УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Енергетичні особливості знаків Зодіаку

Енергетичні особливості знаків Зодіаку
Джерело матеріалу:

Людські можливості безмежні, головне — вміти використовувати свої потенційні можливості й керувати власною енергією. І щоб домогтися певних цілей, потрібно грамотно розподілити свої сили і мобілізувати їх на успіх. Це можна зробити, виходячи зі знаку Зодіаку.


Овен

Представники цього знаку є власниками найнеприборканішої енергетики. Її можна лише порівняти з грецьким тривким вогнем. Вони мають загартований характер та стійкість духу. Планети-заступники наділили представника [цього знаку] невтомністю, що допомагає в потрібній кількості виробити особисті якості. Також їм притаманне лідерство і витривалість. З самого юного віку вони здатні відправлятися на боротьбу і досягати успіху в усіх справах.

Телець

Знакова особливість енергетичного рівня укладена в їхньому природному спокої. Жодні дії вони не починають спонтанно, а всі рішення у них — продумані й виважені. Вони дрібними кроками йдуть до своєї наміченої мети і досягають успіху. Але іноді їхня недовіра не дозволяє отримати результат. Представникам [цього знаку] не завадить виховати в собі силу волі, а тим самим, викорінити свою впертість і непохитність. І необов'язково доводити оточуючим свою успішність.

Близнюки

Непостійний потік енергії анітрохи не обтяжує [представників] знаку. Енергія допомагає їм завжди бути в центрі уваги, знаходити потрібних людей і отримувати нові знання. Але якщо їхня неспокійна енергія виходить за певні межі, то вона не гарантує їм надійності. Ці люди ненавидять нудні моменти свого життя і навіть намагаються змінити щось в ньому, щоб уникнути даного етапу. Їм варто навчитися бути більш посидючими, тоді вони зможуть впоратися зі своєю несерйозністю, яка у них просто кипить.

Рак

Вони є щасливими володарями найчутливішої енергії. Вона допомагає їм впоратися з усіма життєвими негараздами, а також здатна вмить зруйнувати те, чого вони досягли. Їхні необмежені можливості сприяють тому, щоб вони перейнялися своїм глибоким миром і наситилися емоційністю. Але їхня енергія може мати як руйнівний, так і творчий характер. Все, що їм потрібно — то це навчитися керувати емоціями і почуттями, і спрямувати свій потенціал на творення корисних вчинків.

Лев

Енергію знаку можна сміливо назвати стриманою, і вона спрямована на особистісне зростання свого власника. Енергія зосереджена на розкритті всіх талантів і можливостей потенційного представника. Але щоб вона не вичерпалася, її потрібно періодично підтримувати, інакше [представники] знаку впадуть в найглибшу депресію через свою непридатність. Що потрібно робити — то це відкривати в собі все нові здатності й можливості, активно рухатися і не тупцювати на місці. При врегулюванні енергетичної сталості можна домогтися успіху і визнання.

Діва

Набуття матеріального благополуччя залежить від рівня енергетичної особливості знаку. Їхня природна розважливість допомагає з усього дістати вигоду й отримати бажаний результат. Знайти годяще заняття або справу у представників [знаку] виходить завдяки своїй енергетиці. Однак щоб зміцнитися під сонцем, їм потрібно знайти гармонію і звести на найвищу сходинку їхнє особистісне зростання. Але іноді потрібно на [деякий] час забувати про матеріальні блага, замінюючи їх на відпочинок і духовний розвиток.

Терези

Мінлива підприємливість знаку часто стає винуватицею поглинання їхньої внутрішньої енергії. Але її умиротворення усіма силами підштовхує представників [знаку] до гармонійних відносин з самим собою. Наскільки накопичитися життєва енергетика, настільки й підтримуються сили. Особливість знака полягає в тому, що ці люди вміють правильно розподіляти енергію для благих цілей. Але щоб утримати її в потрібних рамках, для цього слід вибрати амулет, призначений повітряній стихії.

