До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Ворожимо, гадаємо, танцюємо і співаємо.

Ворожимо, гадаємо, танцюємо і співаємо.
Джерело матеріалу:

Сьогодні увечері і вночі треба палити вогні — свічки, каміни — в кого є, а найкраще, живий вогонь надворі, хто живе в приватному будинку. 

Допомагаємо Сонцю народитися, радіємо і святкуємо разом з Природою. Нагадую, що точка Сонцестояння за київським чсом наступить в 22 грудня в 0-23.
Їмо пироги і різну випічку, навіть якщо ви на дієті (в Йоль можна і навіть треба!) — що круглішу, то краще.
Спостерігаємо знаки у власному житті.
Спостерігаємо і читаємо сни протягом трьох днів, до 24-го, коли Сонце почне підніматися, а день — збільшуватися.
Ворожимо, гадаємо, танцюємо і співаємо.
І радіємо. Навіть якщо здається, що немає приводів.

Сьогодні також увечері можна прописати всі бажання, які ми хочемо щоб здійснилися наступного року. Можна не соромитися — писати і нову машину, і платтячка, і кохання, і дітей, і успішну роботу, і добудований музей (я про себе, якщо що), і мандрівки по «Спіралі Сили» в Громовициній компанії, і все, що ви хочете… можна це все прописати в новенький гарненький блокнотик, а можна написати на окремих гарненьких парічиках, перев’язати кольоровими стрічками і підвісити на ялинку. А ще краще — зробити і одне, і інше (нижче я пояснюю, чому).

Потім, починаючи з 22 грудня і до ранку 3 січня з цими бажаннями можна працювати — щодня якесь знімати з дерева і медитувати на нього, або так само відкривати блокнот і медитувати на те що записано — таким чином ми формуємо-візуалізуємо рік.

Ще є дуже класна практика закладання року, яка проводиться протягом 12 ночей Йоля. Тобто, перші 12 днів після ночі Сонцестояння — це 12 місяців грядущого року, і якщо прожити їх усвідомлено і з настроєм — можна сформувати основи наступного року.

Цю практику можна проводити по-різному.
Можна просто звертати увагу на знаки і події, які відбудуться цього року.

Можна прописувати в блокноті ваші наміри на цей місяць, або символічно формувати намір (наприклад: якщо ви хочете у березні поїхати з нами в мандрівку в Андорру і Лангедок, 24 грудня вам треба попрацювати з наміром — подивитися якийсь фільм або фото про ті місця, продумати, що саме вас тягне в цю мандрівку і т.д.). Звісно, якщо ви просто подивитеся фільм, а потім ніц не будете робити, а тільки будете думати про те як класно було б поїхати — то воно не відбудеться. Практика 12 ночей — це не для мрійників і не для лінивих, це для людей, які усвідомлюють, що для того, щоб Доля могла скоригувати обставини — треба їх озвучити для неї.

Можна також спробувати — у кого є колода карт Таро — самому витягнути собі карту поступово, на кожний місяць року. Карта покаже основні енергії, які працюватимуть в цей час (хто отримав від мене річний розклад — ви вже маєте ваші 12 місяців).

Отже, працюємо так:

22 грудня — Йоль, Коляда, день Сонцестяння. День долі. Січень і основа всього року.
23 грудня — лютий.
24 грудня — березень.
25 грудня — квітень.
26 грудня — травень.
27 грудня — червень.
28 грудня — липень.
29 грудня — серпень.
30 грудня — вересень.
31 грудня — жовтень.
1 січня — листопад.
2 січня — грудень. 12 ніч.

Вранці 3 січня ми знімаємо записочки з бажаннями з ялинки і спалюємо їх — даруємо наші бажання Новому Сонцю і просимо, щоб молоде Сонечко здійснило їх. Якщо хтось практикує Вітання Сонцю або знає якісь сонячні замовляння і молитви — можна проказати їх.

Не забуваємо про вогонь цими днями — Сонце народжується і треба йому допомогти «малим земним вогнем». Якщо працюєте з бажаннями при свічці — її не варто гасити після закінчення роботи, хай догорить сама (добре брати чайні кругленькі свічки — вони швидко прогорають). Якщо ж все тки доводиться гасити — то не дмухайте на неї, гасіть пальцями.

PS. І звісно, ще можна мені замовити річний прогноз на Таро на наступний рік (приймаю замовлення до 25 грудня, потім до кінця Святок займаюся власними справами і відпрацьовую прийняті замовлення).

