Проповідник зі США назвав нову дату кінця світу

Проповідник зі США назвав нову дату кінця світу
Джерело матеріалу:

Кінець світу може настати вже на початку 2019 року. 

Точна дата Апокаліпсису, як заявив євангелістський проповідник із США Пол Беглі, вказана в біблійних книгах, повідомляє Islam-today. 

Зокрема, священнослужитель посилається на цитату про кривавий Місяць із біблійної книги Йоіла. «Сонце на темність, а Місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий і страшний», — цитує пастор Біблію. 

За прогнозами вчених, так званий кровавий Місяць зійде в ніч з 20 на 21 січня майбутнього року. Астрономічне явище це відбувається, коли Сонце, Місяць і Земля вишикуються в одну лінію та земний супутник забарвлюється в яскраво-червоний колір. Втім, вчені не бачать в цьому явищі нічого страшного і, тим більше, апокаліптичного. Кривавий Місяць — явище досить рідкісне, але воно не несе за собою ніяких глобальних катастроф.


Коментар Дзвінки Сопілкарки: От люблять люди, щоб їх  лякали, то і лякають усі, кому не ліньки.

В ніч на 21 січня 2019 року о 5.16 ранку за Грінвічем відбудеться звичайне місячне затемнення, яких буває як мінімум два кожного року. Це пересічне астрономічне явище.

Повне місячне затемнення відбувається замість повні, коли Сонце та Місяць стоять на протилежних Місячних Вузлах.

Місячні Вузли — це точки перетину місячної орбіти з екліптикою.

Оскільки цього разу Сонце і Місяць в момент повні будуть стояти не точно на самих Вузлах, а на відстані 4 градусів від них, то Місяць не зникне повністю, а буде мати темно червоний колір.

В Україні це затемнення буде видно перед світанком 21 січня 2019 року. Фаза повного затемнення триватиме 1 годину і 2 хвилини.

+2
474
RSS
02:12
+2
(Мар. 13:32-33):

Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, тільки Отець.
Уважайте, чувайте й моліться: бо не знаєте, коли час той настане!

_дідько _дідько _дідько
Отож нехай євангелістський проповідник із США Пол Беглі забирається лісом на ХУтір Михайлівський по метелики і не спокушає людей…
06:45
+2
Лякають людей регулярно, як той Глоба раз на рік. А що треба знати людині про завтрашній день? Що він настане!
_закоханий Так! _закоханий
11:49
+2
Пророкувати кінець світу то неблагодарна справа. Одним прийшлось навіть міняти свою назву через те, що 2 рази після їхніх «пророцтв» і «розрахунків з Біблії» кінець світу не настав. І назвалися вони після того «Свідки Єгови» _сміх Далі всіх залякують кінцем світу, але точну дату вже не пророкують.

Випадкові Дописи