УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Історія пари, що стала символом покоління "дітей квітів"

​Історія пари, що стала символом покоління "дітей квітів"
Джерело матеріалу:

Напевно, багато хто з вас бачив цю фотографію.

Закоханих на знімку звуть Нік Ерколайн і Боббі Келлі. Він — студент коледжу, який підробляє то барменом, то теслею, вона — співробітниця банку. Вони обидва виросли в скромних провінційних сім'ях і напевно вони ніколи б не опинилися на «Вудстоку», якби не телевізійний репортаж, а потім і повідомлення по радіо.

Вони не могли пропустити «Вудсток» і наступного ж дня відправилися в Бетел — на фермі недалеко від цього містечка і проходив знаменитий фестиваль. Вони потрапили в корок і кілька кілометрів йшли пішки, підібравши дорогогю саме ту ковдру. Вони чудово провели час і вже через добу повернулися до свого колишнього розміреного життя.

Через кілька місяців вони зібралися у приятеля Джима «Коркі» Коркорана, разом з яким поїхали на «Вудсток», він же люб'язно надав машину. Вони слухали фестивальну пластинку, яка щойно вийшла, на обкладинці якої і красувалася саме ця фотографія. Вони відразу ж помітили жовтого метелика, а трохи пізніше впізнали себе. На знімку є і «Коркі» — він розтягнувся на траві праворуч від закоханих, цей хлопець нещодавно повернувся з В'єтнаму.

Ця пара стала символом покоління зовсім випадково. Вони і хіпі зовсім не були, а відомими стали завдяки меткому фотографу Берку Уззлу, який брав участь у фестивалі як вільний фотограф, відмовившись до цього від пропозиції зробити фоторепортаж. В результаті фотографи, пов'язані контрактом, не потрапили в саме серце «Вудстоку», а Берк вже на наступний ранок став знаменитим.

«Займався світанок, співали Jefferson Airplane, а вони стояли і посміхалися, — згадує він. — Потім поцілувалися, посміхнулися один одному, і дівчина поклала голову на плече чоловіка. Я встиг зробити кілька чорно-білих знімків і кілька кольорових, а потім світло змінилося, і настрій зник. Вони мене так і не помітили».

На момент фотографії Нік і Боббі зустрічалися всього кілька місяців. Через два роки вони одружаться і вже назавжди залишаться разом, зберігши, наче зафіксовані на фотографії, почуття, і той самий знімок, який зробив їх знаменитими.

+2
453
RSS
01:20
+2
Навіяло…

Так, то мене день Валентина доганяє. _танцюю
18:51
+2
Це про те, як моменти нашого життя стають історією.

Випадкові Дописи