ВООЗ офіційно продовжила молодість

ВООЗ офіційно продовжила молодість
Джерело матеріалу:

Тепер молодими людьми будуть вважати до досягнення 44 років

Молодість продовжили. Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно переглянула вікові норми. І тепер молодою людина вважається до 44 років.

Вам більше сорока років? Вітаємо – ви молода людина! Згідно з віковою класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, середній вік тепер закінчується у шістдесят. І тільки тоді починається похилий.


Вікова класифікація Всесвітньої організації охорони здоров'я:
  • 25-44 – молодий вік;
  • 44-60 – середній вік;
  • 60-75 – похилий вік;
  • 75-90 – старечий вік;
  • Після 90 – довгожителі.

Маргариті Січкар – 47. Вона успішна, енергійна і впевнена в собі бізнес-леді. За віком – комплексів ніяких!

«За паспортом мені 47, фізично 35, а емоційно – 25. Так виходить, що в моє життя приходять молоді люди, які проявляють до мене знаки уваги, і це говорить про те, що вік у паспорті взагалі не грає ніякої ролі», – говорить Маргарита.

Щоб залишатися юної – поменше заглядайте в паспорт, радить Січкар. І розкриває ще одну таємницю.

«Кайфувати від життя, зустрічатися з хорошими людьми, наповнювати себе позитивною енергією – це і є еліксир молодості», – сказала бізнес-леді.

Психологи ж радять час від часу займатися тим, що робить вас юними. Танцюйте на дискотеках, не соромтеся одягатися молодіжно, знайомтеся на вулиці. Адже думки «не можна, тому що мені вже за 40» і додають нам років.

«Якщо є інтерес до життя до свого, чим би він хотів ще зайнятися, якісь плани, мрії, то це і є той, напевно, рецепт, який дозволяє нам бути молодими. Інтерес до життя – це основа всього», – говорить психолог Оксана Калуцька.

Таким чином, сприймайте реальність як і раніше – в 18! І тоді ваша молодість буде вічною!


Від автора публікації:до речі, в тему — комедія "Знов 18!"

+1
1636
RSS
02:00
+1
Матеріал опублікований в якості полеміки "Я надто стара для цього..."_соромлюсь
Причому це точка зору ВООЗ, а не якихось істеричних панночок!
02:08 (відредаговано)
+2
Отже, навіть друг Анатолій досягнув лише похилого віку!
А я з моїми сьогоднішніми 56-ма роками _троянда все ще перебуваю в межах середнього (!) віку.
16:03
+2
А якою раніше була градація? Похилий вік проявляється у поставі. Похилена голова, човгання підошов по підлозі. Це дія часу на живу матерію.
Наскільки я можу зрозуміти, вік бар-міцви (13 років) і бат-міцви (12 років) в єврейській традиції свідчить що «до нашої ери» таким був шлюбний вік. За деякими відомостями, старість тоді приходила в 35-40 років.
_не_знаю
А коли людські предки бігали по африканській саванні, то тоді шлюбним віком було 3-5 років, а до 18-20 років рідко хто з гомінід доживав.
Я цю інформацію ще минулого року на Світочі виставила.
Ой!!! Перепрошую, забув… _соромлюсь Але тоді варто було б послатися Вам на свій торішній матеріал, як на альтернативну точку зору, в пост-скриптумі. Бо якось все надто неоковирно виходить, з точки зору автора…
Треба було, то правда, але якось вилетіло з голови, бо я собі як раз подумала, що фізично люди стали жити довше, а психологічно до цього ще абсолютно не готові. І думають так само як і в 19-му столітті, що в 30 років старість починається.
Ну, особисто я маю намір жити до 120-ти, тому я ще навіть до «меридіану» свого життя не дістався! _язик _язик _язик То в якому ж я столітті?! Можливо, на горі Синай?! Мойсей же до 120-ти дожив…

Мойсей отримує скрижалі
Ви у нас виняток з винятків.

Випадкові Дописи