Структурний гороскоп

Структурний гороскоп
Джерело матеріалу:
Структурний гороскоп: таблиця співвідношення вашого східного і зодіакального знаків.
Чи знаєте ви, яку в сукупності енергію дають ваші знаки східного і зодіакального гороскопу?
Ми звикли читати східний гороскоп і зодіакальний окремо. Ми знаємо свої риси характеру по тому і іншому зодіаку, але що буде, якщо їх об'єднати?

Знайдіть у таблиці перетин своїх Знаків в Зодіакальному і Східному гороскопі і дізнайтеся, як вони впливають на ваш характер:

I Король

Король живе за принципом «або все, або нічого». Так що або від життя він отримує все, або стає голим королем. В яку б ситуацію не загнало б його життя, він завжди виглядає гідно і залишається людиною. Він не прагне панувати і керувати, хоча він це дуже добре вміє робити, йому це просто не треба. Справжній Король не страждає комплексом неповноцінності і не жадає самоствердження. Це самодостатня, спокійна і впевнена в собі особистість.

II Вождь

Вождь — це сила, могутність і натиск. Він тяжіє до позиції вчителя, але його головна сила не в інтелекті, а силі переконання. Його головне завдання по життю — підняти людей, повести за собою. Вождь — відкритий і не брехливий. Він не буде лицемірити і, як правило, завжди рубає правду-матку. За життя він повинен реалізовувати масштабні проекти і не задовольнятися малим. Він цінує справедливість і силу волі в людях.

III Лицар

Лицар — це втілення доброти, чесності і любові. Він любить допомагати іншим, часом на шкоду собі. Не чекає похвали і захоплення на свою адресу, бо вважає, що те, що він робить — його обов'язок. Він завжди готовий дати мудру пораду, встати на сторону слабкого і проявити турботу до тих, кому вона потрібна.

IV Аристократ

Його головне призначення — нести в світ красу. Він любить мистецтво, творчість і естетику. Але найголовніша його любов — суспільство, в якому він може блиснути своїми талантами. Аристократ любить бути в центрі уваги. Він відрізняється оригінальністю і витонченістю у всьому. Конфлікти і сварки намагається уникати, тому що все це позбавляє його сил.

V Професор

Професор відрізняється раціоналізмом і розсудливістю. Він послідовний у всьому, дотримується правил і своїх принципів. Професор любить і вміє красиво говорити, переконувати і наставляти. Його головний козир — це слово і вміння знаходити спільну мову. Емоції для нього під забороною, бо якщо він їм піддасться, його стабільний і звичний світ завалиться.

VI Блазень

Завдання Блазня — смішити і розважати людей. Блазень зовсім не дурник, як може здатися на перший погляд. Він яскравий інтелектуал, дотепний і екстравагантний. У житті йому дуже допомагає знання людської психології. Блазень завжди знає, як і з ким йому спілкуватися, щоб домогтися свого. Він цінує свободу, креатив і незалежність. Вміє посміятися над собою.

VII Вектор

Вектор — авантюрист, неординарна особистість. Він любить боротьбу, все невідоме і нестандартне. Призначення Вектора — розбурхувати уми і не дати світові перетворитися на нудне болото. Він володіє магнетизмом, сексуальністю і привабливістю. Це справжній ураган пристрастей.

+3
735
RSS
22:51
+1
Завданнячко… За східним гороскопом 1963 рік — це формально рік Кота/Зайця/Кролика. Проте 4 січня насправді все ще закінчувався рік Тигра. Отже, я насправді — пізні Тигр, а Кіт — суто формально. Відповідно, за структурним гороскопом я насправді — Вождь, хоча формально — Вектор… Ох вже цей транзит!..
_стежу
Я думаю, вам пасують обидві ці ролі. _підморгую
_вибачаюсь Отож… _вибачаюсь
00:08
+2
Як цікаво! Я тим самим питанням задалася! 26січня ще тигр, а наче має бути кролик(кіт)
Тільки Ви-- козерог, а я водолій
13:46 (відредаговано)
+2
Перевірила свою характеристику та характеристики кількох близьких. Деякі окремі факти збігаються, але більшість — мимо _засмучений
Це все солярні гороскопи — дитячі забавки, чесно кажучи. Бо вони ндто узагальнені. От натальна карта (точний гороскоп з урахуванням місця й часу народження) — інша річ! До чого сильно вони можуть різнитися, я колись писав
Справді, розраховувати на точність таких гороскопів не варто, бо на весь рік там дається лише 12 знаків Зодіаку. А за один місяць народжується надто багато людей, щоб вони всі мали однаковий характер. Такі гороскопи лише ознайомлюють з ідеєю опису характеру та долі за положенням небесних тіл.

Випадкові Дописи