УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Закон вдячності - це магія

Закон вдячності - це магія
Джерело матеріалу:

Святкуючи щасливу подію, ми обов'язково вимовляємо тост за тих, хто нас підтримував. Геніальні вчені, такі, як Ісаак Ньютон і Альберт Ейнштейн, коли їх запитували про секрет успіху, відповідали, що вони глибоко вдячні вченим, які працювали до них. Книги часто починаються з висловлення вдячності людям, які допомагали авторам. У США і Канаді День подяки — національне свято… Чи випадково все це? Яке особливе значення має в нашому житті подяка?


Основна ідея всесвітньо відомого фільму «Секрет»: наше життя створюють думки. Згадується також, що важливий аспект «закону тяжіння» — це подяка. Потрібно вміти щиро говорити «дякую» за «подарунки» Всесвіту.

На початку фільму нам повідомляють про те, що «закон тяжіння» допоміг Ронді Берн, автору «Секрету», радикально змінити обставини життя. Від проблем буквально в кожній царині вона швидко перейшла до стану щастя, стабільності, удачі.

Але як саме Берн застосовувала «таємницю»? З чого вона починала?

У книзі «Магія» Ронда розповіла докладніше, як починалося її «відродження». Виявляється, перше, чого навчилася сама Берн, — це зовсім не візуалізація і не думки про те, чого хочеться, а саме — [навчилася] подяці. Ронда говорила «дякую» Всесвіту абсолютно за все: [за] кожен продукт, який вживала в їжу; [за] воду, яка текла з крана; [за] зубну пасту. Для чого їй було це потрібно?

Зі свого рівня знань і уявлень про світ нам важко уявити, як влаштований Всесвіт. Однак люди в давнину недарма зверталися до Сонця, неба, хмар, дощу, моря. Всесвіт — живий. Він дарує нам можливість існувати, спілкуватися один з одним, досягати виконання будь-яких задумів. І натомість йому для чогось дуже потрібна наша вдячність!

Що являє собою це почуття? Чи можна описати його словами?

Давайте уявімо, що ми допомогли доброму знайомому. Як зрозуміти, що він нам вдячний? Припустимо, ми почули слово «дякую», але сказано воно байдуже, ніби знехотя. Цей вислів подяки? Ні, ми відчуваємо фальш.

Якщо ж в очах, звернених до нас, світиться щастя, то сумнівів немає: ми бачимо щиру вдячність! Отримавши таку реакцію, ми ще не раз захочемо зробити щось хороше для цієї людини.

Судячи з усього, також ставиться до нас і Всесвіт. Отримуючи подяку у формі сильної позитивної емоції, він робить ще більше того, чого ми хочемо і чекаємо. Стан щастя, задоволення, радості привертає до нас виконання найзаповітніших бажань.

Майстер рейкі Євгенія Долгорукая стверджує, що подяка живить янголів, які оберігають нас потужною енергією: вони стають сильнішими. Тому вищі істоти з великою охотою допомагають людям, які говорять у відповідь щире «дякую».

Ронда Берн стверджує також, що ніяк не висловлена подяка — це по суті невдячність. Багато людей роблять помилку, не помічаючи щось хороше, що у них є, сприймаючи його як належне. Негативне ставлення до життя — це невдячність до світу.

За що дякувати

Іноді здається, що життя настільки важке і безпросвітне, що говорити «дякую» ніби й нема за що. Але це не так. Подумайте про те, що саме існування — це великий привілей. Життя людині дається як дорогоцінний дар: це можливість відчувати тілесні відчуття, вільно пересуватися в просторі, говорити, що хочеться.

Дякувати можна і потрібно за все, в тому числі й за такі прояви реальності:

1. Негативні події. Трансформаційний тренер Марина Елінська-Сабурова, стверджує, що ситуація, яка нам здається «злом», насправді, є «концентрованою порцією добра» від Всесвіту. Саме такі обставини, за яких здається, що все пропало і життя йде шкереберть, найбільше сприяють розвитку кращих якостей душі. Негативна ситуація в цьому веде до рівновеликої позитивної в майбутньому. Особливо важливо сказати «дякую» Всесвіту, якщо ви починаєте працювати над бажанням, а ситуація «псується». Це означає, що світ вже відповідає на запит і виводить вас на новий шлях. З нашого рівня свідомості не одразу стає видно, як події ведуть поступово до мети.

