УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Ніколи не здавайтеся!

Ніколи не здавайтеся!
Джерело матеріалу:

Цитати для тих, у кого опустилися руки


Прочитайте їх, коли надворі похмуро, а на душі важко. Стів Джобс, Оскар Уайльд, Сет Годін та інші мудрі люди нагадують про те, що все як і раніше залежить тільки від нас. Ми самі робимо себе або нещасними, або сильними. Кількість зусиль — одна і та сама.


Часто нам бракує сміливості. Дуже часто — часу. Іноді дрібниці й рутина, як пісок, потроху засипають нас, і ось вже під їхньою вагою ми не можемо підняти руки. Буває, ми носимо з собою як коштовність спогади про минуле — неважливо, хороше або погане. Іноді ми не відчуваємо себе вправі зробити щось велике, оскільки не віримо самим собі — тому, що ми здатні на великі справи. Або якась подія буквально паралізує нас і позбавляє сил.

Здавалося б, щоб піднятися і йти далі, потрібно зовсім небагато — але і цього «небагато» у нас просто зараз немає. Такі моменти бувають у всіх, і тому ми ділимося з вами важливими і потрібними словами, які допоможуть нам всім рухатися далі.

***

«Успіх складається з кроків від невдачі до наступної невдачі без втрати ентузіазму».

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтеся».

Уїнстон Черчілль

***

«Слідкуйте за словами. Слова, які ми використовуємо, створюють реальність, в якій ми живемо».

Майкл Хайятт

***

«Ви не повинні дозволити тому, що одного разу з вами сталося, стати дорогоцінною фамільною реліквією, яку ви зберігаєте, зрідка показуєте людям, потім дбайливо вкладаєте в її оксамитовий футляр і кладете назад, в кишеню вашого піджака, де вона зберігається — близько до вашого серця».

Огастен Берроуз

***

«Люди — як великі вікна. Вони виблискують під сонячним промінням, але коли спускається темрява, їхня краса видна, тільки якщо є світло там, всередині».

Елізабет Кюблер-Росс

***

«Якщо ви думаєте, що ви занадто маленький, щоб щось змінити, спробуйте проспати ніч з москітом».

Далай Лама

***

«Ми самі або робимо себе нещасними, або робимо себе сильними. Кількість зусиль одна і та сама».

Карлос Кастанеда

***

«Я гадаю, нагородою конформізму буде те, що всі вас люблять — все, окрім вас самих».

Рита Мей Брайан

***

«Доти, доки ми не загубимось, ми не підемо шукати самих себе».

Генрі Девід Торо

***

«Бути собою в світі, який постійно хоче зробити вас кимось іншим, — це найголовніше досягнення».

Ральф Удо Емерсон

***

«Будь собою — всі інші ролі вже зайняті».

Оскар Уайльд

***

«У ті часи, коли дмуть вітри змін, одні люди зводять стіни з каменю, а інші будують млини».

Китайське прислів'я

***

«Всім великим змінам передував хаос».

«Щоразу, коли ви хочете реагувати по-старому, запитайте себе, чи хочете ви бути в'язнем минулого або піонером майбутнього».

Діпак Чопра

***

«Ухвалити найбільші та найважливіші рішення в житті мені допомогло те, що я пам'ятав про швидку смерть. Адже все: всі очікування, вся гордість, весь страх помилки або провалу — усі ці речі йдуть перед обличчям смерті, залишаючи тільки те, що дійсно важливо. Пам'ятати, що ти помреш, — це найкращий спосіб з усіх, які я знаю, щоб уникнути пастки і не думати, що тобі є що втрачати. Ти вже голий і беззахисний. Немає ніякої причини не слідувати за своїм серцем».

Стів Джобс

***

«Та печера, в яку ти боїшся увійти, приховує той скарб, який ти шукаєш».

Джозеф Кемпбелл

***

«Найбільше ми боїмося не того, що ми не такі, як усі, або гірші від інших. Наш найглибший страх — що ми більші, що ми сильніші. Це наш світ, а не наша темрява лякає нас найбільше. Ми запитуємо себе: хто я такий, щоб бути талановитим, дивним, прекрасним? Насправді — хто ми такі, щоб не бути?

Немає нічого божественного в тому, щоб стиснутися до чужого розміру, щоб іншим людям поруч з вами не було незручно. Ми всі повинні сяяти у всій красі — як діти. І коли ми дозволяємо собі це, люди поруч з нами теж відчувають, що вільні це робити. Коли ми вільні від нашого страху, наша присутність автоматично звільняє інших».

Маріанн Вільямсон

***

«Найбільші брехуни в світі часто — наші власні страхи».

Редьярд Кіплінг

***

«Ви можете чекати, поки все стишиться. Коли діти підростуть, на роботі стане спокійніше, коли економіка підніметься, погода налагодиться, ваша спина перестане боліти...

Річ у тім, що люди, які відрізняються від нас з вами, ніколи не чекають, коли настане час. Вони знають, що цього не станеться ніколи.

Замість цього вони ризикують і починають діяти, навіть коли їм нема часу виспатися, у них немає грошей, вони голодні, у них вдома не прибрано, а надворі мете сніг. Щоразу, коли це відбувається. Тому що час настає щодня».

Сет Годін

+1
440
RSS
12:11
+2
В принципі, цими цитатами можна було б заповнити поодинці відповідний розділ… Але якщо вже їх зібрали докупи — подаю їх сукупно… _вибачаюсь
19:45 (відредаговано)
+2
А ще є ось така українська приказка в тему: Не той козак, хто поборов, а той, хто викрутився.
«У ті часи, коли дмуть вітри змін, одні люди зводять стіни з каменю, а інші будують млини».

І тільки одиниці напинають вітрила.
Ага! Я теж чув варіант не з млинами, а з вітрильниками! _чудово

Випадкові Дописи