УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

2 типи енергообміну між людьми

2 типи енергообміну між людьми
Джерело матеріалу:

Доки ми не будемо фіксувати свої стани і розуміти те, що в більшості своїй, наша свідомість, настрій, оцінки, плани, рухливість — [це] ті енергії, які ми приймаємо і в собі носимо, ми будемо в нескінченному маятнику і не зможемо управляти своєю свідомістю, тілом, розумом, бажаннями, життєвими обставинами, відносинами з людьми, планами.


Людина як транзитна зона для різного типу енергій. Здебільшого енергообмін між людьми і зовнішнім світом відбувається у фоновому режимі й люди його не фіксують. Людина в якийсь момент може почати спостереження за цим процесом, але як показує практика, швидко виходить з цього стану.


Особливості енергообміну між людьми


Є різні типи енергообміну і того, як людина реагує на зовнішній світ. Деякі люди збирають в себе всю енергію, яку відчувають навколо. Є люди, які фільтрують енергії й допускають тільки певну якість.

1. Наприклад, до першого типу підійде людина з дуже негативною енергетикою: поганими думками, втомою, депресією, вона автоматично викачає її і залишить або при собі, або скине через агресію на іншу людину. Такі люди не контролюють якість енергій, їм необхідна будь-яка енергія.

Вони приходять в різні місця і вбирають в себе все, що «вільно» на даний момент. Так існує каркас їхньої енергетики, неусвідомлювана будова фізичного і психічних тіл.

Так само можуть поводитися й енергетичні вампіри, люди, які вже навмисно провокують інших людей на скидання високоякісної або низькоякісної енергії — через розмову, дію, маніпуляції.

Простий приклад: коли в робочому колективі підлеглий може прийти до керівника зі страхом і депресією, керівник через розмову може підживитися цією енергією і залишити її собі або скинути — викликати іншого підлеглого і через крик передати естафету.

Такий тип людей приходить в магазини або в громадські місця і збирає всі підключення, які тільки є, вони потім формують їхні бажання, настрої, фізичний і психічний стан.

Такому типу людей, незалежно від того, ініціюють вони приплив енергії або просто відбирають всю поспіль енергію з людей — просто необхідний нескінченний потік впливів. Оскільки потік може нести енергетику різної якості, то і стан подібного типу людей теж вельми нестабільний.

2. Другий тип людей контролює енергообмін і їхня підсвідомість налаштована таким чином, що вони фільтрують непотрібні частоти на даний момент. Необов'язково фільтр може стояти на низькі частоти. Фільтр може існувати і в межах високих частот, коли людина навмисно звужує свій світ до певної точки, і наповнення її енергетики протікає в певному діапазоні частот — і коли поруч з такою людиною можуть завести розмову про більш високі частоти, сприйнятті світу, буття, поведінку, вона може не сприймати цей спектр і просто не розуміти, про що йдеться, тому що за долею на даний момент їй передбачається дещо інший досвід.

Простий приклад того, коли в робочому колективі компанія веде розмови на низьких енергіях, з використанням нецензурної лайки або обговоренням розваг низьких якостей, засудження інших людей, і в цей момент може прийти людина, яка висловить альтернативну точку зору, і найшвидше, її точка [зору] не буде прийнята, бо у людей навколо стоїть фільтр і вони будують свій світ так, як їм необхідно на поточний момент (але також можуть змінитися надалі й навіть внаслідок цієї розмови).

Навіть якщо мова людини на більш високих частотах переконлива і вливання енергій в простір вищої якості є стабільними, то люди в більшості своїй повернутися за деякий час назад на свої частоти, в тому числі тому, що це їм уготовано долею саме на даний момент.

Так само відбувається з фільтром на високі частоти: люди, у яких фільтр пропускає тільки високі частоти, потрапляючи в пристрасні громадські місця або компанії, намагаються не пропускати ці енергії.

Доволі багато типів енергообміну навколо, цікаво спостерігати за природою впливів на людину. Поганий настрій, як вірус, який входить в енергетичне поле людини — з неблагодатних місць, або після конфліктів, через розмову або дію.

