УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Замочіть ноги в оцті один раз в тиждень

​Замочіть ноги в оцті один раз в тиждень
Джерело матеріалу:

Замочіть ноги в оцті один раз в тиждень — і побачите, як зникають всі ваші хвороби

Відповідно до китайської системи рефлексології, наші ноги мають природні енергетичні зони, які пов'язані з певними органами в нашому тілі. Це означає, що через ноги ви можете очистити своє тіло, позбутися від внутрішніх токсинів і поліпшити загальний стан здоров'я.

Однією з таких процедур є ванночка для ніг з яблучним оцтом.

Ванни з яблучним оцтом здавна використовувалися для схуднення, полегшення проблем з травленням, позбавлення від респіраторних проблем і для поліпшення стану шкіри.

Наші ноги щодня піддаються впливу численних мікробів, а відсутність оксигенації викликає інфекції, мозолі, неприємний запах, і робить наші кінцівки сухими і шорсткими.

Яблучний оцет містить біологічно активні сполуки, які знищують бактерії і мікроби. Тому він є одним з найбільш ефективних природних засобів для вирішення численних проблем зі здоров'ям.

Він усуває неприємний запах, лікує грибкові інфекції, пом'якшує шкіру, підвищує якість шкіри і багато іншого. Крім того, він дуже простий і зручний у використанні.

Ванночка для ніг з яблучним оцтом.

Все, що вам потрібно зробити, це нагріти воду, а коли вона стане теплою, налити її в таз і помістити в нього ноги. Туди ж додається склянка яблучного оцту і кілька крапель вашого улюбленої ефірної олійки (наприклад, лавандової). Потримайте ноги в цій суміші 30 хвилин, і все готово. Виконуйте цю процедуру один раз в тиждень, і ви відразу побачите різницю.

Щоб позбутися від мозолів, ви повинні потримати ноги в суміші з рівних частин оцту і води протягом 45 хвилин, а потім потерти п'яти пемзою.

Іонна ванна для ніг.

Ви також можете використовувати іонну ванну для ніг для детоксикації. Потрібно використовувати теплу воду, щоб відкрити пори, і сіль як протизапальний і в'яжучий засіб. Іони поглинаються через ноги, і ваше тіло позбавляється від токсинів. Якщо вода стає темною, це означає, що результат досягнуто.

Існує кілька різновидів такої ваночки:

1. Рецепт ванночки із сіллю.

Складники:

  • 1 склянка солі Епсома (англійська сіль або сульфат магнію);
  • 1 склянка морської солі;
  • 2 склянки харчової соди;
  • Ефірні олійки — кілька крапель (необов'язково).

Інструкція:

Розчиніть сіль в гарячій воді. Дайте їй охолонути, після чого додайте теплу солону воду в таз, туди ж влийте яблучний оцет. Додайте ефірні олії. Тримайте ноги півгодини. Майте на увазі, що після ванни ви можете відчути втому і слабкість, але вона очистить ваше тіло і збільшить рівень магнію.

2. Рецепт ванночки з глиною.

Складники:

  • 1/2 склянки бентонітової глини;
  • 1/2 склянки яблучного оцту;
  • 1/2 склянки солі Епсома;
  • Ефірні олійки — кілька крапель (необов'язково)

Інструкція:

Розчиніть сіль в гарячій воді, а потім додайте ефірні олійки. Змішайте глину і яблучний оцет з невеликою кількістю води, при змішуванні не використовуйте метал. В кінці додайте суміш у воду і потримайте в ній ноги протягом приблизно 20 хвилин. Ця ванна буде виводити токсини з вашого тіла і збільшить рівень магнію.

3. Рецепт кисневої ванни.

Складники:

  • 2 чашки перекису водню
  • 1 столова ложка сухого імбирного порошку

Інструкція:

Наповніть ванну гарячою водою і додайте сушений імбир і перекис водню. Полежіть у ванні півгодини. Це заспокоїть ваше тіло і допоможе прибрати всілякі подразнення і алергію.

Як бачите, для детоксикації можна використовувати недорогі, але ефективні і натуральні засоби, які продаються на кожному розі.

+2
2125
RSS
20:43
+2
Така цінна публікація. Треба буде спробувати із оцтом. А можна використати простий магазинний оцет?
А от я хотів би спробувати ванну з перекисом водню…
В магазинах продається яблучний оцет і винний теж, але власного виробництва все ж кращий.

Випадкові Дописи