Ретроградний Меркурій

Ретроградний Меркурій
Джерело матеріалу:

Коли говорять про ретроградний (зворотній) рух планети, то перед очима постає картина, як планета розвертається і починає свій рух у зворотному напрямку. Насправді назад вона не рухається, а всього лише уповільнює рух, але спостерігачеві з Землі здається, що планета йде назад.

Можна провести таку аналогію: ви їдете в автомобілі, і паралельно з вами рухається авто, потім цей другий автомобіль знижує швидкість, а ви їдете з колишньою, так ось щодо вашого авто, здається, що то, друге, почало рухатися назад.

Ретроградний рух Меркурія буває в середньому три рази в рік. Ретроградний Меркурій, втім як і інші планети в картах, позначається додатковим значком R.

Якщо ж Ви бачите (в календарях) поруч із значком планети маленьку літеру S — це значить, що планета знаходиться в стаціонарному стані, вона ніби зупиняється, щоб змінити напрямок руху.

Цей стан триває у Меркурія по 2,5 дня перед тим, як він починає рухатися назад, і після закінчення зворотного руху. Значок D позначає зміну фази ретроградного руху на директний, тобто повернення до прямого руху.

Меркурій — планета, що відповідає за зв'язок, комунікацію, передачу інформації, транспорт, комерцію, угоди. Це планета повітряного тригона, що несе в собі енергію інформаційного обміну, спілкування, мислення, на фізичному рівні пов'язана з руками.

Коли будь-яка планета починає рухатися назад, її енергія спрямовується усередину. Ретроградний рух Меркурія проявляється в тому, що розумова діяльність стає глибшою — починається переробка, перегляд, коригування того, що було зроблено раніше. Спливають старі нерозв'язані моменти, справи, які не були логічно завершені.

Можуть знайтися втрачені речі, будуть несподівані зустрічі зі старими знайомими, дзвінки від тих, хто давно не з'являвся в Вашому житті. Комусь захочеться повернутися до справ, якими займався раніше, але покинув. Зараз саме час для цього.

До негативних моментів, які підносить ретроградний Меркурій, слід віднести затримки і зволікання у всіх сферах, за які відповідає ця планета: втрата листів, плутанина в паперах, труднощі з оформленням документів, затримки платежів, запізнення, поломка транспорту, зриви переговорів. Також про ваше існування можуть згадати кредитори.

Найчастіше виходитимуть з ладу комп'ютери, оргтехніка, можливі проблеми з інтернетом, у інтернет-провайдерів. Поїздки, відрядження можуть виявитися марними. Перешкоди в справах видавничих. Гальмування в навчальному процесі, важче засвоюється новий матеріал, труднощі у викладі своїх думок, як в усній формі, так і в письмовій.

Частіше відбуватимуться помилки взагалі, тому що в цей час людям властиві забудькуватість, неуважність.

Ось список деяких основних заходів, за які не варто братися, поки ретроградний рух Меркурія не закінчиться:

— Здійснювати покупки, великі чи дорогі, особливо комп'ютерів, телефонів, техніки, авто, і ін. (Всього, що має відношення до зв'язку та пересування) і взагалі, краще не робити зараз будь-які значущі покупки, тому що згодом ви можете розчаруватися, виявляться приховані дефекти;

— Підписувати договори, укладати угоди, відкривати бізнес, проект, тому що дуже велика ймовірність помилок;

— Підписувати трудовий договір і виходити в перший раз на роботу, тому що згодом вас можуть не влаштувати умови, відкриється додаткова інформація, яку ви не знали;

— Реєструвати шлюб, підписувати шлюбний договір;

— Починати нові справи, тому що з великою ймовірністю вони будуть мати зворотний характер;

— Вирішувати щось остаточно, тому що потім Ваше рішення, погляд на проблему, зміниться;

— Починати навчання на курсах;

— Відвідувати стоматолога, мануального терапевта, здавати аналізи, лягати на операцію, починати лікування, тому що на фізичному плані Меркурій відповідає за руки, дії руками можуть бути помилковими, згодом буде потрібне повторне втручання, переробка (але необов'язково буде саме так). Але це все стосується лише планових заходів, які можна вілкласти. І зрозуміло, що якщо медична допомога потрібна невідкладно, то ні в якому разі не варто чекати закінчення фази ретро;

— Здавати контрольні, наукові роботи на перевірку викладачеві, рукописи — видавництву, тому що виявлять помилки і повернуть назад.

