УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Як мріяти, щоб мрії збувалися

Як мріяти, щоб мрії збувалися
Джерело матеріалу:

— Про що ти мрієш?

— Я мрію про те, що якось
зустріну фею, яка подарує
мені сто тисяч доларів.

— А чому не мільйон?

— Ну, мільйон — це нереально.

З бородатого анекдоту


Мрії, мрії, мрії… Здавалося б, що може бути простіше? Дитина мріє про новий велосипед, дівчина про прекрасного принца, офісний клерк про підвищення. Нехитре, загалом-то, заняття. Сидиш собі в кріслі, сьорбаючи ароматний чай з глиняного кухля, і мрієш. А чи знаєте ви, що всім нашим мріям властиво виконуватися? Ну зовсім як у чудового фантаста Макса Фрая у «Вершителях» — «рано чи пізно, так чи інакше».

У цих словах і криється каверза. Іноді бажане приходить надто пізно і вже не дає нам такого задоволення. Або виповнюється якимсь неприємним чином, вивернувши наші мрії навиворіт. Адже кажучи про мрії, ми вступаємо на територію, де відсутній суб'єктивний контроль — в королівство несвідомого, або неусвідомлюваного.

Уявіть собі айсберг. Ми можемо бачити тільки його верхівку, а не те, що приховано під товщею води. Ось приблизно так в нас співвідносяться свідоме і несвідоме. Наш мозок знає практично все, але свідомість звично фільтрує картину світу, не дозволяючи вийти за рамки буденності. Тому і мрії наші можуть збутися ось так — сіренько, буденно, звичайно. Та ми навіть можемо не помітити здійснення мрій.

То давайте ж вирвемося з цієї буденності, дамо волю своєму неусвідомлюваному, давайте помріємо! Що для цього необхідно?

1. Розслабляйтеся

Наші мрії адресовані не розуму. Вони безпосередньо спрямовані до нашого несвідомого. Адже недарма в дитинстві, коли механізми контролю ще не сформовані, мріється особливо продуктивно, тому мріяти краще при послабленому контролі свідомості — перед сном або одразу після пробудження.

2. Уникайте частки «не»

Заперечення — це завжди негатив. Ви, напевно, помічали, що, нервуючи перед якоюсь важливою подією або публічним виступом, абсолютно марно навіювати собі: «Я не нервуюся, нічого поганого не станеться, не бійся». Наше підсвідоме всі ці негативні частки схильне ігнорувати, відповідно отримуючи абсолютно протилежні вказівки.

Побудова фраз має бути позитивною. Не бажайте не бути бідним — мрійте про багатство, не хочете хворіти — мрійте про здоров'я, не хочете самотності — мрійте про кохання.

3. Уникайте «прямих» бажань

Фраза типу «Хочу мільйон доларів» навряд чи спрацює. Занадто вона конкретна. Тут краще помріяти про те, що цей мільйон зможе вам дати: скільки цікавих місць ви зможете відвідати, якими чудовими красивими речами себе оточите, скільком людям зможете допомогти.

4. Одягніть «рожеві окуляри»

Від того, яким ми бачимо навколишній світ, від нашої життєвої позиції залежить багато чого. Якщо людина схильна бачити в довколишній реальності тільки заздрість, брехню і зраду, найшвидше, так воно і є. Це її, любовно створена нею ж реальність. І навпаки, у позитивних, легких людей все виходить немов саме собою, вони живуть повним життям в приємному світі. Який світогляд вам ближчий? Якщо перший, терміново «надягайте рожеві окуляри» і вчіться помічати тільки хороше!

5. Фантазуйте

І не потрібні кліше. Несвідоме стереотипів не любить. Найшвидше, «замовляння» типу «хочу заміж», «хочу будинок на березі моря», «хочу багато грошей» — залишаться порожнім струсом повітря. Аж надто ці бажання заяложені — всі чари з них вивітрилося, немов запах з засушеного букету. Побавтеся зі словами, намалюйте картинку бажаного, складіть вірші або пісеньку. Тут «всі жанри згодяться, окрім нудного».

Отак непросто, виявляється, бути мрійником. Сподіваюся, наш шлях від мрії до її здійснення буде недовгим і приємним. Пропоную наслідувати афоризму українського літератора Данила Рудого: «Якщо вже мріяти, то ні в чому собі не відмовляючи».

І все у нас вийде!

Автор: Тетяна Коростишівська

+3
1527
RSS
04:29
+2
Власне, це відповідь на оцей коментар Дзвінкої Сопілкарки!
12:52
+3
Давно знаю за частку НЕ. В молитві ОТЧЕ НАШ лиш в одному місці є частка НЕ: "...І не введи нас у спокусу...". Це свідчить про ворожу вставку. Мало б бути: "… Навчи нас розпізнавати спокусу..."

Випадкові Дописи