Людина — немов транзитна зона для різних типів енергій: погана енергія як чорний дим, може зайти в людину, і поки цей дим не виведеш, людина буде знаходиться в подібному стані. Те саме з доброю енергій.

Щодня ми відчуваємо на собі впливи величезної кількості чинників, кожен з яких є носієм частот-енергій. І щодня в нас входить ця енергія, й ми її в собі носимо. Ускладнюємо факти, свої стани, переживаємо щодо якихось подій, коли ситуації можуть бути набагато простішими, ніж нам може здаватися, і в цілому наше «здається» і «бачиться» дуже сильно зав'язане на те, яка енергетична структура в нас увійшла, що ми в собі носимо.

І щоразу зачаровує око, коли людина відпускає думку про те, що все в її житті погано, і зі спини виходить брудний потік енергій, який тримав її в тонусі. Думки прочищаються і з'являються ідеї. Буквально з інтервалом в декілька хвилин. Могло не бути ідей і відчуття радості життя… і раптом попускає...


Доки ми не будемо фіксувати свої стани і розуміти те, що в більшості своїй, наша свідомість, настрій, оцінки, плани, рухливість — [це] ті енергії, які ми приймаємо і в собі носимо, ми будемо в нескінченному маятнику і не зможемо управляти своєю свідомістю, тілом, розумом, бажаннями, життєвими обставинами, відносинами з людьми, планами.


Васильона Журавіна

+3
866
RSS
16:32
+3
«Фільтрувати» доводиться не тільки «базар», але й енергію також — це правда! _чудово Тим паче, людина не завжди обирає, з ким контактувати, а з ким ні…
06:31
+3
Згоден із виділеним в кінці допису. Думати можна про що завгодно. Це називається потік свідомості. А от оцінювати самому те, про що думаєш — це не просто і на це здатні, мабуть, одиниці. Навіть сказати собі: СТОП не легко.
14:29 (відредаговано)
+2
Процеси мислення прекрасно (причому простими словами) описані Юрієм Кукіним в "Дорожніх роздумах":


Думать о других — как это просто!
Вот не думать — это посложнее...

Думать просто так — совсем непросто,
А не думать просто невозможно...
12:05
+3
Так, дуже важливо вміти вчасно помітити та зрозуміти, що тобі заважає, а коли тобі добре. І виявляється енергії несуть головну відповідальність за це
07:29
+2
Авторка цього цікавого допису має дивне ім'я Васильона Журавіна. Це дивний приклад трансформації на московський лад українського імені ВАСИЛИНА. Схоже змінилося, мабуть, і ім'я ОЛЕНА на Альону, або ЯРИНА на Іріну. Чи так це, Дзвінко?
14:22 (відредаговано)
+1
В основі своїй всі ці імена — грецькі.
_соромлюсь
Василина — від «василевс»/"басилевс" (грецьк. Βασιλεύς). В «Золотому ключику» кота звуть Базиліо, це ім'я Олексій Толстой прямо запозичив з сучасної італійської. В «Графі Монте-Крісто» є другорядний персонаж Василіо — сусід-корсиканець сімейства, яке виростило Бенедетто. А матір гречанки Гайде — дружину Янінського паші Алі-Тебеліна звуть Василіки, що просто в тексті роману перекладається як «царствена».
_соромлюсь
Олена — від давньогрецького Ἑλένη, що означало «світло»/«сонячний промінь», або «смолоскип». Коротше, це "світлове" ім'я.
_соромлюсь
Ірина — від давньогрецького Ειρήνη, так звали богиню мирного життя Ейрену.
_не_знаю
Сучасна російська мова має одним із джерел церковнослов'янську. Отже, всі російські імена могли безпосередньо запозичуватися не з давньоруської мови, а з церковнослов'янської! Росіяни читали Четьї мінеї та запозичували імена прямо звідти, а як для них перекладали церковні книги до Ніконіанської реформи і після неї — то вже їхні справи…

Випадкові Дописи