Структурний гороскоп

Структурний гороскоп

Астрологія поділяється на два окремих напрями — західну і східну. Західна астрологія включає в себе 12 знаків Зодіаку, які відповідають нашим даті й місяцю народження. Трактування східної астрології засновані на 12-річному циклі, за кожен рік якого відповідає певна тварина-покровитель.

Якщо говорити простими словами, то астрологічний аналіз по західній системі спрямований на вивчення типу особистості людини, її характеру і темпераменту. Східне ж вчення дозволяє зрозуміти сильні і слабкі сторони людини, її глибинні прагнення і методи реалізації в суспільстві.

Оскільки ці напрями, по суті, є розділами однієї науки, астрологи розробили новий вид — поєднання східного і зодіакального гороскопів, що включає в себе і західне, і східне трактування, а отже, дозволяє більш детально розрахувати астрологічний портрет людини. Йдеться про структурний або суміщений гороскоп, в якому використовується поділ на сім особистісних портретів, відповідних року, місяцю і даті народження.

Структурний гороскоп дає унікальну інформацію про характер і таланти людини, якщо порівнювати його з традиційними популярними гороскопами. Поєднання по роках і знаках Зодіаку виділяє 7 основних типів з унікальними рисами.


Примітки перекладача:

 1. В оригінальному матеріалі структурний гороскоп поданий у формі таблиці. На жаль, на Світочі така функція не передбачена, тож довелось адаптувати матеріал самостійно.
 2. Користуючись структурним гороскопом, необхідно пам'ятати, що в країнах Азії початок нового року припадає на кінець січня — першу половину лютого. На це потрібно зважати. Наприклад, я народився 4 січня 1963 року. Формально 1963 рік проходив під знаком Кота (Кролика), але фактично народжені на початку січня 1963 року — це дуже пізні Тигри. Отже, за структурним гороскопом я — Вождь (2), а не Вектор (7).

Знак Зодіаку — Овен:

 1. Півень — 4
 2. Пес — 3
 3. Кабан — 6
 4. Пацюк — 1
 5. Бик — 6
 6. Тигр — 3
 7. Кіт (Кролик) — 4
 8. Дракон — 5
 9. Змія — 2
 10. Кінь — 7
 11. Коза (Вівця) — 2
 12. Мавпа — 7

Знак Зодіаку — Телець:

 1. Півень — 5
 2. Пес — 7
 3. Кабан — 3
 4. Пацюк — 6
 5. Бик — 1
 6. Тигр — 7
 7. Кіт (Кролик) — 3
 8. Дракон — 4
 9. Змія — 5
 10. Кінь — 2
 11. Коза (Вівця) — 4
 12. Мавпа — 2

Знак Зодіаку — Близнюки:

 1. Півень — 2
 2. Пес — 5
 3. Кабан — 4
 4. Пацюк — 3
 5. Бик — 7
 6. Тигр — 1
 7. Кіт (Кролик) — 6
 8. Дракон — 3
 9. Змія — 4
 10. Кінь — 5
 11. Коза (Вівця) — 7
 12. Мавпа — 4

Знак Зодіаку — Рак:

 1. Півень — 7
 2. Пес — 2
 3. Кабан — 5
 4. Пацюк — 4
 5. Бик — 3
 6. Тигр — 6
 7. Кіт (Кролик) — 1
 8. Дракон — 7
 9. Змія — 3
 10. Кінь — 4
 11. Коза (Вівця) — 5
 12. Мавпа — 2

Знак Зодіаку — Лев:

 1. Півень -2
 2. Пес — 4
 3. Кабан -7
 4. Пацюк -5
 5. Бик -4
 6. Тигр -3
 7. Кіт (Кролик) -7
 8. Дракон -1
 9. Змія -6
 10. Кінь -3
 11. Коза (Вівця) -4
 12. Мавпа — 5

Знак Зодіаку — Діва:

 1. Півень -5
 2. Пес — 2
 3. Кабан — 4
 4. Пацюк — 2
 5. Бик — 5
 6. Тигр — 4
 7. Кіт (Кролик) — 3
 8. Дракон — 6
 9. Змія — 1
 10. Кінь — 6
 11. Коза (Вівця) — 7
 12. Мавпа — 7

