УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Європейський парламент негайно прийняв закон, який торкнеться всіх!

Європейський парламент негайно прийняв закон, який торкнеться всіх!
Джерело матеріалу:

Європейський парламент переважною більшістю голосів прийняв закон, який своїми наслідками суттєво змінить життя кожного жителя ЄС. Тепер під заборону в Євросоюзі потрапляє величезна кількість одноразових пластикових виробів, таких як контейнери для їжі, коктейльні трубочки і багато-багато іншого, повідомляє Daily Mail.

Згідно з новим законом, подібні вироби повинні зникнути повністю до 2021 року. Також розглядають новий підхід до виробництва рибальських сіток, які, за деякими даними, вже становлять значну небезпеку природі Середземного моря.

Цікаво що голосування пройшло майже відразу ж після публікації дослідження австрійських вчених, яке викликало шок. За даними цього дослідження, організм практично кожного, хто живе на Землі людини забруднений мікрочастинками пластика.

Попередні дослідження вже показали, що такі частинки можна знайти в багатьох пробах води, організмах тварин і їжі. Таким чином – величезна кількість води, продуктів і земля містить в собі ці частинки, часто невидимі людському оку.

Дуже сподіваємося, що цей законопроект відкриє очі багатьом і дасть нам шанс змінити навколишній світ на краще.

+2
426
RSS
14:26
+2
А чим же замінити пластикові пакети+?
Я на цю тему написав статтю для «ЧіП», однак вона не пройшла…
Мабуть, таки оприлюдню її на Світочі…
Можна купити або зробити самостійно еко-сумку

Випадкові Дописи