В кого ми закохуємося

В кого ми закохуємося
Джерело матеріалу:

Ми закохуємося в тих, хто покликаний
допомагати нам зростати духовно


Їхнє завдання — показати, що ми володіємо якостями, необхідними для нашого подальшого розвитку. І душа знаходить цих людей часом всупереч усякому здоровому глузду...


Ми закохуємося в людей, які з'явилися в нашому житті, щоб прискорити духовне зростання і навчити використовувати внутрішні сили. Їхнє завдання — показати, що ми вже маємо якості, необхідні для нашого подальшого розвитку. І наша душа знаходить цих людей часом всупереч усякому здоровому глузду. Життя робить те, що має робити...

Це основа нашого особистісного розвитку, але водночас і ілюзія. Насправді, ми закохуємося в самих себе, або, краще сказати, в самих себе майбутніх. Ті люди, які нам подобаються, відображають якості, які потрібні нашій душі.

Всі вади цієї людини зникають в той момент, коли ми починаємо переживати особистісну трансформацію. Це болісний процес, в якому ми знаходимо ті якості, які любимо в цій людині.

На жаль, в більшості випадків ці зміни стають помітними, коли ми переживаємо розлуку з коханою людиною. Біль переносить нас в новий світ, в якому ми отримуємо можливість без емоцій озирнутися назад, щоб поспостерігати за подіями з минулого. Ілюзія, нарешті, розсіюється і нашому погляду відкривається об'єктивна реальність.

Тому не звинувачуйте інших за свої незадоволені очікування. Наступного разу ви самі спонукаєте будь-яку людину на зміни.

Виникає питання: коли ж закінчаться ці любовні цикли? Для кожного з нас десь існує та людина, яка прийде в наш світ назавжди, людина, яка володіє схожою енергетикою. І перед її появою, вам варто розібратися зі своїм внутрішнім світом, щоб більше не довелося шукати втрачені частини.

І єдине, на чому вам потрібно сконцентруватися після того, як ви знайдете свою людину — це спільне творення чогось нового.

+2
624
RSS
19:07
+1
І тут — школа!.. _цілований
23:32
+1
Пара майже завжди має можливість творити щось нове. Для цього й призначена.

Випадкові Дописи