Скорпіон

Представники знаку настільки сильні духом, що можуть пережити всі найважчі удари долі. У цьому полягає їхня особливість енергії. Невичерпні сили, на перший погляд, не мають меж. Але це всього лише оманливе судження. Насправді, представникам [знаку] не завадить відновлювати життєві сили, щоб позбутися емоційних перевантажень. Їхні можливості енергетичного плану допомагають їм впоратися з тяжкою недугою. Але щоб не потерпати від проявів депресії, потрібно навчитися позбуватись їх.

Стрілець

Своєю позитивною енергетикою до власної персони ці знаки постійно привертають увагу. Вони можуть із завзяттям повести за собою натовп людей і запалити своїми ідеями. І всі ці дії здатні змінити їхній звичний життєвий уклад. Представники [знаку] настільки цікаві, що при першій нагоді захочуть дізнатися щось нове. Що їм вдається, то це грамотно управляти своїми емоціями й енергією. Але для цих цілей вони потребують порад, після яких одразу ж застосують свої можливості. І досягнуть поставлених завдань.

Козеріг

Їхня творча енергія чітко розподілена задля збереження власного здорового потенціалу. Представники цього знаку, як ніхто інший, можуть чітко розподіляти набрану життєву силу і не марнувати її. І тільки якщо настануть критичні моменти, тоді вони звернуться за допомогою до накопиченої енергії. Якщо представники знаку починають збирати енергетику роками, то в подальшому вона набуває творчої сили. Свою енергію внутрішньої дії [представники] знаку можуть витрачати не тільки на підтримку свого самопочуття, але й на досягнення інших благ.

Водолій

Повноцінна енергія знаку проявляється у вільному виборі вчинків і поглядів. Для них не прийнятні деякі обмеження і правила. Їм нецікаві зобов'язання і залежності. Свою енергію вони витрачають на творче начало, повністю занурюючись в самопізнання і науку. Їхні креативні ідеї часто стають надбанням громадськості. Але щоб [представників] знаку не заторкнув дисбаланс сил, їм слід свою енергетику спрямувати на вчинки, викорінювати невдачі.

Риби

Енергія цього знаку завжди шукає місце прекрасного, тому винятком не є мистецтво. Глибокі почуття і вчинки виникають у них спонтанно. Але їх не можна дорікнути незбагненністю, адже вони є головною сполучною ланкою в осередку суспільства. Енергетичні здібності допомагають представнику [знаку] перенести свої почуття в творчість. Однак не завжди всі [представники] знаку виставляють напоказ свій талант, тим самим позбавляючи себе життєвих сил.

