УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Менталітет самотньої жінки

​Менталітет самотньої жінки
Джерело матеріалу:

Мова в цій статті піде аж ніяк не про тих одиноких жінок, які постійно перебувають у пошуках чоловіків. І не про тих, хто перебуває в депресії через невдале особисте та сімейне життя. Йтиметься про породу одиноких жінок нового покоління.

Портрет жінки-одиночки

Це ті, хто молодше 60. У Радянському Союзі було багато самотніх жінок — розлучених або тих, хто взагалі ніколи не був заміжньою. В основному вони ділили своє життя між роботою і домом. Зрідка зважувалися на побачення або на вилазки кудись з подругами. Ті, у кого були діти, присвячували життя дітям. Вони скромно одягалися, і часто зовсім не тому, що не було грошей. Просто не розуміли, навіщо треба вбиратися. У них були сумні очі, тому що життя склалося не так, як мріялося, а варіантів для зміни вони не бачили.

Сьогодні одиноких жінок у віці старше 30 стало ще більше. Але вони зовсім інші.

Моя подругаАлла вечорами ніколи не сидить вдома. Вона спеціально переглядає повідомлення про заходи і відвідує численні концерти та виставки. А влітку ходить у турпоходи. Алла зазвичай носить джинси і джемпер, майже не користується косметикою, розпускає волосся — і на перший погляд здається молодою дівчиною, хоча їй вже злегка за 40. Заміж вона не дуже прагне, але мріє знайти чоловіка «для гарного сексу».

Риммі за 50. Вік її видає тільки зморшкувата шия. Римма любить їздити за кордон. Нещодавно вона поставила собі на мобільний додаток Tinder і під час чемпіонату світу з футболу почала знайомитися з іноземними вболівальниками. Причому не для заміжжя або сексу. У Римми вже було кілька чоловіків, і досвіду їй вистачило на все життя. Зараз їй просто хочеться, щоб чоловік до неї позалицявся, зводив повечеряти в ресторан, хочеться посидіти в холі дорогого готелю ...

Юлії 46. Колись вона була заміжня за дипломатом, але це давно в минулому. Зараз Юлія працює менеджером з реклами, проводить дні на заходах, в кафе і ресторанах. Стильна, доглянута, вона виглядає справжньою бізнес-леді. У неї є доросла дочка-аспірантка. А ось чоловіка в її житті немає.

Блискучі

Жодна з цих жінок не виглядає нещасною. Більшість такого роду дам відрізняє блиск в очах. Одні одягаються модно і яскраво, інші вважають за краще молодіжно-підлітковий стиль. Вони активно відвідують тусовки, п'ють пиво, подорожують, грають в стрілялки на комп'ютері, люблять поміркувати про музику, кіно та літературу, катаються на американських гірках і медитують. Вони придумують різні проекти, пишуть вірші і малюють картини, хвацько водять автомобіль і захоплюються екстремальними видами спорту. У своїх акаунтах в соціальних мережах вони вказують купу хобі. І ще, вони часто не проти сексуальних пригод. У них неймовірно цікаве і насичене життя. Діти або вже виросли, або за ними є кому доглянути, поки мама реалізується.

Нерідко такі жінки привертають увагу і навіть викликають захоплення з боку чоловіків. У них завжди купа приятелів, в тому числі і сильної статі. Можливо, деякі з них навіть колишні коханці, з якими вдалося зберегти хороші відносини. Час від часу в їхньому житті з'являються чоловіки, але зазвичай ненадовго.

Важко уявити таку жінку, як вона з тривогою дивиться на годинник: «Ой, пора додому, мої вже зачекалися!» Від неї не почуєш нудних оповідок про чоловіка і дітей (ну, про дітей ще можна почути, але зрозуміло, що вони для такої особи далеко не на першому плані). Вона рідко розповідає про свої домашні і господарські турботи, бо вдома майже не буває. І найголовніше: скільки б їй не було років насправді, створюється враження, що їй 25, максимум 30 — стільки в ній повноти життя.

Чому вони самотні?

У таких жінок в розпорядженні весь світ. Навіщо їм чоловік і сім'я? Навіщо брати на себе якісь зобов'язання, наприклад, готувати обід або прибирати квартиру? Адже це досить нудно і клопітно. Чи не краще зайти поїсти в кафе? А прибирання в квартирі можна робити два рази на місяць, все одно ніхто не зверне уваги.

