УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Чашка кави

Чашка кави
Джерело матеріалу:

Одного разу, через десять років після закінчення інституту, зібралися колишні випускники в гості до професора, який викладав у них на курсі психологію. 

Професор запитав у своїх колишніх студентів про те, як вони поживають? І вони стали скаржитися на численні труднощі і життєві проблеми. 

Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню і повернувся з кавником і підносом, на якому стояли найрізноманітніші чашки — порцелянові, скляні, пластикові, кришталеві, прості, і дорогі, і вишукані. Коли випускники розібрали чашки, професор сказав: 

— Якщо ви помітили, всі дорогі чашки розібрані. Ніхто не вибрав чашки прості і дешеві. Бажання мати для себе тільки найкраще і є джерело ваших проблем. Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву смачнішою, іноді вона просто дорожча, а іноді навіть приховує те, що ми п'ємо.Те, що ви дійсно хотіли, була — кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки, а потім роздивлялися, кому яка чашка дісталася. А тепер подумайте: життя — це кава, а робота, гроші, становище в суспільстві — це чашки. Це всього лише інструменти для зберігання Життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає і не змінює якості нашого Життя. Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави. Насолоджуйтесь своєю кавою !!!!!!!!!  

У найщасливіших людей немає всього найкращого. Але вони витягають все найкраще з того, що мають. Щастя в тому, щоб хотіти те, що у тебе є. А не в тому, щоб мати те, що хочеш. 

Життя коротке! — Порушуй правила. Прощай швидко. Цілуй повільно. Люби щиро. Смійся нестримно. І ніколи не шкодуй про те, що змусило тебе посміхнутися.

Усім гарного та позитивного дня

+3
538
RSS
15:29
+2
_чудово Овва, який позитивний допис!!! _чудово
15:41
+2
Щодо кави в «кришталевій чашці»: круто… але якось нереально!
_стежу
Я бачив кришталеві чарки, але не чашки. А скільки там кави в ту чарку влізе?.. Отож каву в «кришталевій чашці» я б не взяв — бо якось воно підозріло…
_вибачаюсь

Й останнє. Є певні правила етикету, отож згідно з цими правилами, ти мусиш взяти з таці не найбільшу канапку і не ту, на якій лежить найкращий кавалок ковбаси. Ти мусиш взяти ту канапку, яка лежить найближче до тебе. Колись класі в 5-6 я виявив в нашій районній бібліотеці книжку з переліком елементарних правил етикету (так-так, друкувалися в радянські часи й такі!) та проштудіював її. Звідти й знаю…
_заспокоюю
Отож якщо діяти за фен-шуєм, то гості професора мали б розбирати не найкращі чашки, а найближчі до них! А якщо всі вони діяли не за фен-шуєм… Ну, не знаю, чому вони всі настільки невиховані! Якось це підозріло…
Мабуть то в Америці було. Там на правила етикету менше зважають.
А чашки або філіжанки, як кажуть у Львові, таки бувають кришталеві
чашка
чашка 2
Ух ти!!! Кришталеві філіжанки — це справді круто!!! Одна біда: кришталь був модним в СРСР, а не в США… Отож нестиковка все одно має місце: адже «кришталеві чашки/філіжанки» вказують на пострадянську територію, тоді як масове ігнорування етикету — на США.
_вибачаюсь
Що не кажіть, а якась неприродна, синтетична ситуація виходить!..
11:11
+3
Гарний таки допис. Доречне порівняння кави з життям. Люби те, що маєш, отже і Україну теж!
Україну перш за все.
23:50
+2
Супер ганий допис! Дякую Дзвінко-Дзвінкарко!

Випадкові Дописи