виправдання.

Почніть просто зараз. Настав час стати максимально чесним із самим собою. Настав час знайти ясність мислення.

Досвід — що це таке? Це ваша основа. Це звіт про ваші минулі дії, але ваш досвід при цьому ні в якому разі не повинен визначати ваше майбутнє. 

Візьміть все найкраще. Дістаньте цінні уроки з негативного досвіду. Позбавтеся непотрібного багажу. А потім вирішіть,
де ви перебуваєте насправді.

Багато з нас дозволяють отриманому досвіду визначати умови свого життя. Вся річ у тім, що в житті ми рідко робимо свідомий вибір. Зазвичай ми йдемо на компроміс із навколишнім світом. Ми говоримо неправду собі, ми говоримо неправду іншим людям. Ми приховуємо правду від усіх.

Не йдіть на компроміс зі своїм життям. Ніколи не йдіть на компроміс зі сформованим станом речей. Ви можете йти на компроміс в ділових відносинах, в бізнесі. Але вам ніколи не варто погоджуватися на той вибір, про який ваша інтуїція говорить вам, що це шлях в нікуди.

Подумайте про те, як у вас зараз йдуть справи з вашою роботою, підприємницькою діяльністю, освітою, відносинами і внутрішнім життям. Чи робите ви свою кар'єру самостійно? Чи відчуваєте ви відповідальність за ситуації, які з вами стаються?

Будь ласка, припиніть собі брехати і вважати, що ваш «зоряний час» настане просто так — без будь-яких зусиль з вашого боку.

В такому разі ви ризикуєте так нічого і не дочекатися. Великий успіх приходить лише до тих, хто наближає його своїми руками і шукає правду.

Ваша проблема може полягати в тому, що ви ухвалюєте рішення, які не відповідають вашим цінностям.

Можливо, ви відчайдушно потребуєте корекції вашого життєвого курсу. Ваше життя може йти по висхідній, але якщо вона при цьому відповідає парадигмі іншої людини, а не вашій власній, це дуже зле. Це навіть гірше, ніж рухатися назад.

Тому рухайтеся вперед, озброївшись правдою. 

Ніхто і ніколи не дбатиме про ваш успіх, благополуччя,
мету, мрії та цінності так само сильно, як ви самі.

От тому ви насамперед повинні точно визначити, чого ви хочете, і це допоможе вам знайти ясність в своїх діях. Ви точно знатимете, чого ви прагнете, що дозволить вам домагатися своєї мети з послідовністю і наполегливістю. 

Припиніть жити чужим життям.
Припиніть думати чужими думками.

Припиніть міряти свій успіх успіхом інших людей. Це викликатиме в вас лише заздрість, гнів і замішання.

Припиніть жити в психологічному та емоційному чистилищі, в якому ви опинилися через власні невдачі, думки довколишніх людей або через те, що просто думаєте, ніби недостатньо хороші. Це абсолютно не так.

Ви здатні на багато що, і, можливо, у вас вже навіть є ідея або план, і вам необхідно лише поставити перед собою нову, чесну мету.

Візьміть під свій контроль свої думки, дії і зрозумійте, що ви завжди маєте право робити те, що хочете зробити. Ви завжди можете змінити свій курс. Звісно, це потребуватиме певних зусиль і часу. Але це в ваших силах, і це реально.

І це не брехня.

+3
426
RSS
18:14
+2
_чудово В правді сила! _чудово
19:51
+4
І додам фразу, яка змінила моє життя:
«Вільний лише той, хто може дозволити собі не брехати».
(Альбер Камю)
10:22
+2
Вітаю п. Бойка з коментарем на СВІТОЧІ! Це перший?
12:45 (відредаговано)
+2
Ні, вже другий. Перший був ще в жовтні:

Хороша стаття! Здавалося б, все вірно і правильно.
Це допомагає. Але чи це вірна формула для кожного. Недавнє спілкування з творчою особистістю, інтровертом, де я був не «найсвітлішою» стороною, привело мене до розуміння того, що деяким людям треба закритися і «переварити» цей гнів.
Їм треба час на відновлення своїх емоцій, енергії, ресурсу. Тільки після цього вони здатні цей негатив викинути від себе. Інакше, як це мені вони ж пояснили, не можуть.

_не_знаю
Ти пропустив його перший камент через напруженість поточного моменту, вибач!.. Хоча… помітили інші, бо коментар оцінений на "+3". На жаль, у нас на Світочі не видно, хто саме оцінює коментарі. Але аж 3 «плюси» є, це факт!
10:23
+2
Відомий вислів Сковороди: Світ ловив мене, але не спіймав. Отже чоловік жив, як собі хотів.
15:02
+1
Значить буде й третій коментар у п. Бойка.

Випадкові Дописи