3 речі, які ви не знали про закон тяжіння

3 речі, які ви не знали про закон тяжіння
Джерело матеріалу:

Як насправді, змінюючи думки, змінити все своє життя.


«Є всього два типи людей:
ті, хто бачить себе жертвою цього світу,
і ті, хто розуміють, що вони і є цей світ».

Алан Вотс


Багато людей навіть не підозрюють, яка сила ховається у них всередині. А ті, хто знають про неї, не мають найменшого поняття, з чого потрібно починати і як побудувати життя, на яке вони заслуговують.

Дуже часто ми стаємо заручниками свого способу мислення — наш мозок опиняється в замкненому колі однотипних негативних думок, що підживлюють ідею про те, ніби ми повинні розбиратися з наслідками того, що відбувається в світі. Замість цього ми могли б зосередитися на створенні світу, де все відбувається для нас, а не з нами.

Візьмемо для прикладу дива. Дуже просто повірити у випадковість чудесної або дивної події. Так мислить людина, налаштована реагувати на «зовнішні» події. Відмовляючись від своєї внутрішньої сили, ми реагуємо на навколишнє середовище, а не беремо на себе відповідальність за прояв свого творчого начала.

В ході дослідження, проведеного всесвітньо відомим нейробіологом Вісконсинського університету Річардом Девідсоном, було виявлено, що думки людини постійно впливають на її щоденне життя у вигляді відчутних наслідків уявної візуалізації її ідей. Це підтверджує давню філософію духу, згідно з якою всі ми є вічними учасниками і співавторами своєї власної реальності.

У своїй роботі Девідсон тісно співпрацював з тибетським Далай-ламою, який дозволив вченому провести ЕЕГ і МРТ головного мозку восьми буддистських ченців (його найуспішніших медитаторів).

Під час сканування мозку кожного з ченців просили зосередитися на якомусь одному з відчуттів. Результати перевершили всі очікування вчених, підтверджуючи, що в залежності від того, на чому людина фокусує свою увагу, вона фізично впливає на існування, рух і поведінку субатомних часточок в її мозку. ЕЕГ зафіксувала неймовірно потужне гамма-випромінювання в лобовій частці, що дуже здивувало і спантеличило вчених. 

Чи впливають думки людини на реальний світ?

У ченців, які брали участь в експерименті, був досвід глибокої медитації. Вони практикували майже 40 років і досконало опанували мистецтво спостереження або, кажучи науковою мовою, навчилися контролювати свою увагу.

Чому це настільки важливо, спитаєте ви? Середньостатистична людина переключає свою увагу по 6-10 разів за хвилину. Якщо нам бракує навичок концентрації, то субатомні частки «не звертають уваги» на наші думки. Таким чином, чим довше ви утримуєте увагу на певному об'єкті, тим сильніше буде ваша здатність впливати на реальний світ.

Хочете змусити працювати закон тяжіння на вас? Тоді спочатку потрібно зрозуміти сам принцип взаємодії тіла і розуму, і що саме ми хочемо зробити, щоб наші думки могли створити обрану нами реальність.

1. Створюйте нові нейронні зв'язки.

Зв'язки між нейронами формуються в результаті отримання свіжих знань, джерелом яких є вхідна інформація, філософія та навчання.

Щоразу, коли ми дізнаємося щось нове, в мозку утворюються нейронні зв'язки. Ці зв'язки підтримуються за допомогою пам'яті, а постійне повторення допомагає зберегти контакти між нейронами.

Закон тяжіння тут спрацьовує аналогічним чином. Якщо протягом двох тижнів ви щодня приділятимете по дві години медитації, спрямованій на якусь одну певну думку (найкраща версія вас або ви, що стали щасливішими), то ви навчите свій мозок формувати з цих речей спогади.

Подумки уявляючи цей образ кращої версії себе, ви сприяєте запам'ятовуванню мозком цих думок, після чого лобова частка запише їх у банк спогадів, тим самим перенісши на реальний світ те, ким ви збираєтеся стати в майбутньому.

2. Налаштуйте свій мозок.

Наші органи почуттів постійно обробляють вхідну інформацію і надсилають масу даних назад в мозок, використовуючи для цього один з п'яти способів (в залежності від природи почуття). Після цього нейрони приводять в дію нейротрансмітери, що викликають у людини відчуття й емоції, засновані на одному з наявних п'яти шляхів потрапляння інформації в мозок.

Тільки-но у вас з'являється якась добра чи погана думка, в тілі відбувається певна хімічна реакція. Річ у тім, що кожна емоція або почуття є результатом будь-якого досвіду (як вигаданого, так і реального). А якщо в голові не з'являються нові думки, самопочуття людини залишається незмінним.