2. Блага, яких бракує. Ронда Берн підкреслює: саме те, за що ми дякуємо Всесвіт, примножується в нашому житті. Якщо ви хочете отримати більше любові, дякуйте за ті відносини, які є. Щоб стати фінансово успішнішим, будьте вдячні за ті гроші, які маєте.

3. Майбутні подарунки від Всесвіту. Чим сильніше подяка, тим вище ймовірність, що вони дійсно прийдуть. Ронда Берн рекомендує скласти список заповітних бажань, виражаючи їх у теперішньому часі разом зі словами вдячності. Напишіть перед кожним пунктом: «Я вдячна за те, що стала...» або «Спасибі за те, що у мене є...». Виконуючи техніки або ритуали, спрямовані на виконання бажань, повторюйте слово «дякую».

4. Те, що було в минулому. Ронда Берн рекомендує висловлювати вдячність за те хороше, що було вже в вашому житті. Згадайте, наприклад, скільки благ вам давалося в дитинстві. Тоді не потрібно було працювати, щоб купити їжу, постільну білизну, іграшки, солодощі.

Як розбудити почуття подяки. «Дієта прощення».

Ми практично завжди буваємо незадоволені чимось. Щоб відчути щире почуття вдячності, спершу потрібно пробачити себе і світ за все те, що, як здається, йде не так.

Для цього можна використовувати практику «Дієта вибачення». Протягом тижня щодня 20-30 разів пишемо фразу: «Я вибачаю себе за...» (продовжуємо так, як вважаємо за потрібне). Благословляємо таким чином якості характеру, які нам в собі не подобаються; деталі зовнішності, які не влаштовують; вчинки і думки, які ми в собі засуджуємо. Наступні кілька тижнів присвячуємо прощенню батьків, коханого чоловіка, дітей, колишніх коханих та інших людей, яких, як ми відчуваємо, важливо пробачити. Завершуємо «дієту» тижнем благословення Життя: вибачаємо долю за все те, що вона зробила по відношенню до вас «поганого».

Чарівна техніка «Таємна книга подяки»

Кажуть, що техніка «подяки» — секрет найбагатших людей планети. Для її виконання Ронда Берн придумала і видала спеціальну книгу. Таку ви можете виготовити й самі.

«Книга» складається з чистих сторінок, на кожній з яких можна поставити дату. На кожному розвороті аркуш ліворуч озаглавлений «Дякую зараз», а праворуч — «Хочу подякувати».

Заповнювати книгу важливо щодня, попередньо увійшовши в особливий стан. Для цього потрібно сісти в зручну позу, розслабитися, заплющити очі й подумки вимовити слово «дякую» не менше 20 разів.

На сторінці, позначеній «дякую зараз», пишемо про те, що вже є і за що ви хотіли б сказати «спасибі» Всесвіту. Кожну фразу починаємо зі слів «спасибі за...» або «я вдячна...».

Дякуйте за все, що тільки спадає на думку: за те, що ви живі; що маєте руки, а отже, і можливість тримати в них олівець; за любих людей; за гроші в гаманці.

На другій сторінці під заголовком як «хочу подякувати», ми пишемо про бажання. Дякуємо за їхнє виконання в теперішньому часі, немовби якщо диво вже сталося: «Дякую за мою нову машину...», «Дякую за те, що я повністю здорова...», «Дякую за те, що я граю головну роль в телесеріалі...».

Бізнес-тренер і коуч Олександр Андреянов, почавши вести таку книгу в 2012 році разом з дружиною, виявив через кілька років, що 60% написаного збулося. Виконання багатьох його бажань спочатку здавалося неймовірним.

Тетяна, дружина Олександра, зауважує, що якби вона знала, яку силу має книга подяки, то писала б бажання обережніше або… навпаки, писала б їх ще більше.

