Ректифікація гороскопу нового прем'єра України

Ректифікація гороскопу нового прем'єра України


При першому погляді на крсмограму, в око впадає критично мала кількість аспектів між планетами. В такому випадку значно більшого значення набирають управителі та купіди домів, які стануть відомі лише після ректифікації гороскопу. Для ректифікації я взяла біографію Гройсмана з російської Вікіпедії, бо там інформація значно повніша.

Основні життєві події:

 • Почав працювати слюсарем ще школярем, в 14 років.
 • В 1994 році, у віці 16 років став комерційним директором на фірмі батька. Це відразу після закінчення школи, без вищої освіти.
 • ВУЗ закінчив у 2003, значить поступив у 1998. Тобто між закінченням школи і вступом у ВУЗ пройшло 4 роки.
 • Має дві вищі освіти – юрист і управління.
 • В 2002, у віці 24 років, стає наймолодшим депутатом Вінницької міськради.
 • В 2006, у віці 28 років, стає мером Вінниці. За кілька років на цій посаді зробив досить багато, що вивело Вінницю на перше місце по комфортності для проживання.
 • Одружений, має троє дітей
 • Ранній але тривалий шлюб у 1997 році

Відразу видно, що перед нами «молодий та ранній». Людина дуже енергійна, цілеспрямована, явний лідер, з хорошими організаторськими здібностями і вмінням реформувати. Як з такою біографією хтось поставив його Асцедент у знак Тільця, я не розумію. Кілька зайвих кілограмів – не аргумент.

В такому випадку Сонце ще залишається в Козерозі. Комбінація Козеріг-Тілець дає риси характеру прямо протилежні до описаних. Це буде флегматик, дуже обережний та розсудливий, який 25 разів подумає, перш ніж щось зробить, консерватор, який навряд чи зважиться змінювати систему. Козероги і Тільці ніколи не почнуть працювати без відповідної освіти й диплому. В гороскопі Місяць попадає в другий дім, а це нестабільні доходи, то багато, то зовсім пусто. В п'ятий дім попадає Сатурн, який робить народження дітей дуже пізнім. В сьомому домі стоїть Уран, який символізує розлучення.

Тому цю версію я відкинула зразу і пересунула Сонце на початок Водолія. Інгресія Сонця в новий знак була о 13.10. Асцедент перейшов у Близнюки о 13.19. Це скоротило відрізок пошуків наполовину. В цей день була ще одна інгресія. У Водолій перейшла також і Венера о 21.30. Проте наш клієнт має, поки що, лише один шлюб з 1997 року і троє дітей. А Місяць в його гороскопі стоїть в середині Близнюків і змінити знак не може. Дві сексуальні планети в легковажних повітряних знаках для зразкового сім'янина забагато. Тому залишаємо Венеру в Козерозі.

За час з 13.19 до 21.30 Асцедент проходить знаки Близнюків, Рака, Лева і частину Діви. Це все ще дуже багато. Наступне, на що варто звернути увагу, це ранній початок трудової діяльності та ще й на «посаді» слюсаря на фірмі батька. Батько – бізнесмен, отже сім'я не бідна, необхідності заробляти на хліб не було. Значить це була внутрішня потреба зайнятися справжньою чоловічою роботою та ще й з металом. За вольові рішення, важку фізичну працю і всі метали в астрології відповідає Марс. Особисті фінанси визначає другий дім, працю за наймом – шостий, кар'єру – десятий. Отже Марс повинен мати зв'язок з другим, шостим і десятим домами. В гороскопі Марс стоїть в Леві, він ретроградний, тому керує і Овном і Скорпіоном. На відрізку з 14.50 до 14.58 ця умова виконується. Марс стоїть в другому домі і є управителем шостого та десятого. На хвилину раніше зникає управління десятим домом, хвилиною пізніше з картинки випадає шостий.

І тут я побачила Юпітер на Асцеденті, і все стало зрозумілим. Тільки Юпітер в першому домі в з'єднанні з Асцедентом міг зробити з власника цього досить слабкого гороскопу таку яскраву фігуру. Цю планету ще називають «Велике щастя». Її присутність в кутових домах гороскопу обіцяє людині сприятливі життєві обставини. У дванадцятий дім він переходить о 14.56. Таким чином вдалося зменшити інтервал часу народження до шести хвилин. За такий короткий період Асцедент зміщується лише на 1,5 градуса, і жодна планета не змінює дому розташування чи управління. Ще точніший гороскоп можна зробити тільки знаючи тічні дати реєстрації шлюбу і народження дружини та дітей.

