УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Місячне затемнення 21 січня 2019 року

Місячне затемнення 21 січня 2019 року
Джерело матеріалу:

Друзі, пропрацювавши 6 січня сонячне затемнення, ми з вами зараз підходимо до повного місячного затемнення 21 січня, точна фаза якого відбудеться о 7:13 ранку за Києвом. Повний Місяць в цей ранній час буде вже досить низько на західному небі й о 7:54 вже зайде за горизонт.

Місячне затемнення відбувається під час повні, коли емоції досягають кульмінації і жадають вивільнення. Це затемнення буде особливо сильним, бо Місяць у фазі повного місяця перебуває в цей день найближче до Землі — майже в перигеї Місячної орбіти. Якщо дозволить погода — ми всі зможемо милуватися великим повним Місяцем.

У період між затемненнями і до 24 січня включно — несприятливо починати нові соціальні і фінансові проекти. Всі такі починання можуть мати складну долю. Займайтеся своїми справами в поточному режимі, вдосконалюйте, ремонтуйте і спокійно готуйтеся до наступного сприятливого для починань періоду.

Важливо в день місячного затемнення і плюс-мінус 1 день від нього стежити за своїми думками і емоціями, бути спокійними і позитивними. Не нарікайте на долю, людей, уряд, а дякуйте за все, що відбувається у вашому житті — за щастя і за труднощі, даруйте любов оточуючим, знайдіть добрі слова для підтримки або допоможіть реальними справами своїм близьким або чужим людям. Посміхайтеся, радійте, дякуйте Вищим Силам за все, чим наповнене ваша життя, моліться за близьких людей, за свою країну і уявляйте в своїй уяві образи позитивного і щасливого майбутнього. Все, що ви випромінюєте у світ в ці дні — повернеться до вас сторицею. Дуже добре, що цьому місячному затемненню передує таке чудове свято — Водохреща, яке допоможе всім нам пройти обряд очищення своїх думок і душевних станів, наповнитися вірою і чистотою.

Можна в період місячного затемнення пропрацьовувати негативні емоції, страхи і сумніви. Можна і потрібно відмовитися в ці дні від куріння і алкоголю, і ви маєте можливість більше ніколи не повернутися до цих згубних звичок. Також дуже важливо вийти з коридору затемнень без грошових і емоційних боргів.

Сонце даного місячного затемнення буде знаходитися в 1-му градусі Водолія, а Місяць — в 1-му градусі Лева. Оскільки під час місячного затемнення наші світила перебувають в опозиції один до одного, то включають перетворюючі процеси відразу в двох сферах нашого життя — в гороскопі це протилежні доми, причому, у кожного свої, там доведеться наводити порядок. При будь-якій опозиції або протистоянні важливо зуміти знайти компроміс, перейти від крайнощів до золотої середини, до гармонії. Це можливість подивитися на своє життя як в дзеркало і виправити в собі те, що вам не подобається в цьому символічному відображенні.

Градуси місячного затемнення також можуть потрапити на будь-яку з ваших планет в гороскопі і запустити процес активації вашого потенціалу і завдань, які вам в житті необхідно вирішити. Таким чином, космічний механізм допомагає всім нам в потрібний момент включити процес, необхідний для нашої еволюції.

Основні зміни протягом року можуть торкнутися людей, народжених з 19 січня по 23 січня, з 21 по 25 липня, а також людей, народжених з 18 по 22 квітня та з 21 по 25 жовтня — бажаємо їм своєю активністю, оптимізмом і добрими справами повернути своє життя в потрібному для еволюції керунку. Затемнення завжди висвітлює завдання, над якими людині важливо працювати протягом року і зробити в певній сфері життя рішучий рух в бік прогресу.

Спільними для нас усіх завданнями є характеристики 1-х градусів Лева і Водолія. Обидва ці градуси звертають нашу увагу на необхідність брати на себе відповідальність, діяти сміливо і активно, займатися творчістю і спортом, і тоді прийде успіх у справах і особисті перемоги. Важлива вимога — це розуміння правильного використання влади, а не зловживання нею.

Знання і розуміння космічних календарних циклів і ритмів дає нам можливість внести корекцію в хаотичну течію власного життя і наповнити сенсом кожен момент сьогодення. Людина, що враховує планетарні ритми, може прийти до розуміння Природи, дії її законів, які керують долями Всесвіту

+2
545
RSS
13:11
+2
Дякую, Дзвінко, за попередження. Буду краще щось вдосконалювати або ремонтувати аж до 24 січня 2018 р.

Випадкові Дописи