Знак Зодіаку — Терези:

 1. Півень — 4
 2. Пес — 5
 3. Кабан — 7
 4. Пацюк — 7
 5. Бик — 2
 6. Тигр — 5
 7. Кіт (Кролик) — 4
 8. Дракон — 3
 9. Змія — 6
 10. Кінь — 1
 11. Коза (Вівця) — 6
 12. Мавпа — 3

Знак Зодіаку — Скорпіон:

 1. Півень — 3
 2. Пес — 4
 3. Кабан — 5
 4. Пацюк — 2
 5. Бик — 4
 6. Тигр — 7
 7. Кіт (Кролик) — 5
 8. Дракон — 4
 9. Змія — 7
 10. Кінь — 6
 11. Коза (Вівця) — 1
 12. Мавпа — 6

Знак Зодіаку — Стрілець:

 1. Півень — 6
 2. Пес — 3
 3. Кабан — 4
 4. Пацюк — 7
 5. Бик — 2
 6. Тигр — 4
 7. Кіт (Кролик) — 2
 8. Дракон — 5
 9. Змія — 7
 10. Кінь — 3
 11. Коза (Вівця) — 6
 12. Мавпа — 1

Знак Зодіаку — Козеріг:

 1. Півень — 1
 2. Пес — 7
 3. Кабан — 3
 4. Пацюк — 4
 5. Бик — 5
 6. Тигр — 2
 7. Кіт (Кролик) — 7
 8. Дракон — 2
 9. Змія — 5
 10. Кінь — 4
 11. Коза (Вівця) — 3
 12. Мавпа — 6

Знак Зодіаку — Водолій:

 1. Півень — 7
 2. Пес — 1
 3. Кабан — 6
 4. Пацюк — 3
 5. Бик — 7
 6. Тигр — 5
 7. Кіт (Кролик) — 2
 8. Дракон — 4
 9. Змія — 2
 10. Кінь — 5
 11. Коза (Вівця) — 4
 12. Мавпа — 3

Знак Зодіаку — Риби:

 1. Півень — 3
 2. Пес — 6
 3. Кабан — 1
 4. Пацюк — 6
 5. Бик — 3
 6. Тигр — 4
 7. Кіт (Кролик) — 5
 8. Дракон — 5
 9. Змія — 4
 10. Кінь — 7
 11. Коза (Вівця) — 5
 12. Мавпа — 4

Щоб дізнатися про свій структурний гороскоп, скористайтесь інформацією про свої дату й рік народження. Зробивши онлайн розрахунок, ви побачите один із семи структурних портретів.

Типи структурного «поєднаного» гороскопу:

 1. Король
 2. Вождь
 3. Лицар
 4. Аристократ
 5. Професор
 6. Блазень
 7. Вектор

Нижче ми докладно розглянемо, що ж означає кожен із знаків структурного або поєднаного гороскопу:

1. Король

Згідно структурного гороскопу, Королям від народження дається мудрість, відвага, цілеспрямованість і проникливість. Люди з королівською відмітиною прагнуть виключно до кращого і на шляху до успіху не шкодують себе. Королі мають величезний інтелектуальний, емоційний і фізичний потенціал. Досить часто вони досягають значного матеріального або кар'єрного успіху. При цьому Королі немовби магнітом притягують до себе людей, які прагнуть скупатися в променях їхньої мудрості та привабливості. Може скластися враження, що Королям все дається надзвичайно легко, але насправді за кожним маленьким успіхом стоїть величезна праця і самовіддача.

Щоб максимально використовувати позитивні характеристики гороскопу, представникам знака Король слід позбавлятися марнославства і бажання командувати оточуючими. Справжні королі не повинні звертати уваги на ниці почуття, адже їхня доля — панувати, зцілюючи своєю мудрістю й розсудливістю.