І хоча аспектів між планетами в цьому гороскопі мало, їхнє розташування підтверджує події з життя клієнта.

 • Меркурій, управитель першого дому стоїть в сьомому, а Юпітер, управитель сьомого – в першому. Це один з показників раннього шлюбу.
 • Плутон в Терезах на куспіді п'ятого дому і Уран в Скорпіоні в п'ятому домі дають ранній сексуальний досвід і можливість раннього батьківства.
 • Великий десятий дім має аж шість управителів: Уран, Сатурн, Нептун, Юпітер, Плутон і Марс, чотири з цих планет ретроградні, тому їхня сила дає внутрішній стержень і напругу. Такі показники характерні для чиновника високого рангу. Чотири зв'язки десятого дому з шостим свідчать про роботу, яка має багато щаблів для кар'єрного росту.
 • Куспід другого дому аспектує Плутон, його управитель Місяць робить опозицію до Нептуна, а Марс стоїть в другому домі. Це все найважливіша частина формули багатства.
 • Асцедент у з'єднанні з Юпітером і зіркою Бетельгейзе обіцяє удачу та успіх в суспільних справах, спорті та літературі, часом навіть феноменальну славу і світове визнання. Ця зірка дає енергію, щоб повести за собою народні маси.
 • Сатурн у з'єднанні з зіркою Регул дає славу почесті й хорошу кар'єру.
 • Сатурн, Юпітер, Венера і Сонце утворюють подвійну конфігурацію, яку називають «Перстом долі», і вона націлена на восьмий дім гороскопу. Це дає сприятливий збіг обставин і можливість управляти «великими, чужими грошима». Так в астрології називають банківську справу і державні фінанси.
 • Сонце і Венера попали в восьмий дім – це примноження чужих грошей.

Такий гороскоп більше схожий на офіційну біографію нового прем'єра. Про синастричні співпадіння з картою незалежної України вже писали інші астрологи. Чи буде ця людина великим реформатором і спасінням для нашої країни покаже час.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+2
448
RSS
Нарешті закінчмла свою версію уточнення гороскопу Гройсмана. Довелося трохи побавитися, я так швидко як інші ще не вмію.
Ух ти, як же ж вправно Ви ректифікуєте! Мабуть, довгенько треба вчитися для цього… Я навіть трохи заздрю по-білому. Поважаю фахівців своєї справи.
Це не так складно, коли в людини є якісь особливі, унікальні події в житті. А тут суцільна унікальність. Звичайних трактористів ректифікувати важче.
07:55
+1
Дякую, Дзвінко, за цю твою роботу астролога. Те, що ніяк не вдавалося тобі на НО — тепер класно виходить на СВІТОЧІ. В 16 років Гройсман вже став комерційним директором ринку, який створив у Вінниці його батько Борис. Справді рання пташка. Піфагор сказав, що є дві речі, які уподібнюють людей до Богів. Це служіння суспільству і ПРАВДИВІСТЬ. Як з цим у Гройсмана?
Зі служінням суспільству все гаразд, є багато показників. А для брехливості чи підступності він занадто прямолінійний. Для нього Світ чорно-білий. Хіба що свідомо перейде на «темну сторону Сили». Такий стрімкий злет ризикує закінчитися тиранією. Але українці вже давно просили «свого Піночета». Ну то маємо гарну кандидатуру.
Можливо, що у стосунках з жінками трошки зманеврує. Є імовірність позашлюбних стосунків.
Дзвінко! А що нам несе транзит Меркурія по Сонцю 9-го травня цього року?
Цей транзит має значення тільки для людуй, в гороскопах яких він зачіпає важливі точки. А так він надто швидкоплинний, щоб спричинити щось значне.
11:21
+2
Цікаво було би побачити у виконанні Дзвінкої Сопілкарки такий гороскоп для Надії Савченко
Спробую побавитися. Це трохи часу забере.
14:50
+2
Ще раз перечитав цю статтю. Це після програмної статті Шестопалова. Що таке ЗОДІАК? Це уявний рух Сонця по небесному колу по 12 сузір'ях протягом року. Так само УЯВНО рухаються по цьому колу планети. Це є справжнім дивом, що ці уявні рухи космічних об'єктів описують долю людини!
Це НЕ УЯВНІ, рухи планет і Сонця, а видимі для земного спостерігача. Вважається, що планети як лінзи заломлюють і розщеплюють потік енергії-світла від Сонця та фільтрують зовнішнє космічне випромінювання від далеких зірок і галактик.

Випадкові Дописи