Проблема сучасних одиноких жінок в тому, що вони вміють бути щасливими і без чоловіків. Часто знаходячи це щастя шляхом гіркого досвіду і розчарувань, після низки невдалих шлюбів або відносин. Причому жінка може стверджувати, що хоче зустріти «чоловіка своєї мрії» або вийти заміж. Але якщо хтось реально їй зустрічається, відносини, як правило, не складаються. Адже жоден чоловік не може замінити собою світ, в якому їй комфортно.

Так, бувають і винятки, коли чоловік і жінка віддаються загальним захопленням, разом їздять в подорожі і т.п. А буває, що кожен надає іншій людині свободу і обидва займаються чим хочуть, не заморочуючись, кому готувати вечерю або мити посуд. Але в більшості випадків ми очікуємо від партнера якихось жертв. Змиритися з нашим способом життя, захопленнями, заморочками… І кожен чекає, що інший буде пристосовуватися до нього, а не навпаки. Тому більшість одиноких жінок залишаються самотніми. Зі своєю вічною молодістю і жагою до життя.

+3
520
RSS
22:06
+2
Божечки! Я вже писав півтора роки тому про альфа-самиць…

Альфа-жінка

Жінка — істота в принципі самодостатня. Отут це і проявляється повною мірою…
09:05 (відредаговано)
+3
Аже ж покликання жінки — сотворення людей!
09:56 (відредаговано)
+2
І що з того?!
_стежу
Щоб «сотворити людину», жінці достатньо лише одноразово переспати з чоловіком, не застосовуючи жодних засобів контрацепції. Але до чого тут «соціальні зобов'язання»?! Навіщо альфа-самиці заводити зайву «хатню тварину» — чоловіка, якому потрібно періодично смажити яєшню, робити ґрумінґ (ну-у-у, себто, дивитися, щоб «тваринка» вчасно навідувалася в перукарню, в спортзалу й голилася), прибирати за ним помешкання?! Навіщо виділяти цій істоті в ванній кімнаті цілу полицю під його причандалля (бритву, шампунь та ін.)?!
_сміюсь
Ти не розумієш, друже: йдеться про альфа-жінку!!! Її призначення — домінувати в ієрархії! В її очах чоловік програє хоча б тому, що… не може народити дитину! Чоловік для альфа-жінки сучасного типу апріорі — істота неповноцінна, що б цей кретин сам про себе не думав!!! Отож альфа-жінці захотілося дитинку мати?! ОК, нема проблем!!! Вона знайде собі міцнодупого альфа-самця, з яким одноразово переспить без жодних зобов'язань — тільки щоб завагітніти від якісного носія сперми! На крайній випадок можна скористатися банком сперми і не заморочуватися…
_сміюсь
А щоб далі дитину підняти і в люди вивести?! Теж без проблем! Альфа-жінка з задоволенням стане альфа-матусею! У неї до 30 років буде за плечима пару вищих освіт і декілька компаній в кулаці. Вона перерветься на декілька місяців, щоб народити немовля, погодувати його перші місяці грудьми — за цей період її компанії від неї нікуди не дінуться! Вона як була big boss, так і залишиться big boss. А далі її любих діточок виховають найкращі дипломовані няні й домашні вчителі, потім перед ними відкриються двері найкращих університетів… І все буде в шоколаді.
_вибачаюсь
Але при чім тут зайва «домашня істота» — чоловік?! Яким боком він пов'язаний з найкращими у світі діточками альфа-жінки?!
Десь читала, що навіть у дикій природі альфа-самиці намагаються завагітніти від альфа-самця, але для виховання нащадків створюють пару з омега-самцем, який є значно кращим батьком ніж альфа.
14:35 (відредаговано)
+3
Не альфа-самиці, а просто самиці. Наприклад, це розповсюджено серед співочих птахів: здається, у них до 60% паруються саме за таким принципом — пташка-самичка може «закрутити» з альфа-самцем просто на очах «законного чоловіка», потім відкласти яйця, й надалі «самець-рогоносець» спокійно, без претензій виховує чужих пташенят.
_вибачаюсь
Але загальне правило таке: якщо самиці можуть самостійно або колективно, без участі самців «підняти» потомство — вони так і роблять. Приклад — лев'ячий прайд. В ньому верховодять самиці, які створюють свою пірамідальну ієрархію й колективно виховують левенят. І на весь прайд є один-єдиний лев, який використовується суто «для розплоду». Решта левів-самців виганяються з прайду.

