УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Україна поліцейська

Україна поліцейська

Україна поліцейська

Сьогодні в КМДА свято. Капела ім. Ревуцького в піснях оспівує створення Української держави під назвою «Народжена вільною». Піднімаюсь ескалатором ст. метро «Хрещатик». Дві жіночки похилого віку співають «Червону руту». Гарно співають, на два голоси. не встиг я до них дійти, як вони обривають пісню на пів-слові і йдуть. Кажу: продовжуйте, ви так гарно співаєте. Відповідають: поліцейський заборонив. Як не підемо — поб'є обох… Іду в КМДА. Прийшов завчасно — і добре зробив. Бо на вході тепер три поліцейських, міношукачі, треба вивертати кишені, проходити через рамку. Питаю поліцейського:

— Буде президент?

— Ні, не буде.

— А кого ж влада так боїться?

— Та влада тепер всіх боїться.

Тут же згадалось як ми були у Данії на зустрічі з мером Фредеріції, і як він нас здивував тим, що у них будь-хто може зайти в мерію, сісти на балконі і слухати розгляд будь-якого питання необмежений час. Та Бог з нею, з тою Данією. Іду в зал, а там при вході ще один поліцейський. Зал переповнений слухачами, переважно похилого віку. Чудовий концерт, бурхливі овації, в кінці — гімн «Ще не вмели України». А після двогодинного концерту перед дорогою додому багатьом треба в туалет. А там – одна кабінка на всіх. Не одна для чоловіків, а одна – для жінок. А одна взагалі — і для чоловіків і для жінок. А жінок — тьма. Отже: міношукачі і поліцейські є, а туалетів нема. Прийшлось свою «міну» везти додому…

+3
310
RSS
03:32
+2
Та влада тепер всіх боїться.

Це не перша й не остання наша влада, яка всіх боїться.
І ще не скоро наша влада припинить народу боятися…

А там – одна кабінка на всіх.

Це та, яка біля входу до актової зали? Чи біля гардеробу?
В КМДА аж 10 поверхів, там до біса туалетів.
14:09
+2
В інші туалети глядачів не пускають.
04:18 (відредаговано)
+2
Тепер про титульну ілюстрацію. Звісно, то є Ваша особиста справа… Однак у мене Ваш оцей портрет почав асоціюватися з серійним матеріалом «Минуле й сучасне Покутського села».
Микола Гушул
Отож тільки-но бачу Ваш квадратний портретик — одразу готуюсь читати про Рожнів і рожнівчан… А тут — на тобі, «поліцейська держава»
_сильний
Звісно, як вчинити, вирішувати Вам… Але я б порекомендував підібрати якусь іншу ілюстрацію. Ось, наприклад, коли я ще був головредом журналу «РоботодавецЬ» і воював з різними чиновниками, то для вересневого за 2008 рік числа попросив нашого штатного дизайнера розфарбувати салтиков-щедринського Угрюм-Бурчеєва в кольори українського прапору. Тільки через те, що там йшлося і про податки — попросив додати «зелені» елементи, як для податківців… І хоча шеф-редактор тієї моєї ідеї дуже злякався, я таки наполіг на своєму. Отож дарую «українізованого Угрюм-Бурчеєва» в прикрашеному рамочкою вигляді:

Якщо захочете — можете використати, а ні — то й ні…
_дідько _дідько _дідько
14:06
+2
Дякую, візьму до уваги.
08:50
+2
Заглядав до КМДА лиш в грудні -13 в часи Майдану. Друже Миколо, виправ у тексті там, де Ще не ВМЕРЛА.
14:06
+2
Коли Верховна Рада затверджувала текст гімну, депутатам не сподобався вираз «ще не вмерла Україна» і поміняли на «ще не вмерли України», хоч це не відповідає історії створення гімну. Тому, мабуть, виправляти не варто.

Випадкові Дописи