Чим довше ми зациклюємось на якійсь із думок (на добрій чи поганій), тим більша ймовірність її майбутнього прояву в реальному світі.

Якщо нас відвідують тільки погані думки, їх можна відігнати за допомогою створення нових думок позитивного характеру, тим самим впливаючи на хімічні процеси в тілі. Як і при будь-якій іншій формі залежності, тіло не переносить нестачу будь-якої з хімічних речовин, а тому одразу ж посилає відповідний сигнал мозку.

Ось чому нам так складно вирватися із замкненого кола негативного мислення, і ми наполегливо продовжуємо жити минулими пристрастями.

За допомогою мислення можна змінити хімію тіла, зруйнувати будь-яку емоційну залежність і звільнитися з лап негативної циклічності.

3. Зробіть так, щоб тіло служило розуму.

У сучасному світі розум перебуває на службі у тіла. Це змушує нас проживати життя, в якому ніколи не відбувається нічого нового. Щоб створити свою власну реальність, необхідно позбутися автоматичного програмування мозку і налаштувати його так, щоб наші тіла почали служити розуму, а не навпаки.

Наприклад, якщо ви відчуваєте невпевненість в собі, то всі ваші думки крутяться тільки навколо цього почуття. Потім ви починаєте відчувати те, про що думаєте, і це саме почуття перетворюється на образ мислення. Тепер розум залежить від тіла, людина мислить виключно з точки зору тіла, і це стає її стилем життя.

У подібній ситуації ви не побажаєте думати ні про що інше, крім того, що ви відчуваєте. А якщо вам зле, то і думки ваші теж мають негативний відтінок.

Вирвавшись з такої циклічності мислення і почуттів, ми можемо почати думати інакше, перетворюючись на свідому істоту і на творця свого власного життя. Коли ви змінюєте свої думки, ви одночасно змінюєте все своє життя.

+1
557
RSS
23:56
+2
От після цієї статті я зрозумів нарешті, як став письменником! Ну так, протягом не одного року, а пари десятиліть (!) вечір за вечором повторювати подумки розповіді про Куренівську трагедію, витягнуті мною з дорослих, а потім пов'язуючи Куренівську трагедію з ланцюжком інших київських трагедій ХХ століття, знаходячи між ними часовий період, я (1) накатав потужні нейронні зв'язки у власному мозку. Водночас вирішивши стати прозаїком-фантастом, я (2) налаштував свій мозок на відповідний лад. Відколи зібраний оригінальний матеріал про техногенну катастрофу 13.03.1961 сумістився з моїм бажанням стати прозаїком-фантастом — відтоді й утворився «коридор реальності», в якому я був просто приречений написати роман «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять».
_вибачаюсь
Ось чому видання цієї книжки змінило все моє життя, немов за помахом чарівної палички… Адже я пройшов несвідомо створеним мною ж «коридором», наприкінці якого лежала з дитинства поставлена мета: «Я — прозаїк-фантаст»!
_вибачаюсь
Ось як це спрацьовує, виявляється…
23:56
+2
Під час сканування мозку кожного з ченців просили зосередитися на якомусь одному з відчуттів. Результати перевершили всі очікування вчених, підтверджуючи, що в залежності від того, на чому людина фокусує свою увагу, вона фізично впливає на існування, рух і поведінку субатомних часточок в її мозку. ЕЕГ зафіксувала неймовірно потужне гамма-випромінювання в лобовій частці, що дуже здивувало і спантеличило вчених.

Цікаво, що це за «потужне γ-випромінювання в лобовій частині мозку»?! Схоже на опис, як летючі миші та дельфіни «просвічують» ультразвуком довколишній простір — займаються ехолокацією. Невже й людський мозок діє аналогічним чином?! Тільки це вже не ехолокація, а… "γ-локація", за допомогою якої можна «просвічувати» невидимий оку «тонкий» світ…
_здивований
Але ж це колосально!!! От тільки цікаво, чи з'ясовували вчені паралельно можливість/неможливість людини вловлювати відлуння отих γ-променів…
Десь чула фразу: Все буде так, як ти хочеш, але зовсім не так, як уявляєш.
01:00 (відредаговано)
+1
Біда в тому, що людина уявляє (1) недостатньо чітко і (2) з людської «кочки зору», а не з Божественної. Тому-то бачення людини не завжди збігається з досягнутим результатом. Про це я давно-давно писав на Світочі
_вибачаюсь
06:33
+1
Суть допису у впливі процесу мислення на зміну навколишнього світу, насамперед свого власного тіла. А в назві допису чомусь говориться про закон тяжіння .
Так було в оригіналі _вибачаюсь
14:20
+1
Щось в цьому є, бо, як відомо, відкривають тому, хто стукає. Але не все так однозначно.

Випадкові Дописи