Вивчаємо мову вищих сил

Вивчаємо мову вищих сил

Адже всі наші біди і нещастя — це вже крик Всесвіту: «Стій! Ти не туди йдеш! Ти звернув з безпечного шляху, який веде тебе до Щастя й Радості! Я тобі стільки разів посилав Знаки, щоб уберегти від звивистої доріжки і небезпеки...»

Всесвіт завжди дбає [про нас], звертаючи нашу увагу на потрібну нам інформацію. Кожен раз посилає попередження у вигляді Знаків. А ми вперто не хочемо чути його голос… Або чуємо… і не розуміємо його?..

Давайте розбиратися:


1. Мова тонких почуттів

Це наше енергетичний, емоційний та інтуїтивний стан. Ось чому настільки важливо прислухатися до себе, своєї душі і того, що підказує ваше серце. На жаль, сучасній людині складно почути своє серце. Якщо душа твоя співає, ти на правильному шляху, якщо відчувається дискомфорт, важкість, невиразна тривога — обрано неправильний шлях!


2. Мова потиличників

Якщо ми не дослухаємося до серця — Вищі сили застосовують мову знаків і сигналів. Це малоймовірна випадкова подія. Вдавився, ногу звело, щось впало, хтось завадив або щось сказав. Нас попереджають і про хороші, і про погані події. Придивіться до навколишнього світу, людей і до себе! Подібні знаки можна інтерпретувати тільки після доконаного факту.

У разі, коли ви не розумієте ці сигнали, знаки повторюють до трьох разів і потім Вищі сили переходять до наступного, більш брутального способу спілкування з вами.


3. Мова ситуації

Якщо людина звернула зі свого шляху, з вами починають розмовляти мовою ситуацій — угоду не укладено, важливу зустріч порушено, вам зраджує дружина та ін… Всі ситуації — життєві уроки. Може, Вищі сили не заважають вам, але оберігають від гіршої проблеми?

Якщо людина дратується після цих сигналів і не розуміє їх, то прийоми виховання посилюються. Вам хочуть показати, що ви не праві. Але якщо урок зрозумілий, ситуація вирівнюється і невдачі швидко змінюються успіхами.


4. Мова невдач

Це вже схоже на «покарання». У звичному розумінні це виглядає приблизно так: що є найбільш цінним для людини, по тому і б'ю. Якщо це гроші — то [б'ють] по матеріальному стану, руйнуються любовні стосунки, часто в якості виховного процесу використовується хвороба. Б'ють так, що не помітити або пропустити це неможливо. І завжди необхідно розібратися, а чому це сталося? І якщо ви зрозуміли чому, то проблеми йдуть.

Через такі невдачі Вищі сили спрямовують людину на його шлях для того, щоб вона виконала своє призначення.


5. Прямий контакт

Подоба покарання для нетямущих повторюється тричі, якщо ви не реагуєте, то застосовується мова прямого контакту. Ви потрапляєте до провидця, цілителя, священика, потрапляєте на лекцію (вас приводять), де вам раптом пояснюється причина ваших невдач!


6. Мова агресії

Брутальніший спосіб звернення — наприклад, виходячи з дому, ви бачите на стіні великий напис «Ти дурепа!», Допоки ви не зрозумієте, що ця фраза стосується вас, вона так і залишиться на місці! Або сидите і думаєте «час розлучитися»… і в цей час абсолютно міцний стілець під вами розвалюється, і ви набиваєте гулю.

Це означає, що вам дають зрозуміти, що вийде з вашої затії...


7. Мова навіювання

Прямий текст для запам'ятовування. Він заснований на використанні пам'яті безпосередньо, без участі мислення. Людина стає залежною від алкоголю, наркотиків, казино, секти, риболовлі і т.ін. Кожен пожинає те, що посіяв. І ще не пізно одуматися — шанс є.


8. Мова «БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?»

А потім виховний процес стає [ще] брутальнішим і жорсткішим, так звані «покарання» посилюються, немовби раптово з'являються невиліковні захворювання, стаються нещасні випадки.

І якщо після цього людина не розуміє нічого, її просто можуть поставити обличчям до обличчя зі смертю.


За матеріалами — esotericblog.ru

+2
935
RSS
В матеріалі все добре… окрім одного: вищі сили бувають різними… навіть іноді дуже різними… Й вони не зводяться до одного-єдиного абстрактного Всесвіту. Принаймні доки людина у своїх духовних пошуках дістанеться до найвищого рівня (для когось це Всесвіт, для когось Бог), то матиме стосунки з нижчими духовними сутностями. Які для звичайної людини все одно є вищими силами. Серед цих сил своя «вища ієрархія»…
Відповідно, вищі сили можуть подавати людині знаки (сигнали) різної спрямованості. Нерідко протилежної.
Отже, людині доводиться вирішувати, бік якої саме вищої сили зайняти. Тому людина десь втратить, але тоді в іншому надолужить.
Це все не настільки просто, як здається…
12:51
+1
Публікація супер!

вищі сили бувають різними… навіть іноді дуже різними…

Все значно простіше. Інтуїція чи «те, що підказує власне серце» — це не спілкування з ієрархією духовних сутностей, а спілкування зі своїм вищим Я. І ніякі сторонні сутності не можуть сюди втрутитись. Тому небезпеки немає. А негативні духовні сутності можуть впливати тільки на розум людини. До вищих рівнів вони просто не можуть дістатися. Тому треба боятися можливих неправильних думок, які прийшли невідомо звідки, а не своєї інтуїції.
Тому треба боятися можливих неправильних думок, які прийшли невідомо звідки, а не своєї інтуїції.

Залишається одна маленька дрібничка — відрізнити свою інтуїцію від можливих неправильних думок, які прийшли невідомо звідки! ))))
13:26
+1
Інтуїція та думки — це зовсім різні речі. Думки на ментальному рівні, інтуїція — на вищих рівнях, які недосяжні для сторонніх негативних впливів. Тому не повинно бути такої проблеми
Скажу так: негативні думки — це ті самі «дірки», за які чіпляються негативні духовні сутності, щоби вкинути свої «п'ять копійок» поряд із впливом позитивних духовних сутностей.
07:04
+1
Доброславе, ти пишеш, що це є СПІЛКУВАННЯ ІЗ СВОЇМ ВИЩИМ Я. Поясни, що це за ВИЩЕ Я?
Ух ти!!!
Анатолію! Хоч я й не Доброслав, але порекомендую тобі почитати оце:


Це те, що є у загальному доступі, так би мовити…
10:24
+1
Матеріали за цими посиланнями мало стосуються теми Вищого Я. Десь пізніше знайду в неті якусь гарну публікацію на цю тему і опублікую в нас, тому що навряд чи зможу кількома словами відповісти на запитання пана Анатолія.
Добре, пошукайте!

Випадкові Дописи