УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Чому потрібно любити себе, щоб бути успішною

​Чому потрібно любити себе, щоб бути успішною
Джерело матеріалу:

Три простих вправи, які допоможуть змінити життя на краще

Не так давно американські психологи відкрили цікаву закономірність: страх сказати оточуючим про те, що ви пишаєтеся своїми досягненнями може сильно загальмувати ваше просування по кар'єрних сходах. Зазвичай така поведінка спровокована низькою самооцінкою, особливо якщо вам здається, ніби всі ваші успіхи трапилися виключно через вдалий збіг обставин, а не тому, що ви професіонал своєї справи. Щоб пропрацювати цю проблему, психологи пропонують кілька нескладних вправ, які допоможуть повністю змінити ваше життя.

Перш за все, потрібно визначити, звідки у вас з'явилася звичка соромитися своїх здобутків. Візьміть старі фотографії батьків і подивіться, як вони поводяться на цих знімках. Згадайте, чи часто вони пишалися собою і говорили про те, яких успіхів досягли, або навпаки намагалися триматися в тіні? Як вони ставилися до ваших досягнень? Як часто вас заохочували за отримані в школі п'ятірки? Психологи вважають, що відповіді на ці питання допоможуть зрозуміти, чи продовжуєте ви дотримуватися моделі поведінки своїх родичів. І якщо так, то дадуть можливість визначити, з якими дитячими установками варто розпрощатися назавжди.

Не можна забувати, що наш характер формується під впливом пережитого досвіду, тому, якщо ви хочете глобальних змін в житті, проведіть інвентаризацію свого минулого. Таким чином, ви зможете зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Наприклад, отримання диплому про вищу освіту цілком можна записати в графу досягнень. При цьому варто робити акцент не на сам факт отримання заповітної «корочки», а на безсонні ночі перед іспитами, тонни літератури, які вам вдавалася простудіювати всього за пару годин та інші «учнівські подвиги». І хоча всі ці досягнення відбулися в минулому, це ще не привід перестати ними пишатися.

Від теоретичної частини саме час перейти до практики. На найближчі 90 днів спробуйте повністю змінити своє життя. Для цього немає необхідності звільнятися з роботи або розлучатися з бойфрендом. Почніть по-новому ставитися до щоденних «подвигів», які ви робите. Діліться своїми маленькими досягненнями з колегами та близькими друзями, а потім переходіть і на більш значну аудиторію. Тим самим, ви не тільки станете більше цінувати свою роботу, але і перестанете бути «невидимкою» для оточуючих і начальства.

+1
448
RSS
13:26
+2
За часи серсеру не заохочувалося хвалитися своїми досягненнями. Хто спробував чимось похвалитися, того обзивали ХВАЛЬКОМ. Гадаю, що так сірість намагається притопити того, хто чимось видатний. От питання: чи є суспільства чи народи, в яких громада заохочувала б когось до досягнення чогось видатного і суспільно-корисного?
Знаю, що в США цього в школі вчать. Там кожен учень має вміти написати есе про себе, свої найкращі якості. І жоден університет навіть не розгляне документи абітурієнта, якщо там не буде мотиваційного твору чи відео, в якому молода людина пояснює, чому треба обрати саме її, чим вона краща за інших. Бо розумних і освічених зараз багато, тому шукають пробивних.
Не завжди. Коли треба було пожертвувати власне життя за інших — в СРСР такі «досягнення» всіляко заохочувались. А це безумовно є «суспільно-корисне діяння»!

Випадкові Дописи