УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Не поспішайте миритися

Не поспішайте миритися

Іноді треба зробити паузу і не поспішати миритися


Після сварки ми переживаємо; добрі люди себе звинувачують, як одна жінка, яка посварилася з приятелькою. Сварка яйця виїденого не вартувала, вони через якийсь рецепт пирога засперечалися. А вийшло непорозуміння.


Приятелька визнала себе ображеною і розсердилася. Жінка (Катею її звали) хотіла подзвонити одразу, але її відвернули невідкладні справи — синок прихворів. І назавтра вона не вийшла на роботу з тієї ж причини, не змогла з приятелькою побачитися — вони разом працювали, на одному підприємстві. Але Катя дуже переживала через сварку, все винуватила себе...

Людина себе демонструє в конфлікті

Через два дні ця Катя зайшла в мережу, щоб написати цій пані ласкавого і вибачального листа, і мало не впала зі стільця. Приятелька про неї такого понаписували на своїй сторінці, що вартувало в суд подавати за наклеп. І опублікувала понівечені Катині фотографії з образливими підписами. Крім того, Каті подзвонила колежанка і сказала, що приятелька всім описує Катю та її поведінку в найпохмуріших кольорах. І запевняє, що Катя не на лікарняному з дитиною, а в запої. Називає Катю злодійкою і донощицею.

Отож за два дні ця пані себе так показала, що ні про яке примирення більше не йшлося. Але ж йшлося всього лише про рецепт! Всього лише про крихітну сварку через тісто; яке краще — дріжджове або листкове? Отак.

Людина себе показує в конфлікті. У період сварки людина повністю розкривається: яка вона насправді й на що здатна. Поки все мирно і тихо, ми можемо абсолютно людину не знати. Вона цілком люб'язна і ввічлива. А невелике охолодження і маленька сварка повністю її покажуть — вона як сувій з письменами розгорнеться...

Не поспішайте себе звинувачувати і негайно бігти з вибаченнями за людиною, яка раптово роздратувалася і влаштувала скандал на порожньому місці. Можливо, то є психопат, на жаль. Або просто погана людина, зла. Нормальній людині треба просто охолонути. Але вона не робитиме вам нічого поганого, просто буде переживати і переоцінювати свою поведінку. А нехороша людина так себе покаже, що ви ахнете. І радітимете сварці; адже саме завдяки сварці ви зрозуміли, з ким мали справу...

Помиритися все одно можна. Поганий мир кращий за добру сварку. Тільки тепер ні про яку дружбу не може бути й мови. Обережно йдіть по мінному полю, нічим не діліться, не довіряйте, будьте ввічливі. Цього цілком достатньо.

Анна Кір'янова

+3
420
RSS
11:36
+2
У мене теж бувало подібне. _шкодую
22:43
+2
Сварка не виникає на пустому місці. Є глибинне несприйняття між людьми. От воно може проявитися в різниці поглядів на будь-що. Як діяти? Намагатися не піддатися на провокацію сварки. А якщо вона вже сталася, то слід ретельно все обдумати, щоб у майбутньому таки не піддатися на провокацію.

Випадкові Дописи