УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Українці, бережіть Путіна!!!

Українці, бережіть Путіна!!!

В історії ІІ Світової війни є один цікавий епізод. Нібито загадковий, на перший погляд… однак саме лише на перший! До 22.06.1941 року Адольф Алоїзович та Йосип Віссаріонович були найкращими дружбанами, які разом ділили Європу, допомагали один одному, чим тільки могли, й навіть навзаєм віталися з днями народження.

Однак після того, як 22.06.1941 року обидва диктатори побили горщики, то між ними розпочалося негласне змагання, хто кого швидше відправить до пекла голою дупою на сковорідці скакати в чортячій компанії. Й якщо засланих німецьких диверсантів успішно перехоплювало НКВС, то з підісланим радянським кілером Ігорем Міклашевським сталася зовсім інша історія. Коли Лаврентій Павлович доповів Йосипу Віссаріоновичу, що його людина готова вколошкати не тільки Адольфа Алоїзовича, але разом з ним і товстуна Германа Генріховича, товариш Сталін подивився на підлеглого і з притаманним йому гумором та знаменитим кавказьким акцентом спитав:

— Лаврентію, ти зовсім дурний чи тільки прикидаєшся?! Та щойно твій агент прикоцає товаришів Гітлера й Геринга, як новопризначений керівник Третього Райху (кого б там в.о. рейхсканцлера не призначили) негайно укладе сепаратний мирний договір з нашими союзниками. Тоді нам доведеться добивати фашистську гідру самотужки, і буде добре, якщо товариш Рузвельт не закриє нам ленд-ліз… Отож наступного разу думай головою, перш ніж пропонувати подібні авантюри!

Так Міклашевський і не вчинив замах на Гітлера… Мораль в цій історії проста й очевидна: хоч якими покидьками не є вищі керівники тих чи інших держав, їхні життя необхідно берегти для міжнародних судів в Нюрнберзі, в Гаазі і т.ін. — де там вже той міжнародний суд збереться, коротше кажучи.

До чого це я веду?.. Ні-ні, зовсім не до 75-ї річниці скасованого Сталіним замаху на колишнього свого дружбана. На тлі подій 1943-1944 років я хотів висловитися щодо дня сьогоднішнього. Щойно на Ютубі з'явилося відео "ЧОРНА МІТКА ЯНУКОВИЧУ: Росія готується до гучної ліквідації?..":

В відео начитується стаття, оригіналу якої я, на жаль, не розшукав. Але суть її в наступному. В російському медіа-просторі з'явилися відомості про те, що копіюючи ізраїльський Моссад, українське СБУ готується викрасти заочно засудженого екс-президента Януковича з метою переправити його через кордон і запроторити за ґрати. Звісно, насправді «легітимного Овоча» викрадатиме не «укропська ДРГ», а диверсанти з ФСБ. Також не підлягає сумніву, що в разі такого викрадення росіяни надійно перекриють найменші лазівки на кордонах і шмонатимуть усіх, хто потрапить під руку, аби тільки виявити цінний «вантаж». 

Насамкінець, зрозуміло, що в разі загрози провалу уявні «диверсанти-бандерівці» ліквідують бранця. А це — прекрасний привід для casus belli: здійснення гучної диверсії на території суміжної країни!!! Отож далі Росію охопить «п'ятихвилинка праведного гніву», на піку якого армія РФ розпочне повномасштабне вторгнення в Україну. Запобігти такому сценарію можна, тільки якщо Україна почне всіма можливими способами вимагати негайної екстрадиції «легітимного Овоча» на свою територію...

В принципі, з матеріалом можна погодитися. Але хотілося б творчо розвинути його і звернути увагу на те, що вбити Януковича — це ще так-сяк абияк… Натомість ідея щодо вбивства Путіна — це ого-го!!! Оце вже casus belli, так би мовити, стопудовий і беззаперечний!..

Справді, давайте поміркуємо тверезо. Якщо раніше Путін був для учасників кооперативу «Озеро» гарантом вседозволеності й недоторканості, то тепер чим далі, тим на більш токсичний «актив» він перетворюється. А тому наближається той самий «час Ч», коли Путін згодиться лише на перетворення в холодний безвідповідальний труп, який можна пред'явити зарубіжним партнерам разом з Новою Людиною в президентському кріслі, не заплямованою гріхами «папєрєдніка»: ось, будь ласка — з ним домовляйтеся! Тоді викладена в матеріалі «Чорна мітка Януковичу...» схема трансформується наступним чином:


1. В Москві просто на Кремль посеред білого дня зухвало десантується «бандерівська ДРГ», навчена колегами з Моссаду.

2. «Бандерівська ДРГ» захоплює в полон найсвятіше, що мають 86% росіян — легітимного ВВХ.

3. Оскільки проти зухвалої «бандерівської ДРГ» будуть кинуті одразу вся армія, аерокосмічні сили, флот, поліція, нацгвардія, «Нічні вовки», казаки з нагайками і всі-всі-всі — то під загрозою перехоплення «укропи» нагло розпинають легітимного ВВХ в трусіках на Спаській башті Кремля, після чого самоліквідуються.

4. Розіпнутий ВВХ конає на очах всіх чесних 86% росіян, після чого в.о.президента стає… наприклад, Сергій Кужугетович Шойгу з незаплямованими руками.

5. В той час, як цивілізований Захід думає, що ж усе це означає — в.о.президента РФ Шойгу оголошує Україні священний «православний джихад»...


Десь так. Погодьтесь, від такого casus belli Україна вже не відбрехається… нехай навіть «бандерівську ДРГ» муштрує хоч Моссад, хоч хтось інший!..

А тому на місці президента Путіна я би попросив президента Порошенка… прислати йому роту особистої охорони, навербовану з найкращих добровольців СБУ!!! Адже хто, як не українці, зацікавлені в посадці ВВХ на лаву підсудних в Гаазі! А тому саме українці охоронятимуть ВВХ пильніше, ніж зіницю ока...

+1
414
RSS
20:37
+2
В кожному жарті є… часточка жарту!..
08:15
+2
Виправданий в очах москвинів привід для війни з Україною-Руссю вони будуть шукати постійно. Згоден, що треба оберігати пуйла, щоб такого приводу не було.
А хіба москалям ще треба якісь нові приводи?
Як бачите, треба! _не_знаю Дивні люди, що поробиш…

Випадкові Дописи