До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Свідомий шлюб

Свідомий шлюб
Джерело матеріалу:

Зробити сімейне життя щасливим непросто, але цілком можливо. У свідомому шлюбі ви віддаєте собі звіт в тому,
що найголовніше — це самому бути гідним партнером.


Подружня пара — це не Єдиний організм, a поєднання двох людей, кожен з яких іноді має свої глибокі психологічні рани, завдані в дитинстві батьками й оточенням. І більшість проблем, що виникають в парі, мають місце не тому, що хтось в парі завинив, а тому, що при близькому спілкуванні чоловік і дружина мимоволі ятрять ці рани. Допомагаючи своєму партнерові впоратися з його психологічними проблемами, ми тим самим допомагаємо й самі собі. Адже ми обрали саме цю людину.


Усвідомлені відносини в шлюбі: 10 ознак

1. Ви усвідомлюєте, що у ваших любовних відносин є якась прихована мета — залікувати рани дитинства. Замість того, щоб фокусуватися виключно на романтичному боці ваших відносин, ви паралельно ще вчитеся розпізнавати один в одному нереалізовані в дитинстві якості. Якщо вам вдасться висвітлити ваші відносини з партнером «рентгенівськими променями» раціонального розуміння, ви зможете пояснити багато з того, на перший погляд, нелогічного і безглуздого, що помічаєте в вашому обранцеві. Поведінка партнера перестане бути джерелом нерозуміння, і ви зможете краще контролювати ситуацію.

2. Ви самі коригуєте образ вашого партнера. Коли між вами виникло тяжіння, ви підсвідомо почали ототожнювати вашого партнера з людьми, які виховували вас. Згодом ви спроектували свої негативні риси на вашого партнера, і це ще більше спотворило його в ваших очах. Переходячи до свідомого шлюбу, ви поступово рятуєтеся від цих ілюзій і дедалі більше бачите свого партнера в правдивому світлі. Він для вас уже не янгол-рятівник, а людина, яка страждає від невидимих ран і пристрасно жадає зцілення.

3. Ви вважаєте своїм обов'язком відкрито висловлювати партнеру всі свої прохання і бажання. В рамках підсвідомого шлюбу ви дотримуєтеся дитячої переконаності в тому, що ваш партнер інтуїтивно повинен вгадувати ваші бажання. У свідомому шлюбі ви вважаєте аксіомою, що для кращого взаєморозуміння вам необхідно відкрито говорити одне одному про свої потреби і бажання.

4. У ваших стосунках з'являється більше обдуманості. У підсвідомому шлюбі ви часто реагуєте інстинктивно і тим самим даєте волю «старому» мозку визначати ситуацію проявом своїх примітивних інстинктів. У свідомому шлюбі ви привчаєте себе діяти конструктивно.

5. Ви звикаєте цінувати потреби і бажання партнера нарівні зі своїми. У підсвідомому шлюбі ви виходите з того, що завдання партнера у вашому спільному житті — це беззаперечно виконувати ваші бажання. У свідомому шлюбі ви долаєте в собі цей нарцисизм і спрямовуєте дедалі більше енергії на допомогу вашому партнерові.

6. Ви починаєте усвідомлювати приховані сторони свого «Я». У свідомому шлюбі ви відкрито визнаєте, що у вас, як і у будь-якої людини, є негативні риси характеру. Взявши на себе відповідальність за них, ви не проектуєте ці риси на партнера. В результаті атмосфера ваших взаємин оздоровлюється.

7. Ви пізнаєте нові способи задоволення своїх основних потреб і бажань. Коли йде силова боротьба, ви намагаєтеся різними методами змусити партнера виконати ваші бажання. Якщо ви будете більш чуйним до свого партнера, то невдовзі зрозумієте, що він може стати воістину невичерпним джерелом ваших духовних сил — для цього потрібно лише відмовитися від агресивної тактики і бути більш терпимим.

8. Ви намагаєтеся відшукати в собі сили і здібності, яких вам раніше бракувало. Однією з причин вашого тяжіння до партнера були ті його сильні сторони і можливості, яких бракувало вам. Поруч з партнером ви отримали ілюзію почуття власної цілісності. У свідомому шлюбі вдається осягнути, що єдиним способом повернути почуття внутрішньої єдності може бути розвиток ваших прихованих здібностей.

9. Ви отримуєте більше уявлення про ваше прагнення любити і бути цілісною натурою, тобто бути частиною Всесвіту. Ви народилися з даної Богом спроможністю несвідомо любити навколишній світ і відчувати свою з ним єдність. Соціальні умови і неправильне виховання привели до втрати вами цих якостей. У свідомому шлюбі ви починаєте знов відкривати свою первісну суть.

10. Ви усвідомлюєте труднощі створення повноцінного шлюбу. У підсвідомому шлюбі ви вірите в те, що для щасливого шлюбу достатньо лише обрати надійного, люблячого, гідного партнера. У свідомому шлюбі ви віддаєте собі звіт в тому, що найголовніше — це самому бути гідним партнером. Отримуючи більш тверезе уявлення про любовні стосунки, ви розумієте, що справжній сімейний союз має на меті дотримання взаємних зобов'язань, вимагає дисципліни і прагнення духовного вдосконалення. Зробити сімейне життя щасливим непросто.

Особливо уважно прочитайте пункт 10, який переконує в необхідності усвідомити і прагнути подолати труднощі, що виникають при створенні повноцінного, щасливого шлюбу. Виконання попередніх дев'яти рекомендацій не принесе бажаного результату, якщо ви не намагатиметесь змінитися в кращий бік.

З книги Харвілла Хендрікса «Як добитися бажаної любові»


P.S.  І пам'ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість — ми разом змінюємо світ!

+2
217
RSS
16:15
+2
Саме так: загоїти душевні рани одне одного!.. _закоханий _закоханий _закоханий
18:59
+2
Якщо враховувати, що шлюби формуються згори, то наше діло вторинне: що маємо, те й любимо.
Не кожен так вважає! Багато хто починає «перебирати» чоловіками/жінками, шукаючи кращий варіант. Іноді марно — іноді ні… _соромлюсь
Свідомий шлюб? Це щось майже нереальне. Одиниці увідомлюють самих себе, а щоб знайти двох таких людей, які б ще й захотіли жити разом?
Достатньо одного свідомого. Тоді інший мимоволі почне рівнятися на нього. Виходить щось на кшталт «1,5 свідомого»_сміюсь

Випадкові Дописи