До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Як панікувати правильно

Як панікувати правильно
Джерело матеріалу:

ІНСТРУКЦІЯ, ЩО ТРЕБА РОБИТИ,
КОЛИ ВВОДИТЬСЯ ВОЄННИЙ СТАН…


Трохи гумору…


Інструкції для істеричок…

1. Негайно розпочинай кіпіш, дзвони всім родичам, знайомим і верещи в слухавку: «Це кінець, ВСЬО пропало!!!!». Кажи шоби вони це поширювали в геометричній прогресії.

2. Пиши у соціальних мережах побільше постів, шо всьо пропало,і ми всі помремо. Пости фото часів Великої Депресії США 30-років.

3. Діставай великі валізи, мішки і торби, бери всіх своїх домашніх, включаючи котів, біжи в АТБ і скуповуй гречку, борошно, свічки і сірники, бо кінець вже скоро. Бий тих, хто лізе поперед черги, бо він забере все і тобі не вистачить.

4. Знімай всі гроші з карток, картки блокуй, видаляй акаунти з платіжних систем, кажи всім шо так і треба робити, бо всьо пропало. Гроші ховай в труси – так і ходи завжди.

5. Не забувай: ВСЬО пропало!

6. Купи рибальську лєску і гачок, бо скоро кінець світу і їжі не буде, доведеться рибалити. Навчись готувати жаб і хробаків. Приручи всіх місцевих собак – пригодятся під час голоду.

7. Припиняй платити за світло, газ та іншу комуналку, бо скоро все одно кінець. За інтернет плати, щоб була можливість писати в Фейсбук пости про те, що скоро все.

8. Забарикадуйся вдома, а краще в підвалі. Виходь тільки вранці і то бігай пєрєбєжкамі під балконами, шоби тебе не помітили.

9. Не пускай дітей в школу і садок, розбери машину на запчастини, бо хунта її в армію забере. Викинь закордонний паспорт, бо нікуди не випустять. Квитки на потяг і автобус не купляй, бо з міста не випустять, купляй тільки на трамвай.

10. І головне: побільше волай «всьо пропало»! Чим більше і голосніше будеш волати, тим краще.

Дмитро Снєгирьов

+2
182
RSS
16:46
+2
_сміюсь Посміхніться! _сміюсь
23:42
+2
Ось був в Обухові два дні тому і там в супермаркеті помітив дуже дешеву гречку — по 12 гр за кг. А купив мандаринів по 26 гр за кг. Дуже смачні.
А у нас мама почула по телевізору, що нібито «депутати прийняли закон», що на продуктах харчування нібито не проставлятимуться терміни придатності до споживання — і все це для того, щоб потруїти населення… Тому треба швидше все-все-все закупити, щоб не потруїтися!.. На цю тему вона два дні приставала до Олени й довела мою дружину до істерики. Отож вчора вночі я скачав з сайту ВРУ законопроект про захист продукції в другому читанні (в розділі «Закони» його поки що нема). Проштудіював — і що ж?! Всі помітки планується залишити на місцях. Не будуть маркувати лише окремі продукти — наприклад, буханці хлібу (бо їх зазвичай споживають протягом 24 годин). А так маркування по термінах споживання лишається… Довелося серйозно поговорити з мамою, щоб не панікувала зайве.
_шкодую
Здається, в тому законопроекті ще пропонують не маркувати термін придатності на алкоголь і цигарки. _пиячимо
І на якісь цукрові вироби, якщо цукор там якось модифікований… Ну, то треба дочекатися, коли закон вже з'явиться в базі ВРУ, бо досі там був лише проект…

Випадкові Дописи