2. Вождь

Цей знак втілює енергійність і силу. Вожді — це природжені керівники, ідейні натхненники і лідери. Більшість представників цього знаку знають, що потрібно оточуючим, вміють зацікавлювати людей і спрямовувати їхні зусилля в потрібне русло. Щоб жити в гармонії з власним «Я», Вождям потрібно самореалізовуватися, доводячи власну значущість і силу. В ідеалі, люди цього астрологічного знаку повинні займати керівні посади, використовуючи свій природний потенціал. Якщо ж з якихось причин це здається неможливим, займіть позицію наставника і мудрого вчителя, який допомагає людям знайти дорогу в світле майбутнє. Однак, не зловживайте своєю силою. Пам'ятайте, якщо ви все робите правильно, люди самі підуть за вами.

3. Лицар

Козир цього знаку проявляється в доброті, самовідданості й милосерді. Лицарі не просто співчувають прикрощам людей, а приймають їхні біди як свої і прагнуть захистити слабких, нагодувати голодних і прихистити заблукалих. Незалежно від професії, темпераменту і життєвих уподобань, Лицарі жадають великих звершень і мріють проявити свою героїчну натуру. Правду кажучи, їхнє життя і без того сповнене маленькими й великими подвигами, адже їм мало не щодня доводиться рятувати своїх численних друзів і шанувальників. Але доля Лицаря така, що його шляхетні вчинки часто залишаються непоміченими. Якщо волею зірок ви народилися в лицарських обладунках, не чекайте на овації й визнання, адже ваша доля — це щира доброта і милосердя. Тим паче, що за настільки тяжку місію доля обов'язково віддячить вам люблячої сім'єю і вірними друзями.

4. Аристократ

Аристократ покликаний нести красу в наш тлінний світ. Люди даного знаку полюбляють красиві речі, стильний одяг і предмети розкоші. Їхнє життя має бути легким і комфортним, адже природа нагородила Аристократів гарним естетичним смаком на шкоду силі волі та цілеспрямованості. Згідно до структурного гороскопу, представники знаку Аристократ вирізняються моральною чистотою, товариськістю і видатними талантами. Однак, аристократичні натури часом відмовляються від розвитку своїх здібностей через природні лінощі й прагнення швидкого результату. Щоб у підсумку не сидіти біля «розбитого корита», Аристократам слід розвивати цілеспрямованість і послідовність. Також цим людям надзвичайно важливо мати наставників, які в потрібний момент зможуть вказати їм на їхні помилки і спрямують на вірний шлях.

5. Професор

Люди, що народилися під заступництвом знаку Професор, втілюють собою розум, послідовність і мудрість. Сильний бік цього структурного портрету проявляється в інтелекті й умінні керуватися холодним розрахунком. Професор ніколи не діятиме необдумано, як Лицар, і ніколи не стане жаліти себе, на кшталт Аристократа, адже він знає, що успіх залежить виключно від нього самого. У цьому знаку частково проявляються характеристики Вождя і Короля, але, на відміну від них, Професор не жадає слави і любові товариства, оскільки його самодостатність не потребує будь-якого зовнішнього антуражу.

Аби проявити свої найкращі риси, людям з астрологічним типом Професор не можна панікувати і метушитися, адже мудрість полюбляє спокій.

6. Блазень

У кожного королівства є свій Блазень. Здається, що цей веселий персонаж цілими днями розважає народ, проживаючи своє життя в нескінченних танцях і жартах. Але насправді глибинна місія Блазня проявляється у викритті людських пороків, які через призму жартів здаються ще більш зловісними і безглуздими.

Астрологічний Блазень — це екстравагантна, самодостатня і нестандартна людина. Він не терпить умовностей і пригнічень. Ця людина не буде покірно нести свій хрест, а зробить все можливе, щоб домогтися справедливості. Блазень заряджає позитивом оточуючих, хоча сам може хандрити і впадати в депресію. Щоб відчувати себе щасливою особистістю, Блазневі необхідне оточення, яке зрозуміє і оцінить його таким, яким зробили його зірки.