UPD. Якщо не встигнете підготуватися сьогодні, можна проводити ритуал бажань в Різдвяну ніч або в Новорічну. Просто я живу за природними ритмами і вважаю, що астрономічні точки переходів — найпотужніші. Але якщо ви живете в християнському егрегорі і шануєте релігійні свята — то Різдво для вас цілком підходить. Так само якщо ви абсолютно мирська людина — то Новий рік і 12 днів після нього можуть бути вашим персональним «магічним календарем».

Головне — продемонструвати Всесвітові своє прагнення і усвідомлений підхід до власного життя. Всесвіт прихильно ставиться до імпровізації і фантазії і прощає недосвідченість в магічній роботі. Головне — ваш щирий намір і прикладення сил. А от чого Вищі Сили не люблять, то це лінощів, заздрості і бажання «халяви».

Автор — Громовиця Бердник

+4
183
RSS
Може трохи запізно. Але ще є час записати всі бажання на Новий рік.
Тож, дапалюємо свічки, каміни чи вогнища і допомагаємо народитися Новому Сонцю.
21:23
+2
У нас весь день горить в пічці-каміні Мілано-2. Дзвінко, а що таке Йоль?
Наскільки я зрозуміла, читаючи дописи Громовиці Бердник, Йоль — це початок Нового року, перші 12 діб року, після Сонцевороту, коли проводилися спеціальні ритуали.
22:58 (відредаговано)
+2
_сміюсь Вивчайте матчастину, друзі мої! _сміюсь
Йоль:

Йоль (Yol «Йоль», Yule «Юль», Yuletide «Юлетид», «Юльський час») — стародавнє свято германських народів, пов'язане із зимовим сонцестоянням. У сучасних скандинавських (Joll, Joel, Yuil тощо) та англомовних (Yule) країнах стародавній Йоль злився з християнським Різдвом та став синонімом його назви.
Корені свята Йоль лежать у давній історії північногерманських народів та походять із легенд про Дике Полювання, вшанування верховного бога Одіна та почасти із англосаксонського свята «Материнської ночі» (Мондраніт, Mōdraniht). В основі Йоля — відзначення зимового сонцестояння, як частини народного календаря.
Слово «йоль» зафіксоване в багатьох дохристиянських джерелах, особливо давньою норвезькою мовою: серед імен бога Одіна згадуються «Батько Йоля» (Jólfaðr «Йольфадр») та «Учасник Йоля» (Jólnir «Йольнір»); у давній скандинавській поезії слово «йоль» часто використовується як синонім «бенкету» взагалі. У сучасній англійській формі Yule («Юль») назва свята походить із давньоанглійського ġéol (ġéohol) як назви 12-денного свята на честь зимового сонцестояння — період між місяцями geola «грудень» та giuli «січень» — та має багату етимологію, пов'язану із сучасними різдвяними традиціями, наприклад: Yule log («різдвяне поліно»), Yule goat («різдвяна коза»), Yule boar («різдвяна шинка»), Yule singing («колядки») тощо.
У сучасних областях розселення германських народів та деяких інших північноєвропейських країнах «йоль» («юль») означає сезон святкування Різдва, наприклад: Jul — Швеція, Данія і Норвегія (в останній також Jol), Jól — Ісландія і Фарерські острови, Joulu — Фінляндія, Joelfest — фризи, Joelfeest — голландці, jõulud — естонці. Проте, незважаючи на спільне ім'я та походження свята, його традиції суттєво відрізняються в різних країнах та народів.

Щодо «дикого полювання Одіна»… Був за радянських часів такий к/ф — "Дике полювання короля Стаха". Я його, щоправда, так і не подивився… але стрічка демонструвалася широко.

Це екранізація однойменної повісті. Водночас, міф про дикі лови, на мою думку, використав Булгаков в романі «Майстер і Маргарита»: там сам основний сюжет завершується польотом Воланда з почтом по небу. Щоправда, політ відбувається напередодні Великодня — отже, не в той час, що зараз…
23:14
+2
Дуже дякую, шкода що пізнувато прочитала
Ви цілком спокійно можете розпочати з новорічної ночі, або з Дня народження. Останній варіант завжди пропонують астрологи. Ввечері перед Днем народження робите повну ревізію прожитого року і складаєте плани на рік наступний. А потім 12 днів уважно слідкуєте за подіями. Кожен день — це місяць життя до наступного Дня народження.
13:18
+2
Дякую

Випадкові Дописи