Також, ретроградний Меркурій може спровокувати неприємні ситуації втрат, запізнень, інформаційних помилок в поїздках, подорожах. Слід проявляти обережність!

Також бажано утриматися від перерахованих вище дій за кілька днів до початку періоду ретроградного руху Меркурія, а також кілька днів після зміни фази ретро на пряму теж краще почекати — тоді Ви краще побачите перспективу справи, відкриються нові грані.

Щоб в цей час все складалося більш-менш благополучно, бажано діяти в ритмі ретро-планети — не поспішати, і краще за все будуть вдаватися наступні справи:

— Перегляд, коригування того, що було зроблено раніше;

— На ретроградном Меркурії часто виникають нові ідеї, задумки, — втілювати їх в життя можна не раніше того моменту, коли Меркурій знову стане директним, тобто змінить свій рух на прямий, а зараз саме час їх виношувати, обмірковувати;

— Для учнів — повторення і опрацювання пройденого матеріалу, зараз найкращий час, щоб все зрозуміти і засвоїти;

— Розбір в паперах, документах, наведення порядку;

— Завершення розпочатих справ;

— Якщо якусь справу не вдалося зробити в минулому, зараз варто повернутися до неї і спробувати знову, але закріплювати (оформляти) досягнутий результат потрібно вже при директному (прямому) русі Меркурія;

— Зустрічі зі старими знайомими, зустрічі однокласників і т.п.

Зазначена інформація про періоди ретроградного Меркурія містить не тільки дати, але так само і час (години: хв). Однак, слід знати, що зміна фаз не відбувається в один момент, і ці тимчасові дані вказані для зручності.

Представлені періоди ретроградного Меркурія за: минулий рік, поточний і наступний.

Отже, періоди ретроградного Меркурія в 2016 році:

з 05 січня до 26 січня.

з 28 квітня до 22 травня.

з 30 серпня до 22 вересня.

з 19 грудня по 8 січня (2017).


Кілька слів від перекладача.

Про ретроградний Меркурій написано вже дуже багато статей і я, напевно, не зможу додати щось нове. Тому я вирішила перекласти цю статтю, зробивши мінімальні вставки і скорочення.

Від себе додам, що в січні Меркурій був ретроградним в знаку Козерога. А мої знайомі комп'ютерщики казали, що з ладу виходили переважно жорсткі диски. Для астролога це логічно, бо Козеріг відповідає за консервацію, зберігання інформації.

Зараз Меркурій буде ретроградним в Тільці. Можу припустити, що частішими будуть поломки материнської плати. А також збої та помилки у банківській сфері та операціях з нерухомістю.

Але це лише припущення. Щоб їх підтвердити чи спростувати, потрібні зусилля багатьох людей для збору статистичної інформації та її перевірки.

+2
463
RSS
Дякую! От тепер розмістили допис вчасно.
Стараюся.
До речі, зараз разом з Меркурієм ретроградними будуть ще Марс, Юпітер, Сатурн і Плутон. Це більш ніж половина, бо Сонце і Місяць не бувають ретро. В директному русі залишилися тільки Венера, Уран і Нептун. Це ідеальний час для очищення й трансформації в будь-якій сфері життя і окремої людини, і цілої країни, чи навіть цілого Людства. От тільки не знаю, чи скористаються цією нагодою наші керманичі чи знову зацвіте Пустоцвіт.

Випадкові Дописи