+3
613
RSS
00:33
+2
Той самий випадок, коли писати цікавий матеріал береться недорікуватий автор. _шкодую Отож редагував, як міг у міру власного розуміння…
08:43
+2
Дякую, друже. А хто пояснить, чому перелік знаків Зодіаку починається з ОВЕНА?
09:00 (відредаговано)
+2
Знак Овна господарює в період 21 березня — 20 квітня. Зараз день весняного рівнодення — це 20 березня, останні день знаку Риб. А загалом він коливається між 20-21 березня. Отже, знак Овна, можна вважати, «заходить» акуратно після дня, коли тривалість світлового дня дорівнює тривалості ночі. Так би мовити — «світло весни» остаточно бере гору над «зимовою темрявою».
_соромлюсь
екліптика
Екліптика — це площина по якій рухається Земля навколо Сонця. Або як колись вважали Сонце обертається навколо Землі, видимий рух Сонця на тлі зоряного неба.
На цьому малюнку видно, що вісь обертання Землі не є перпендикулярною до екліптики, а нахилена під кутом 23,5*. Під цим же кутом нахилена й площина екватора, бо вона перпендикулярна до осі обертання Землі. Ці дві площини (екліптика й екватор, на малюнку вони позначені колами) перетинаються. Коли Сонце опиняється в точці перетину, маємо рівнодення, весняне чи осіннє. В Західній традиції астрологічний рік починається з весняного рівнодення, коли Сонце входить в перший градус Овна. Через високосні роки дата трохи «плаває» в межах 19-21 березня. Найчастіше весняне рівнодення буває 20 березня.
13:12 (відредаговано)
+2
Це ще один доказ того, що дуже давно рік починався з весняного рівнодення, а тому й перелік знаків Зодіаку починається з ОВНА . Давні предки українців теж починали новий рік з весни. І доказом того є щедрівка ПРИЛЕТІЛА ЛАСТІВОЧКА .
14:05 (відредаговано)
+2
Так у всіх давніх народів рік починався навесні!
Сучасна система Зодіаку склалася в Давній Греції, у них Овен — то було перше зодіакальне сузір'я року.
В Давньому Римі рік починався з «березневих календ» — звідси «календар». Грудень у них називався «децембріс» — то був десятий місяць, звідси англійський «децембер» та російський «декабрь». А лютий був останнім місяцем року, що складався з 29/30 днів. Тільки після того, як Август Октавіан перейменував восьмий місяць на свою честь і додав до нього 31-й день, щоб зрівняти по тривалості з сьомим місяцем Гая Юлія Цезаря, лютий вкоротився до 28/29 днів…
У євреїв першим в році є перший весняний місяць нісан (Вих. 12:2). Дата 1 нісана «кочує» між кінцем березня й серединою квітня, вона являє собою день новомісяччя, коли Сонце входить в зодіакальне сузір'я Овна. Цього року 1 нісана припадає на 6 квітня.
17:55 (відредаговано)
+2
Друге питання: Відколи і чому перенесли початок року на 1 січня — на початок зими?
19:04 (відредаговано)
+1
Перепрошую, але 1 січня не є початком зими. Початок зими — це 1 грудня.
_не_знаю
Перенесення як такого не було: мало місце встановлення Нового Року ранніми християнами в день обрізання Христа. На той час Давня Греція була давно поглинута Давнім Римом, Давньоримська імперія вже видихалася. Євреї ж (точніше, адепти юдаїзму) були нечисленні невдовзі були виведені християнами за межі прийнятної норми спілкування…
_не_знаю
День обрізання Христа був обраний для початку року тому, що в цей день Христос символічно виконав Старий Заповіт ("Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати"), Сам же Він являв Собою Новий Заповіт ("Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!"). Отже, 1 січня — це дуже символічна дата насправді: з точки зору християн, Старий Заповіт скінчився, Новий Заповіт почався, водночас християни — «новий обраний народ» ніби зайняли місце «старого обраного народу» (євреїв) перед Богом.
_соромлюсь
Втім, нехай краще це тобі astronom1987 пояснить, як «чистий» переконаний християнин… Він все це мусить знати. А то все я та я! Нецікаво.
А так… Давні греки й давні римляни зникли — не стало кому святкувати Новий рік 1 березня. Євреї не зникли, але стали паріями — а так у них як «перший Новий рік» відраховувався від 1 нісана, так і відраховується. Мусульмани як жили за хіджрою, так і живуть. Китайці, в'єтнамці та ін. як святкували «азіатський Новий рік» в межах кінця січня — початку лютого, так і святкують…
_не_знаю
Отож про «перенесення» Нового Року на 1 січня говорити не варто: ранні християни так постановили — ото й усе…
22:01 (відредаговано)
+1
Пане Тимуре, Вікіпедія з вами не згідна.
У давніх римлян рік був складений з десяти місяців і мав 304 дні, а зиму не поділяли на місяці. Початком року вважали березень, що збігався з початком польових робіт. Послідовність місяців відображена на латинських назвах деяких місяців (напр., лат. September (вересень) — буквально — сьомий, лат. October (жовтень) — буквально — восьмий і т. д.). Імператор Нума Помпілій збільшив кількість місяців на два — Ianuarius (січень) та Februarius (лютий), названі на честь богів Януса та Феба. 153 року до н. е. початок року перенесено на 1 січня.

Отже 1 січня святкували Новий Рік ще за півтора століття до народження Христа.
22:18 (відредаговано)
+1
Ага-а-а!!! _вибачаюсь Ну, тоді треба дякувати Нумі Помпілію!
Нума Помпілій

На думку А. Грешних, особливе місце займає саме питання, пов'язане із місцем у році січня, названого на честь бога Януса. Те, що рік починався з цього місяця, а не з березня, присвяченого Марсові, богу війни, символізувало прагнення Нуми Помпілія до миру.

Ще краще… Миротворець! _вибачаюсь От і з'ясувалося, чиїх рук це справа.

Випадкові Дописи