​Чим щасливіше люди живуть, тим простіше вони одягаються

​Чим щасливіше люди живуть, тим простіше вони одягаються
Джерело матеріалу:

Країни, в яких кожна друга студентка виглядає як ікона стилю — бовтаються в четвертій десятці світового рейтингу щастя.

Індекс щастя і манера одягатися

Чим щасливішt люди живуть, тим простіше вони одягаються. До цього несподіваного висновку мене підштовхнув щорічний звіт ООН про рівень щастя в світі.

З 2011 року щорічно проводиться дослідження світового щастя. Так, не смійтеся. Серйозні вчені розробили технології, і тепер вимірюють у людей в різних країнах рівень їх об'єктивного благополуччя, а також їх власну суб'єктивну оцінку того, наскільки хорошим є їхнє життя. А потім порівнюють показники і складають рейтинг країн за рівнем щастя їх громадян.

У 2017 році перша десятка щасливих країн виглядає так:

  1. Норвегія
  2. Данія
  3. Ісландія
  4. Швейцарія
  5. Фінляндія
  6. Нідерланди
  7. Канада
  8. Нова Зеландія
  9. Австралія
  10. Швеція

У тому ж складі, тільки міняючись місцями всередині першої десятки, ці країни лідирували і в минулі роки.

Знаєте, що об'єднує ці країни? Крім того, що там дуже високий рівень життя, приголомшливі соціальні стандарти і взагалі майже комунізм (в хорошому сенсі цього слова)? З точки зору модного блогера, всі ці країни об'єднує надзвичайно просте, без надмірностей, ставлення місцевих жителів до одягу!

Країни-законодавці світової моди і стилю; країни, на вулицях яких стріт-стайл фотографи вихоплюють один за іншим ідеальні модні образи; країни, в яких кожна друга студентка виглядає як ікона стилю — бовтаються в четвертій десятці світового рейтингу щастя. Франція на 32 місці, Іспанія на 37. Італія, де кожна дитина (будь-якої статі) від народження знає, як правильно підвертати штани — взагалі на 50 місці! Із 157 досліджених країн, тобто майже в третині країн на Землі люди живуть щасливіше, ніж італійці!

А що в щасливих країнах? А там ніхто не заморочується тим, на скільки міліметрів підвертати штани згідно з останніми постановами журналу VOGUE. Носять те, в чому комфортно, і не особливо паряться, стильно це чи ні. Джинси / майки, кеди / кросівки, толстовки і парки. У якийсь Данії чи Голландії йде попереду пара — і не відразу зрозумієш, хто з них хлопчик, хто дівчинка, настільки однаково вони одягнені.

Деякі мої знайомі чоловіки були б страшно незадоволені тим, як одягаються жінки, наприклад, в Швеції. «Нема на що дивитися», — сказали б вони. «Це хіба жінки?», — сказали б вони. Але ось парадокс, судячи з результатів дослідження, Швеція — це дуже щаслива країна. Значить, ці жінки не відчувають себе нещасними від того, що вони не носять спідниці-олівець і не несуться з раннього ранку на роботу на 10-сантиметрових підборах, з укладеним волоссям і повним макіяжем. І більш того, чоловіки в цих країнах теж явно не відчувають нестачі щастя від того, що їхні жінки не виглядають 24/7 як експонат на виставці досягнень світової фешн-індустрії.

Може бути, для щастя зовсім не обов'язково слідувати модним трендам і ретельно підбирати форму спідниці до типу фігури?

Можливо, можна бути щасливою і в простому одязі без викрутасів?

Можливо, коли людина відчуває себе щасливою, захищеною і спокійною, коли їй не треба щодня комусь щось доводити і щосили демонструвати свій (часто уявний) статус — то такій людині в джинсах і толстовці дуже навіть зручно насолоджуватися життям?

Я недавно писала про те, як просто і розслаблено одягаються жінки в Ізраїлі. Так ось, Ви не повірите, але Ізраїль в міжнародному рейтингу щастя — на 11 місці. Відразу після першої десятки.

А Ви як думаєте, загальний рівень щастя і задоволеності життям впливає на те, як жінки одягаються? Або це просто збіг?

Автор - Кльош
+3
565
RSS
20:15
+4
Може, я трохи нелюдина, але саме коли мені нема чому радіти й нема чого прагнути, а світ втрачає барви, лише тоді я перелажу з підборів у кросівки та перестаю фарбуватися. Гадаю, не можна судити про щастя за зовнішнім виглядом, бо жінки ж теж різні бувають. Можна хотіти бути вродливою для когось, а можна прагнути подобатися самій собі
07:49
+2
Ой, Олю, високі підбори і макіяж — це інструменти омани. Цим дівчата творять фальшивий образ. Але коли цей образ подобається тобі самій, то це дивно. Крім того високі підбори — це ризик каліцтва. А на якому місці за рівнем щастя Україна?
19:52
+3
А чому не може подобатися вродливе обличчя, в якому усунено майже всі недоліки? До того ж, без операційного втручання. Не розумію, чим поганий макіяж. Мені справді приємніше дивитися на себе у люстерко, коли мої очі не здаються замалими, брови мають колір і форму, а вилиці виділяються. Ні, ну можна, звісно, на люди з'являтися ненафарбованою, з курячим гніздом на голові і в домашньому халаті, не питання… Але чогось не дуже кортить
19:53 (відредаговано)
+3
До речі, а відсутність підборів — також ризик каліцтва, бо часто призводить до плоскостопості.
У підборах головне, щоб не зламалися.
20:36
+1
Або не відклеїлися… Теж буває _втомлений
08:05 (відредаговано)
+2
У 2017 р. Україна була на 132 місці, а в 2018 р. опустилася на 138 місце. Є куди рости.
20:28 (відредаговано)
+2
Та, Олю, макіяж хай буде. Але треба розуміти, що це омана. Як у театрі, де є гра, а не справжнє життя. А щодо висоти підборів, то й тут, як і у всьому, має бути міра.

Випадкові Дописи