До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Коли до вас прийде усвідомлення...

Коли до вас прийде усвідомлення...
Джерело матеріалу:

У вас зменшиться коло друзів. Ви почнете помічати, що звичні бесіди з друзями та знайомими якось не клеяться. Начебто все так, як було, але чомусь менш цікаво. Бо ви більш не зможете підтримувати розмови про те, що все погано і всі навколо погані, робота не надихає і бізнес не клеїться, чоловік став огидним і дружина в усьому винна. Ви припините грати в ігри, бо для того, щоб грати за правилами, потрібні як мінімум двоє. І саме тому ви для своїх друзів станете дуже незручною людиною, яка псує всю гру і всім виглядом показує, що король — голий.

Вам стане важко працювати на нелюбій роботі й робити щось, у чому немає сенсу. Таким чином, або ви оберете максимально включитися в поточну діяльність, або зміните її кардинально. Якщо на старій роботі вас тримали необхідність, страх, звичка чи автоматизм, це одразу вилізе на поверхню і доведеться з цим щось робити.

Ваші відносини почнуть репатися по швах. Адже більшість відносин — це не цілісний союз рівних, а клубок взаємозалежностей і компенсацій. Відчувши, що він вас втрачає, партнер докладе всіх зусиль, щоб повернути вас назад, але на всі закиди ви реагуватимете з подивом і нерозумінням, як на спроби інопланетянина встановити з вами контакт на марсіанській мові.

Ви відчуєте самотність. Оскільки відваляться всі непотрібні й несправжні зв'язки, що будувалися на недостатності, порожнечі, споживацтві й егоїзмі. І ця нова, не зрозуміло звідки утворена порожнеча, спочатку лякатиме вас, немов зяюча прірва, але поступово вона почне заповнюватися саме тим, що в вас є живого і справжнього.

Ви не зможете обманювати ні себе, ані інших. Майже фізично (як Буратіно зі зростаючим носом) ви відчуватимете будь-яку внутрішню неправду — в словах, думках і діях. І це буде просто огидно, бо щоразу, кажучи не те, що ви насправді думаєте, ви відчуватимете скрегіт котячих кігтиків в своїй душі. І ні, це не відключається.

Ви раптом виявите, що люди навколо дуже страждають. І страждають вони не від важкого життя — навпаки, з їхніми життями все в повному порядку. Вони страждають від ілюзії, що з їхнім життям щось не так. І якщо раніше ви були занадто зайняті проживанням свого власного страждання — то тепер ви почнете проживати всі страждання оточуючих вас людей, бо ваших власних — більше не буде. І в цей момент вам залишиться тільки одне — допомагати всім і кожному в кожен момент часу, тим, чим зможете — бо по-іншому буде просто неможливо.

Вам стане соромно. За багато які свої минулі слова і вчинки, бо доведеться поглянути правді в очі й визнати, що джерело всіх ваших проблем — це не хтось ззовні, а ви самі. Тільки-но ви це усвідомлюєте, сором піде, і його місце нарешті посяде внутрішній спокій.

Ви станете менше розмовляти. Оскільки відвалиться все те, що ви говорили з переляку, заздрості, егоїзму й агресивності. Ви не зможете більше писати осудливі коментарі в соціальних мережах, бо це перестане бути важливим і потрібним. І загалом, якийсь час ви взагалі не зможете нічого писати, бо все, що ви писали раніше, здасться вам маренням. І з'ясується, що мовчання — дійсно золото, яке ми часто не помічаємо через суєту і велику швидкість подій, що змінюють одна іншу.

Ваша картина світу зруйнується. І ви зрозумієте, що є не тільки ваша вірна думка і всі інші — невірні, а нескінченний простір варіантів і можливостей. І всі обмеження — є нічим іншим, як вигаданою вами ж ілюзією.

Вам доведеться взяти відповідальність на себе. Ви зрозумієте, що вам нема чого ні від кого чекати, і ніхто вам нічого не винен. Все, що є у вашому житті — залежить не від зовнішніх чинників, тупого начальника, нетямущого партнера і курсу біткойнів, а від вас самих. Ви проживаєте рівно те життя, на яке заслуговуєте, і нічого іншого у вас не буде, доки ви не візьмете відповідальність за те, що є. Але саме в цей момент особиста відповідальність перестане бути тягарем, від якого треба бігти, виблискуючи п'ятами або скидати його на оточуючих, він стане єдиним істинним і логічним порядком речей.

І так, день за днем, все наносне, штучне й лицемірне, почне обсипатися, оголюючи внутрішні порожнечі. А все справжнє — буде виявлятися, рости, пробиватися, зміцнюватися і пускати в вас коріння. І це далеко не ніжний і приємний процес. Найчастіше це нищівна ломка нажитих роками звичок та автоматизмів. Але коли ви виберетеся з-під уламків ваших зруйнованих ментальних шаблонів, ви зрозумієте, що це — було того варте.

+3
183
RSS
01:14
+2
Так, воно того варте! _чудово І чим раніше почнеш — тим легше все минеться.
08:09
+2
Суголосно із думками Кастанеди.
11:40
+2
Яка корисна стаття! Дякую
Як мало людей живе усвідомлено. У мене так жити виходить лише уривками, а потім знову засмоктує буденщина.

Випадкові Дописи