УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Дві флешки

Дві флешки

Дістали мене вже питання про можливість чи неможливість реінкарнації! Оскільки я закінчив КПІ та маю інженерну освіту, то спробую пояснити своє ставлення до цієї проблеми на цілковито «технічному» прикладі.

Уявний експеримент з двома флешками

Припустимо, у мене є отака флешка (назвемо її Ф-1) ємністю 8 Гб:

На Ф-1 у мене записано 123 файли загальним обсягом 2 Гб. Я це продемонстрував, наприклад, другу Анатолію, потім забрав цю флешку з собою та й поїхав додому.

Через тиждень я знов приїхав до друга Анатолія та продемонстрував йому іншу флешку ємністю 8 Гб — тепер вже отаку (назвемо її Ф-2):

Окрім того, я пред'явив йому довідку з Секретаріату… ну-у-у, наприклад, Верховної Ради України, завіреною особистим підписом голови Секретаріату ВРУ та печаткою Секретаріату ВРУ. В довідці вказано, що флешка Ф-2 містить ту ж саму інформацію (ті ж таки 123 файли загальним обсягом 2 Гб), що містила флешка Ф-1, яка була у мене тиждень тому. А також підтверджено, що обидві флешки мають однакову загальну ємність (8 Гб) і навіть випущені однією компанією-виробником комп'ютерної техніки. От тільки моделі у них різні...

Отже, базуючись на цій довідці, я намагаюся довести другу Анатолію наступне: нова флешка Ф-2 — вона зовсім не нова!.. це та сама флешка Ф-1, що і тиждень тому — просто приїхавши додому, я виколупав з флешки Ф-1 начиння (мікроплату, пристиковану до USB-роз'єму), яке потім акуратно вклеїв у новий корпус!!! Інформація на ній лишилася недоторканою — 123 файли загальним обсягом 2 Гб, загальна ємність — ті ж самі 8 Гб, ідентичність інформації на обох флешках підтверджують фахівці Секретаріату ВРУ, вони ж підтверджують навіть ідентичність компанії-виробника обладнання!..


Отже, запитання: флешки Ф-1 та Ф-2 — це одна і та сама флешка… чи все ж дві різні?!


Ясна річ, найпростіше було б покласти обидві флешки поруч — тоді б можна було зробити висновок, що флешки Ф-1 та Ф-2 є різними:

Однак я тривіально не дозволю другові Анатолію вдатися до такого простого засобу! Я неодмінно попрошу, щоб він визначився в рамках окреслених мною умов — себто, ґрунтуючись на моїх словах і авторитетній довідці з Секретаріату ВРУ… Інакше — що?! Кому він не вірить?! Мені — своєму другові?! Чи високим експертам з Секретаріату Верховної Ради України?! Та як нам можна не вірити!..

І тим не менш, побоююсь, що в окреслених рамках розв'язати таке завдання неможливо. Адже друг Анатолій не знає, маю я вдома чи не маю якесь обладнання, щоб запаяти начиння старої флешки в новий корпус. Можливо, маю. Можливо, не маю. Ємність флешок Ф-1 та Ф-2 однакова, на обох записана ідентична інформація. От тільки як ця інформація на флешку потрапила?! І як в корпус флешки Ф-2 потрапило її начиння: виколупав я його з флешки Ф-1 — чи просто переписав інформацію з флешки на флешку?!

Ох-хо-хох...

Побоююсь, другу Анатолію лишається одне з трьох:

  • або повірити мені, що флешки Ф-1 та Ф-2 не є різними, а що це одна і та сама флешка;
  • або не повірити мені, що флешки Ф-1 та Ф-2 не є різними, а що це одна і та сама флешка;
  • або припускати обидва варіанти, як рівноможливі!

А переконатися в цьому можна було б, якби друг Анатолій непомітно від мене поставив би власноруч на начиння (саме на начиння, а не на корпус!!!) флешки Ф-1 якусь помітку, що її неможливо підробити, й якби знайшов її на флешці Ф-2, то зробив би твердий обґрунтований висновок про їхню ідентичність… а як ні — то й ні!.. Особисто я іншого способу не бачу. А без цього питання вирішується лише в площині віри мені (довіри до мене) друга Анатолія.

А тепер — про реінкарнацію

Провівши уявний експеримент з двома флешками, вам буде легше зрозуміти мої сумніви щодо можливості чи неможливості реінкарнації.

Справді, прибічники реінкарнації стверджують, що по завершенні життя людини за якийсь час її душа переселяється в інше тіло:

Але якщо існують вищі сили… якщо в «тонкому світі» існують духовні сутності, чиї можливості незмірно більші людських можливостей… Де гарантія, що одна з таких духовних сутностей не відстежила в найменших деталях життя першої людини, а потім не «накачала» цією інформацією якусь абсолютно іншу людину?!

До речі, друг Анатолій абсолютно справедливо зауважив, що можлива також зворотна ситуація: невідома духовна сутність з «тонкого світу» з невідомою метою перекриває у людини інформацію про реінкарнацію, що відбулася, й «накачує» інформацією про те, що на Землі живуть тільки раз...