7. Вектор

Люди векторного астрологічного типу — дуже яскраві й непередбачувані. Сьогодні вони працюють в поті чола, а завтра відправляються в кругосвітню подорож автостопом. Представники цього знаку постійно шукають способи виявити свою оригінальну натуру. Вони дуже мінливі, можуть міняти одну професію за іншою, захоплюватися різними хобі, шукати себе в роботі або в коханні. Може здаватися, нібито Вектор — це уособлення непостійності й несерйозності, але річ у тім, що цей астрологічний тип отримав здатність тонко відчувати світ і закони справедливості, через що їх часто кидає в різні боки.

Крім того, Вектор — це знак, який надзвичайно розвинений в духовному плані. Люди, що з'явилися на світ під заступництвом Вектора, можуть бачити віщі сни, працювати зі своєю інтуїцією, передбачати події і прогнозувати майбутнє. Щоб не втратити свої унікальні риси, людям векторного типу потрібно прийняти свою справжню природу і не намагатися переробити власний світогляд під навколишню дійсність.

Автор: Гороскопи онлайн на Signorina.ru

0
859
RSS
Дуже цікавий матеріал, як на мене! Нічого подібного раніше не зустрічав, хоча суміщення зодіакального й азійського гороскопів — тема, на мою думку, невичерпна.
10:08
+1
Як на мене, то спрощення аналізу людських характерів до 7 типів — це вже занадто. Та й вони вироблені в основному для чоловіків. От як, Дзвінко, застосувати їх до жінок?? Методологія Карла Юнга і його 16 соціотипів — це вже докладніший аналіз. В його соціоніці я відповів на тест і визначив для себе, що я є, здається, етико-інтуїтивний екстраверт (ЕІЕ) А ти, Тимуре хто?
Етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ) з акцентованою інтуїцією. Він же — «Достоєвський».
Як на мене, то спрощення аналізу людських характерів до 7 типів — це вже занадто.

Як на мене, тут бракує лише типу №8. Тоді (для 8 типів) система структурного гороскопу буде рівно удвічі простішою, ніж набір юнгіанських типів (16). Але зводили різні гороскопи астрологи-професіонали, тож я не знаю, чому вони звели все саме до 7 типів.
Розвеселила мене ця стаття. Оригінал, здається, взято з жіночого сайту і певно для блондинок. Як у нас люблять усе спрощувати. Чому там лише 7 персон? Та ще й такі пихаті. А де монах, селянин чи робітник? Чи такі функції в суспільстві не потрібні? Кожен сьомий — Король? Уявіть собі фірму де зберуться королі, вожді й аристократи.
Я колись ходила на курси живопису. І там одне з перших завдань було, навчитися змішувати фарби. А в пачці акварелі (ах, та ленінградська акварель, де тепер її дістати?) було 12 кольорів. Я до сьогодні пам'ятаю ту табличку відтінків, 12 на 12 вийшло аж 144 кітинки, які треба було акуратно замалювати, змішаними 50 на 50 основнтми кольорами. Отак і в астрології.
Дванадцятирічний китайський цикл в західній традиції відповідає періоду обертання Юпітера, який дійсно дуже часто визначає нашу соціальну роль і духовні пошуки. Є ще зороастрійський цикл на 32 роки. Кажуть, що в допотопні часи він дорівнював періоду обертання Сатурна, але після якоїсь космічної катастрофи Сатурн змінив орбіту і його період обертання тепер становить лише 29,5 земних роки. Сатурн відповідає за ієрархію й соціальний статус, те що в Індії набуло форми касти. Це ті суспільні обмеження, через які колись неможливо було переступити.
А взагалі поєднання двох знаків Зодіаку, по Сонцю і Юпітеру, цікава ідея. Дякую, пане Тимуре, за ваші розкопки. Я по Сонцю — Тілець, по Юпітеру — Скорпіон (за китайським — Собака), треба буде подумати над синтезом цих якостей.
Цікаво буде подивитись на Ваш варіант синтезу!
А коли, Дзвінко, ти ходила на той живопис? І що таке сталося, що тепер твоя душа з хвостом риби?
На живопис я ходила в 2009-му. А чому Душа у мене з хвостом риби, то Всевишнього тре' питати.

Випадкові Дописи