Коли Андреянова запитують: чи для всіх працює «книга подяки», тренер жартує, що у кожного з нас в голові є команда «янголів», які кричать: «Давай! Ти зможеш! Все вийде!» І команда чортів, які буркотять: «Цього не може бути! Куди лізеш? Не займайся дурницями». Від того, до якої з компаній людина більше прислухається, безпосередньо залежать її результати.

Кожен з нас сам вирішує, наскільки дієвою в його житті може бути практика подяки і чи варто її використовувати. Але дедалі більше людей, випробувавши її, стверджують, що багато разів сказане подумки слово «дякую» творить дива!

+3
1207
RSS
12:06
+4
Яскравий приклад того, як сучасні люди обдурюють власну свідомість. адже описаний «закон вдячності» є нічим іншим, як нахабним запозиченням з релігійних практик минулого. В даному випадку мається на увазі релігія як така, а не якась конкретна. Бо описані ритуали подяки мають місце практично в кожній з ких.
_не_знаю
Користуючись невіглаством переважної більшості людей (це мало місце завжди і всюди), сучасні коучі, тренери та інші діячі видають давно відомі речі за якесь одкровення й на цьому успішно стрижуть купони…
13:34 (відредаговано)
+3
.
Будь ласка! Заходьте на Світоч частіше, читайте більше — у нас тут багато цікавого! _соромлюсь
14:29 (відредаговано)
+2
Це правда, що світ змінюється під нашими поглядами. Головне, щоб наші помисли були чистими.
19:53
+4
Техніка справді видається дієвою, але якоюсь… фальшивою? Розпочинається зі слів про те, що потрібно бути щиро вдячним, а далі йдуть звичайні формули, які не мають під собою нічого щирого, сама корисливість…
Егоїзм — це взагалі проблема в тому сенсі, що дуже часто ховається подібно до «міни» там, де людина навіть не думає. Але це окрема тема…
21:06
+2
А от я дякую Творцю та ще й підкріплюю це ЖИВИМ СЛОВОМ. І мені радісно на душі, і світ змінюється навколо мене на краще.
06:42
+3
А може отими ногами підбігти і руками підняти бабусю, яка впала, або налити водички песику чи прорвати бур«яни? Бо поки писати книгу подяки чи стане часу на фізичну справу? Хтось поряд волатиме про допомогу а тобі ніколи, бо треба зосереджено писати подяки, всією душею візуалізуючи своє бажання успіху. _ні
15:17 (відредаговано)
+1
Про те, що віра без справ мертва (Як. 26:2), я написав в матеріалі "Хороші — нехороші, погані — непогані" на Світочі більш ніж 2 роки тому — 1 грудня 2016 року. Отож, звісно, краще допомагати іншим, ніж писати Книгу подяки з егоїстичною метою…
_вибачаюсь
З іншого боку, не варто забувати і сказаного Ісусом в Нагірній проповіді:

Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне.
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.
Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.
Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.
Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.
Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.
Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.

Насправді тут окреслені 8 шляхів, якими людина може прийти до Бога. У того, хто піклується про інших, і у того, хто пише Книгу подяки, мотиви різні, проте і той, і інший мають шанс прийти до гармонійних стосунків з Всевишнім.
_соромлюсь
Перевернуті піраміди
Це залежить від різних факторів. Зокрема, від рівня вібрацій тіла людини (від сорому до просвітлення) — бо тоді людина буде прагнути задоволення різних своїх потреб, від фізіологічних до духовних.
_добре
Зокрема той, хто піклується про інших, прагне задовольнити соціальні потреби (турбота, підтримка), а той, хто пише Книгу подяки — безпекові проблеми (впевненість, стабільність, комфорт). Докладно це розбирається в матеріалі про піраміду Маслоу. Вібрації тіла (а отже й енергетика) того, хто перебуває на соціальному рівні, вищі, ніж у того, хто на безпековому. А тому й їхні дії різняться. Світоч — платформа відкрита для всіх, сюди можуть приходити різні люди з різними переконаннями. Отож що годиться для одного, не годиться для іншого. Для когось писати Книгу подяки — саме те, що треба, іншому це замало. Але тому ми й публікуємо матеріали різної спрямованості, що всі ми різні…

Випадкові Дописи