Як підвищити везіння (1)

Як підвищити везіння (1)
Джерело матеріалу:

Кожна людина хотіла б, щоб всі бажання її збувалися. Але як цього домогтися?

Для того, щоб відповісти на це запитання, спитайте себе: «Чи знаєте Ви самого себе?». Як ви влаштовані, які ваші справжні бажання, як влаштована ваша особистість? Пізнання себе, своєї структури [особистості] дає можливість людині рухатися в тому напрямі, в якому це необхідно, вибудувати свій особистий маршрут. Отакий простий спосіб виконання наших бажань і везіння!

Знаючи, як ви влаштовані, ви можете підбирати ситуації, партнера, людей, не вчиняючи насильства над собою.

Запитання: 

  • «Як себе пізнати? Хто ми такі?» 
  • «Що нам треба?» 
  • «Як не дивитися на інших?» 
  • «Як дивитися в себе?»

Цікаво йти вглиб себе. У цьому допомагають три закони:

  1. — Зі світу наслідку в світ причини, минаючи негативні емоції
  2. — Пізнай себе як частину світу, світ як частину себе
  3. — Кожна людина є провідником знань, що лежать позаду неї

Часом в житті стаються ситуації, які ми не можемо контролювати. Реакції, що виникають при цьому: апатія, депресія, закритися, розлютитися.

Ми потрапляємо у вимушені ситуації: ламається колесо на дорозі, зривається зустріч...

Вихід один. Встати в активну життєву позицію. Спираючись на перший закон, який стверджує: «Зі світу наслідку в світ причини, минаючи негативні емоції», — усвідомивши негативну емоцію, зупинивши реагування, я можу побачити причину в собі, свою, так би мовити, вигоду. Вибудовуючи причинно-наслідкові взаємозв'язки, де є «Я», життя стає більш гармонізованим, зникає хаотичність, поступово починає проявлятися ГОСПОДАР.

Другий закон: «Пізнай себе як частину світу, світ як частину себе». Наприклад, «Я-жінка», усвідомлюючи себе, сприймаючи, як частину людства, [частину поняття] «Всі жінки світу». Поєднуючи в собі всі прояви жіночого, стаючи жіночим потоком, я збагачую себе, поглиблюю, стаю безкрайнім океаном, відчуваю підтримку і опору від жіночої спільноти, перебуваю в якійсь цілісності, єднанні, не відокремленості, продовжую свій розвиток, що допомагає мені жити в узгодженій реальності.

Третій закон стверджує: «Кожна людина є провідником знань, що лежать позаду неї».

Ви зустрічаєте під час подорожі собі подібних, до психолога приходить клієнт з подібною проблемою, ваш чоловік — це ваше дзеркало. Сприймаючи ситуацію з боку, ви отримуєте для себе вичерпну інформацію про себе, знаходите відповідь на запитання, що вас хвилює. Отак все просто в житті буває.

Три закони допомагають навести лад у внутрішньому світі й зорієнтуватися в будь-якій ситуації, знайти підказки і встати в активну життєву позицію, розвивають вміння бути в резонансі з ситуацією, зі своїм оточенням, що, звісно ж, підвищує везіння!

Ендже Латипова

+2
671
RSS
22:51 (відредаговано)
+2
Сьогодні натрапив на дві різні статті в двох різних джерелах — на одну тему… Це перша, друга тут.
13:03
+2
Людина дивна й невивчена істота. Все, що до неї надходить (не надходить) визначається її помислами і регулюється ВЕЛИКИМ УЗГОДЖУВАЧЕМ. ТО де тут місце везінню?
Ти мусиш розуміти, що є:
речі об'єктивні — такі, якими вони є насправді;
речі суб'єктивні — такі, якими їх бачать люди.
"Везіння" — це суб'єктивне поняття. Людське. В твоїй термінології, «везіння» відповідає стану, коли людські плани й помисли максимально синхронізуються з планами Великого Узгоджувача. Тоді людині вдаються найнеймовірніші речі. В людській термінології — людині «щастить».
_вибачаюсь
От і все! Отут і є місце «везінню»! Для цього авторка (Ендже Латипова) пропонує заколи №2 («Пізнай себе як частину світу, світ як частину себе») і №3 («Кожна людина є провідником знань, що лежать позаду неї»). Адже пізнати себе як частину світу, а світ — як частину себе, означає зрозуміти співвідношення в системі «людина — Великий Узгоджувач». А також розуміння того, що людина є «провідником знань», що лежать «позаду» неї, означає, що в цей світ людина приходить «звідкись», де є необмежена база знань і Великий Узгоджувач… В свою чергу, основою для розуміння законів №№2-3 є закон №1.
_вибачаюсь
Десь так.

Випадкові Дописи