УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Коли до вас прийде усвідомлення...

Коли до вас прийде усвідомлення...
Джерело матеріалу:

У вас зменшиться коло друзів. Ви почнете помічати, що звичні бесіди з друзями та знайомими якось не клеяться. Начебто все так, як було, але чомусь менш цікаво. Бо ви більш не зможете підтримувати розмови про те, що все погано і всі навколо погані, робота не надихає і бізнес не клеїться, чоловік став огидним і дружина в усьому винна. Ви припините грати в ігри, бо для того, щоб грати за правилами, потрібні як мінімум двоє. І саме тому ви для своїх друзів станете дуже незручною людиною, яка псує всю гру і всім виглядом показує, що король — голий.

Вам стане важко працювати на нелюбій роботі й робити щось, у чому немає сенсу. Таким чином, або ви оберете максимально включитися в поточну діяльність, або зміните її кардинально. Якщо на старій роботі вас тримали необхідність, страх, звичка чи автоматизм, це одразу вилізе на поверхню і доведеться з цим щось робити.

Ваші відносини почнуть репатися по швах. Адже більшість відносин — це не цілісний союз рівних, а клубок взаємозалежностей і компенсацій. Відчувши, що він вас втрачає, партнер докладе всіх зусиль, щоб повернути вас назад, але на всі закиди ви реагуватимете з подивом і нерозумінням, як на спроби інопланетянина встановити з вами контакт на марсіанській мові.

Ви відчуєте самотність. Оскільки відваляться всі непотрібні й несправжні зв'язки, що будувалися на недостатності, порожнечі, споживацтві й егоїзмі. І ця нова, не зрозуміло звідки утворена порожнеча, спочатку лякатиме вас, немов зяюча прірва, але поступово вона почне заповнюватися саме тим, що в вас є живого і справжнього.

Ви не зможете обманювати ні себе, ані інших. Майже фізично (як Буратіно зі зростаючим носом) ви відчуватимете будь-яку внутрішню неправду — в словах, думках і діях. І це буде просто огидно, бо щоразу, кажучи не те, що ви насправді думаєте, ви відчуватимете скрегіт котячих кігтиків в своїй душі. І ні, це не відключається.

Ви раптом виявите, що люди навколо дуже страждають. І страждають вони не від важкого життя — навпаки, з їхніми життями все в повному порядку. Вони страждають від ілюзії, що з їхнім життям щось не так. І якщо раніше ви були занадто зайняті проживанням свого власного страждання — то тепер ви почнете проживати всі страждання оточуючих вас людей, бо ваших власних — більше не буде. І в цей момент вам залишиться тільки одне — допомагати всім і кожному в кожен момент часу, тим, чим зможете — бо по-іншому буде просто неможливо.

Вам стане соромно. За багато які свої минулі слова і вчинки, бо доведеться поглянути правді в очі й визнати, що джерело всіх ваших проблем — це не хтось ззовні, а ви самі. Тільки-но ви це усвідомлюєте, сором піде, і його місце нарешті посяде внутрішній спокій.

Ви станете менше розмовляти. Оскільки відвалиться все те, що ви говорили з переляку, заздрості, егоїзму й агресивності. Ви не зможете більше писати осудливі коментарі в соціальних мережах, бо це перестане бути важливим і потрібним. І загалом, якийсь час ви взагалі не зможете нічого писати, бо все, що ви писали раніше, здасться вам маренням. І з'ясується, що мовчання — дійсно золото, яке ми часто не помічаємо через суєту і велику швидкість подій, що змінюють одна іншу.

Ваша картина світу зруйнується. І ви зрозумієте, що є не тільки ваша вірна думка і всі інші — невірні, а нескінченний простір варіантів і можливостей. І всі обмеження — є нічим іншим, як вигаданою вами ж ілюзією.

Вам доведеться взяти відповідальність на себе. Ви зрозумієте, що вам нема чого ні від кого чекати, і ніхто вам нічого не винен. Все, що є у вашому житті — залежить не від зовнішніх чинників, тупого начальника, нетямущого партнера і курсу біткойнів, а від вас самих. Ви проживаєте рівно те життя, на яке заслуговуєте, і нічого іншого у вас не буде, доки ви не візьмете відповідальність за те, що є. Але саме в цей момент особиста відповідальність перестане бути тягарем, від якого треба бігти, виблискуючи п'ятами або скидати його на оточуючих, він стане єдиним істинним і логічним порядком речей.

І так, день за днем, все наносне, штучне й лицемірне, почне обсипатися, оголюючи внутрішні порожнечі. А все справжнє — буде виявлятися, рости, пробиватися, зміцнюватися і пускати в вас коріння. І це далеко не ніжний і приємний процес. Найчастіше це нищівна ломка нажитих роками звичок та автоматизмів. Але коли ви виберетеся з-під уламків ваших зруйнованих ментальних шаблонів, ви зрозумієте, що це — було того варте.

+3
448
RSS
01:14
+2
Так, воно того варте! _чудово І чим раніше почнеш — тим легше все минеться.
08:09
+2
Суголосно із думками Кастанеди.
11:40
+2
Яка корисна стаття! Дякую
Як мало людей живе усвідомлено. У мене так жити виходить лише уривками, а потім знову засмоктує буденщина.

Випадкові Дописи