12 зодіакальних пар

12 зодіакальних пар
Джерело матеріалу:

12 зодіакальних пар, у яких гарантовано
будуть довгострокові відносини


Чи потрапила Ваша пара в цей список?

1. Скорпіон і Рак

У представленому з'єднанні Зодіаку стільки пристрасті, що партнерам буде складно занудьгувати по цим відносинам. Обидва знаки на добровільних засадах розуміють, що їм потрібно докласти необхідних зусиль для того, аби змусити відносини працювати. Скорпіон буде дуже відданим, в той час як Рак приноситиме у відносини новизну і свіжість.

2. Овен і Близнюки

Між представниками цих знаків присутній хороший баланс. Овен завжди буде амбітним і цілеспрямованим, в той час як Близнюки вражатимуть своєю розслабленістю і відсутністю комплексів. Перед вами здоровий контраст особистостей. Обидва партнери добре доповнюють і компенсують один одного.

3. Стрілець і Лев

Кількість явної пристрасті й гостроти відчуттів, що входить в ці відносини, буде дивовижною. Це два дуже інтенсивні й підприємливі знаки Зодіаку, які ніколи не бояться щось змішувати. У цих відносинах не буде нестачі в хвилюванні і захваті. Обидва партнери мають тенденцію до зайвої надмірності, що зайвий раз підтверджує їхню любов один до одного.

4. Терези й Овен

Овен — робоча конячка і мрійник. Терези — це світська людина і дипломат. З цим з'єднанням Зодіаку ви одночасно отримуєте провидця й лідера в одній особі. Обидва знаки знають, як і що робити, застосовуючи при цьому абсолютно різні підходи. Овен тактовніший і методичніший, а Терези являють більш соціальну модель поведінки. Разом вони створюють відмінну команду.

5. Риби і Скорпіон

Це ситуація інь і ян, коли два знаки Зодіаку об'єднуються разом. Риби, як правило, стриманіші й консервативніші. Далі переходимо до Скорпіона, який вносить інтенсивність, пристрасть і стійкість. Перед вами просто ідеальний випадок залучення протилежностей. У будь-якій ситуації, де один партнер відчуває нестачу чогось, другий в змозі заповнити відсутній елемент відносин. Звісно, на цьому шляху будуть деякі зіткнення, але це також означає зростання і розвиток обох партнерів.

6. Діва і Водолій

Час минає вдвічі приємніше, коли ці два знаки з'єднуються разом. Високі стандарти Діви зустрічають на своєму шляху чистий розум і мудрість Водолія. Є дуже мало ознак, які зможуть кинути виклик Водолію в інтелектуальному плані. Діві в свою чергу не властиво уникати вирішення проблем.

7. Овен і Козеріг

У цій комбінації Зодіаку неймовірна кількість амбіцій. Обидва знаки досить схожі між собою. Вони мріють про щось велике, масштабне, розуміючи всю цінність важкої роботи. Це дуже цінна якість для пари. Їхня цілеспрямованість не дозволить їм відступити від проблем. Ось чому вони будуть готові вирішувати будь-які проблеми, з якими їм судилось зіткнутися.

8. Риби і Рак

У відносинах цих знаків є позитивна динаміка. Збоку вони виглядають так, ніби ніколи не спрацюються разом. Причиною є надчутливість і зайва емоційність. Здається нелогічним для двох слабких особистостей збиратися разом. Втім, на ділі все відбувається з точністю до навпаки. У стані закоханості обидва партнери здатні дарувати взаємність одне одному.

9. Близнюки і Діва

Інтелектуальна сила, яка присутня в цьому з'єднанні Зодіаку, просто неймовірна. Близнюки — це знак, відомий своєю гнучкістю і вмінням адаптуватися до різних обставин та ситуацій. Діва — людина, яка вирішує проблеми. У цьому союзі присутні лише незначні речі, що їх не зможуть вирішити ці двоє.

10. Козеріг і Водолій

Це класична комбінація, в [якій] поєднанні сили харизматичного лідера й інноваційного мислителя. Козеріг має шарм і прагненням по-справжньому визначити напрям відносин. Але Водолій привносить цінну перспективу і раціональність в рівняння, яке іноді може бути відсутнім в Козерозі.

11. Телець і Діва

Йдеться про стабільність і лояльності. Ці два знаки Зодіаку будуть якомога більш відданими одне одному. Коли вони збираються разом, то дійсно лишаються разом через їхню явну прихильність один до одного. При цьому вони неймовірно вперті, щоб здатися. Звісно, вони досить часто вступають в конфлікти, але завжди знайдуть спосіб впоратися з ними.

12. Стрілець і Телець

Черговий класичний приклад притягання протилежностей. Телець ненавидить зміни, бажаючи лишатися в зоні власного комфорту. Стрілець ненавидить рутину, бажаючи занурюватися в щось незнайоме. Телець може навчити Стрільця бути більш відданим. Стрілець може навчити свого партнера бути заповзятливішим і неупередженішим.

+2
553
RSS
18:18
+1
Черговий приклад того, яким чином можна використовувати астрологічну інформацію для прогнозування сумісності не тільки сімейних пар, але й ділових союзів. А також для дружби як такої.
_соромлюсь
Наша з Оленою сімейна пара «Козеріг+Телець» в цьому списку не представлена.
_не_знаю
Водночас, пара «Козеріг+Овен» не в сімейному, а в дружньому плані — це, наприклад, я та друг Анатолій Висота. Або я та письменник Сергій Батурин, з яким друг Анатолій познайомився за Книжковому арсеналі — 2018. Нам завжди є що обговорити, наша взаємодія складається дуже вдало, ми один одного не втомлюємо.
_крутий
З іншого боку, пара «Козеріг+Водолій» — це я й архітектор Анатолій Ігнащенко. Дуже цікаві один одному в творчому плані, особливо як консультанти й помічники в оцінці нових проектів.
19:52 (відредаговано)
+1
Цікава класифікація, але принцип не зрозумілий.
6. Діва і Водолій 12. Стрілець і Телець — у цих парах кут між знаками 150*. За принципами астрології вони не бачать один одного. Тому складно уявити тривалу дружбу між людьми, які не сприймають цінності й світогляд одне одного.
4. Терези й Овен — а тут опозиція між знаками. Треба дивитися додаткові ппоказники, щоб знайти точки для порозуміння.
Овен тактовніший і методичніший

А це ж відколи? Безтактнішого знака ще треба пошукати.
Я теж не знаю. Я лише бачу, що пари 4. Терези й Овен та «7. Овен і Козеріг» — це Кардинальний зодіакальний хрест. А пара 9. Близнюки і ДіваМутабельний зодіакальний хрест. А пара 11. Телець і Діва — це Тригон землі
А може, треба по залежностях пошукати. Наприклад, пара 6. Діва і Водолій — то Водолій залежить від Діви,…
_не_знаю
Ну так. Тоді вони точно довго будуть підтримувати стосунки.

Випадкові Дописи