Лев'ячий прайд

Зараз людство поступово мігрує приблизно до такого стану: бо якщо жінка може підняти дітей сама, без участі чоловіка або за участю найближчих жінок (матір, сестри, тітки) — вона обійдеться без створення сім'ї з чоловіком. А для того, щоб завагітніти, достатньо й разового контакту.
А з іншого боку…
_стежу
«Сотворення людей», кажеш?! А яке зараз населення на Землі — вже понад 7'000'000'000 людей, здається?! Ах так, навіть більше: 7'444'443'881 людей станом на 1 січня 2018 року було. А невдовзі 2019 рік розпочнеться — дізнаємося, скільки сотень мільйонів за останній рік наплодилося…
_стежу
Отже, не сміши альфа-жінку, друже! У нас стільки «біомаси» наплодилося, що додавати до цього огрому ще парочку вух… не обов'язково. Краще витрачати життя на себе — бо в світі стільки цікавого!.. Отже, маючи в 30 років парочку топових університетів за плечима і низку компаній в кулаці, можна жити у власне задоволення! Не тільки без жодних соціальних зобов'язань, але… і без дітей також.
_вибачаюсь
Нехай плодиться плебс — альфа-жінка перебуває на верхівці соціальної ієрархії. Тому з задоволенням керуватиме плебсом все життя!.. Семи мільярдів на її вік вистачить. А там… винайдуть засіб від смерті, й людина житиме вічно!!!
_стежу
Отже, навіть плодитися не обов'язково.
16:52 (відредаговано)
+2
До речі! Згадав прекрасний вірш Саші Чорного "Колискова для чоловічого голосу", написаний (увага!) ще в 1910 році (цитую мовою оригіналу):

Мать уехала в Париж…
И не надо! Спи, мой чиж.
А–а–а! Молчи, мой сын,
Нет последствий без причин.
Черный, гладкий таракан
Важно лезет под диван,
От него жена в Париж
Не сбежит, о нет! шалишь!
С нами скучно. Мать права.
Новый гладок, как Бова,
Новый гладок и богат,
С ним не скучно… Так–то, брат!
А–а–а! Огонь горит,
Добрый снег окно пушит.
Спи, мой кролик, а–а–а!
Все на свете трын–трава…
Жили–были два крота,
Вынь–ка ножку изо рта!
Спи, мой зайчик, спи, мой чиж,—
Мать уехала в Париж.
Чей ты? Мой или его?
Спи, мой мальчик, ничего!
Не смотри в мои глаза…
Жили козлик и коза…
Кот козу увез в Париж…
Спи, мой котик, спи, мой чиж!
Через… год… вернется… мать…
Сына нового рожать...

Отже, сотню років тому все було насправді так само, як і зараз… Просто не було Інтернету і соцмереж — отже, про подібні явища не заявляли на повен голос… От і вся різниця!


А так…
_вибачаюсь
Ще тоді жінка їхала «до Парижу», щоб раз на рік вертатися додому, народжувати чергового сина, скидати його на явного лузера-чоловіка… і знов їхати «до Парижу» розважатися з «гладким і заможним»!..
18:34
+3
І як це все поєднати із призначенням людини на Землі, зокрема жінки?
18:58 (відредаговано)
+1
_вибачаюсь Як антитезу, ясна річ! _вибачаюсь

Ось тобі теза:
  • «вдосконалення світу в межах і обсягах, доступних кожній людині за життя»

Ось тобі антитеза:
  • «взяти від світу весь обсяг задоволень, доступний кожній конкретній людині за життя»

Ось тобі синтез:
  • «поєднання тих, хто вдосконалює світ, з тими, хто прагне отримувати задоволення від наявного світу»

_вибачаюсь
Теза + Антитеза = Синтез
_вибачаюсь

Таким чином, людство — це динамічна система, в якій сполучаються дві протилежності: абсолютний альтруїзм (дати світові те, що можу) + абсолютний егоїзм (взяти від світу все, що можу) на полюсах, між ними безліч перехідних станів з різною пропорцією альтруїзму та егоїзму (дати світові — взяти від світу).
01:49
+2
Як гарно сказано, теза, антитеза… синтез
_вибачаюсь То це ж основні засади філософії! _соромлюсь
14:21
+2
Так, але які я наприлад дуже рідко згадую, а треба!

Випадкові Дописи