УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Як створити своє ідеальне майбутнє

Як створити своє ідеальне майбутнє
Джерело матеріалу:

«Ви — це те, що ви робите.
Отож коли щось робитимете, запитаєте у себе,
чи має це відношення до людини, яким ви хочете бути?»

Райан Холідей


Одна з по-справжньому поворотних точок в моєму житті мала місце приблизно 6 місяців тому, коли я запитав себе: «Яким я хочу бачити своє життя через 5 років?»

Я вирішив відповісти на це запитання якомога ґрунтовніше, тому взяв аркуш паперу і написав на ньому заголовок: «Моє життя 5 років по тому». Ось дещо з того, що я написав на ньому далі:

  • Як я хочу почуватися 5 років по тому? Неймовірно гордим і задоволеним собою і своєю роботою.
  • Як я хочу проводити більшу частину часу через 5 років? Хочу витрачати його здебільшого на читання, письменницьку справу, підтримання себе у формі й подорожі в різні країни.

І коли я глянув на свою мрію про майбутнє життя, яку так ретельно розписав на папері, то поставив собі наступний, не менш важливе запитання:

«Якщо я продовжуватиму робити те, що роблю зараз, наступні 5 років, чи стане завдяки цьому моє життя іншим?»

І постаравшись відповісти на це питання максимально чесно, я зрозумів — «найшвидше, ні». Мої звичні й повсякденні справи зовсім не вели мене в те майбутнє, яке я хотів, і не мали практично ніякого відношення до моєї мрії.

Коли я це усвідомив, то постарався все змінити.

Я почав керуватися тим, де хочу бути і ким хочу стати, а не тим, хто я зараз і де перебуваю. Чому? Та тому, що саме те, що ви робите просто зараз, визначає те, що на вас чекає в майбутньому, і якою людиною ви в ньому станете.

Або, як казав про це Екхарт Толле: 

«Сила, здатна створити для нас краще майбутнє, закладена в сьогоденні:
ви створюєте добре майбутнє, створивши хороше сьогодення».

У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, які допоможуть вам почати шлях саме в те майбутнє, яким ви його бачите.

Дозвольте мені пояснити...

  • Якщо ви зміните свій розпорядок дня, ви зміните своє життя

«Ви ніколи не зміните своє життя, доки не зміните те,
що робите щодня. Таємниця вашого успіху
полягає у вашому щоденному розпорядку дня».

Джон Максвелл


Ми всі рівні в тому, що у кожного з нас є по 24 години на добу. Ніхто не може вибити собі пару зайвих годин, яким би багатим і впливовим він не був. А ось те, як і на що ми витрачаємо ці 24 години… тут вже можуть бути величезні відмінності, й усі наші вчинки (усі без винятку) впливають на те, що на нас чекає в майбутньому.

Ваш час — ваша найцінніша валюта, якої у вас вкрай обмежена кількість. І лише вам вирішувати, що з ним робити: ви можете або інвестувати ці години в майбутнє, або змарнувати їх в сьогоденні.

Ви можете витратити час, що виділяється вам долею щодня на щось, дійсно для вас значуще, або витратити його бездумно і безцільно на всякі дрібниці.

І тому найкраще запитання, яке можна задати собі, створюючи для себе картинку ідеального майбутнього, звучить так:

Як повинен виглядати мій ідеальний день?

Навряд чи вам вдасться домогтися ідеального життя, якщо ви не можете впорядкувати навіть один ваш день. Але якщо ви зможете впорядкувати день, ви зможете впорядкувати тиждень, за ним — місяці, роки і в кінцевому підсумку все життя.

То як же має виглядати ваш ідеальний день? Що ви повинні робити сьогодні, завтра і так далі для того, щоб жити так, як вам хочеться жити насправді?

Як писав про це Едвард Демінг: 

«Якщо ви не можете описати те, що робите, як процес,
то ви не знаєте, що робите».

Чи знаєте ви, що робите? Чи сприяють ваші дії процесу переміщення з того місця, де ви перебуваєте зараз, в майбутнє, в якому вам би дійсно хотілося б жити?

  • Робіть не більше, а менше

«Найшвидший спосіб просунутися в житті — це робити не більше, а менше.
Почніть з того, щоб перестати робити те, що утримує вас на місці».

Бенджамін П. Харді


Багато людей, живучи в сучасному світі, живуть, немов хом'ячки, що потрапили в нескінченне колесо, з якого для них не вибратися — вони біжать дедалі швидше і швидше, роблять дедалі більше і більше, але, попри це, залишаються на одному і тому ж місці. І якщо вони перед тим, як додавати в своє життя позитивні вчинки, не позбудуться негативних, вони перед кожним кроком вперед робитимуть по кроку назад, тупцюючи на місці, навіть якщо у них і буде ілюзія руху вперед.

Саме тому ті, хто по-справжньому хоче домогтися своїх життєвих цілей, повинні почати робити не більше, а менше.

Якщо ви хочете, щоб ваш звичайний день максимально наблизився до ідеального зображення дня, вам варто перш за все звільнитися від звичок, що утримують вас на місці. Якщо ви спробуєте побігти в важелезних кайданах, то лише швидше втомитеся.

По мірі того, як ваші дні почнуть дедалі більше і більше відповідати вашим цінностям і цілям, ваша впевненість в собі зростатиме. З кожним днем ви будете дедалі більше переконуватися в тому, що дійсно встали на шлях, що веде до обраної мети, і станете куди більш готові ризикувати.

Ваша креативність злетить до самих небес. Ви будете братися за різні проекти і з часом відмовитеся від думок в стилі «у мене нічого не вийде». Ви коливатиметесь між станами «може, і не вийде, але спробувати варто» і «мій успіх неминучий».

Ваша робота і життя почнуть приносити вам все більше і більше задоволення. Кожен день робитиме вас хоч трохи, але кращим — і все тому, що нарешті відмовилися від того, що утримує вас на місці.

Не проводьте жодної зайвої хвилини в абсолютно непотрібному болю.

Як писав про це у своїй книзі «Однією сили волі недостатньо» письменник Бенджамін Харді: 

«Не проводьте все своє життя — чи навіть один зайвий день — страждаючи від непотрібного болю. Зробіть все необхідне, щоб полегшити кайдани, навішені на ваші щиколотки. Позбавтеся вантажу, який утримує в оточенні, де ви просто не можете процвітати».


  • Кілька слів на завершення

Ви створюєте своє ідеальне майбутнє, активно і цілеспрямовано живучи в теперішньому, проживаючи кожен свій день так, щоб він хоча б трохи наближав вас до мети.

Ви починаєте з визначення майбутнього, яке ви хочете створити, переходячи до того, що повинні змінити в сьогоденні, щоб воно привело вас саме до цього майбутнього.

І коли ви почнете робити ваш звичайний день максимально наближеним до ідеалу, почніть з того, щоб позбавити його негативних вчинків і звичок. Ви не зможете набути впевненості в собі, якщо те, що ви говорите і те, що робите, не відповідає одне одному.

І, нарешті, ви нанизуйте на нитку вашого життя достатню кількість ідеальних днів, щоб скласти з них намисто ідеального життя.

+2
708
RSS
22:35
+2
Ох! З цією публікацією виникли проблеми: коли зберігав її — Світоч у мене чомусь затребував логін+пароль, а потім… викинув порожню сторінку-пустографку для публікації!!! Довелось робити все повторно…
_шкодую
05:43
+2
А гарне порівняння: кожен ідеальний день складається в НАМИСТО нашого ідеального життя.

Випадкові Дописи