На превеликий жаль, будь-які довідки з будь-яких земних інстанцій тут нічого не доводять. Єдине, що можуть підтвердити земні інстанції — то це ідентичність спогадів другої людини та інформації про життя першої людини. Але яким чином ця інформація потрапила в мозок другої людини?! Перенеслася разом з душею?! Чи була «нашептана» невідомою вищою духовною сутністю (яка в курсі найменших нюансів життя першої людини) з невідомою метою?.. І чи можлива зворотна ситуація — блокування невідомою вищою сутністю інформації про реінкарнацію з невідомою метою?! На жаль, будь-які земні інстанції тут нічого не доведуть!

Лишається одне з трьох:

  • або вірити в можливість реінкарнації;
  • або не вірити в можливість реінкарнації;
  • або припускати обидві можливості.

Довести щось можна в єдиний спосіб: непомітно для вищих сил «промаркувати» людську душу, а потім за деякий час виявивши той самий маркер на іншій людській душі. Причому будь-які маркери на тілах (родимки, шрами, каліцтва та інші особливі прикмети) не годяться: духовні сутності з «тонкого світу», безумовно, знатимуть про такі подробиці. Не годяться і кодові слова… Ніякі людські земні засоби не годяться для такого експерименту!!! А якби людина вміла маркувати душу непомітно для вищих сил… О-о-о, тоді б вона зрівнялася з творцями!.. Але це справа віддаленого майбутнього. Дуже-дуже віддаленого.

Бонус

Насамкінець, нагадаю, що в основі всіх авраматичних релігій — Біблії можливість реінкарнації нібито заперечується… Проте насправді все далеко не настільки однозначно! Найочевидніший приклад — Еккл. 3:21:


Хто те знає, чи дух людських синів підіймається вгору, і чи спускається вділ до землі дух скотини?


Знайомі з поняттям Колеса Сансари одразу ж побачать, що саме його й описує Проповідник (він же Екклезіяст — легендарний цар Соломон):

Все як годиться: людські душі піднімаються, тваринні — занепадають… Отже, цар Соломон був знайомий з Колесом Сансари? Отже, був знайомий! І якщо ця згадка вставлена в усі канони Старого Заповіту, як можна стверджувати, що єврейська частина Біблії (Старий Заповіт) заперечує реінкарнацію?! Навпаки, дуже схоже на те, що з якоїсь причини, ці відомості намагаються від людей приховати… Екклезіяст (цар Соломон) при цьому реінкарнацію принаймні не відкидає, а ідентифікує як цілком можливу.

Таким чином, в Старому Заповіті є ремези-натяки, зачепившись за які, можна через систему ПаРДеС вийти на приховану інформацію про реінкарнацію. Потрібно всього лише уважно читати Старий Заповіт:

  • спочатку буквальний рівень — пшат;
  • потім відшукати ремези-натяки;
  • звідти спуститися до драш-метафор;
  • і нарешті вийти на рівень сод — на містичний сенс Святого Письма.

Нічого незвичайного тут нема, так написаний весь ТаНаХ — Старий Заповіт. Зокрема й Тора — П'ятикнижжя Мойсеєве. Чому саме так, а не інакше? Це вже окреме питання. Просто треба розуміти, що не все аж настільки однозначно не тільки в Біблії, але і в житті. Отож навчившись розбиратися в прихованих нюансах біблійного тексту, людина зможе осягнути і прихований бік земного життя… От для чого це зроблено.

+2
467
RSS
03:19
+2
Цей матеріал є розгорнтим викладенням моїх поглядів на проблему, викладену другом Анатолієм Висотою в 2-й частині його матеріалу про реінкарнацію.
06:36 (відредаговано)
+2
Спочатку про флешки. Я дивлюся і бачу, що вони різні за формою. Потім я перевіряю всіма можливими засобами внутрішню їхню конструкцію і кажу: вони однакові за конструкцією або різні за конструкцією. І третє: я перевіряю інформацію, яка на них записана. Бачу, що однакова. Отже: дві флешки можуть бути різні за формою, різні (або однакові)за внутрішньою конструкцією, але однакові за записаною на них інформацією.
Ти кажеш, що сумніваєшся: може бути реінкарнація, а може її й не бути, бо перевірити людині це неможливо.
Так і Екклезіяст таку можливість припускає! Ну, то й я припускаю, все вірно. Нарешті ти це зрозумів…
Ще прошу зрозуміти: мабуть, інформація про реінкарнацію на ранніх етапах розвитку людства (!) могла зашкодити людству — тому її ретельно видалили з писаних текстів, залишивши самі тільки ремези-натяки на кшталт Еккл. 3:21. Через ці ремези до цієї інформації могли дістатися обрані. Але в XVI столітті людство вже розвинулося настільки, що ребе АРІ дозволив вивчати Кабалу всім охочим. Очевидно, відтоді людство вже розвинулося настільки, що могло пізнати цю інформацію без особливої шкоди для власного розвитку.
_підморгую
Дуже схоже, що так воно і є! XVI століття — дуже цікавий рубіж історії. Наприклад, саме в XVI столітті в Індії жив Чайтанья Махапрабгу — великий реформатор індуїзму, який вважається інкарнацією Шрі Крішни. А це теж пов'язано з вченням про реінкарнацію.

Випадкові Дописи