До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Що розповість про вас гороскоп майя?

Що розповість про вас гороскоп майя?

Однією з перлин спадщини індіанців Майя з півострова Юкатан став гороскоп, що розповідає дивовижні речі про людей. Давайте разом подивимось, що розповість про вас гороскоп Майя за датою народження!

День вашого народження:

Чень (2 — 21 січня)

Ви — людина ночі. Ваша енергія і сили зростають, тільки-но сідає Сонце і піднімається на небосхил Місяць. Ви стаєте особливо цілеспрямованими, активними, а іноді й відчайдушними на Повний місяць. Навчіться керувати і використовувати свою енергію в мирних цілях. Практикуйте йогу і духовні практики для того, щоб тримати під контролем свій невгамовний характер. У такому випадку, ви досягнете успіху, влади і заможності.


Від перекладача: рекомендація практикувати йогу мене відверто потішила, зважаючи на те, що йоги — це індійці, але не індіанці. Якби йшлося, наприклад, про вчення дона Хуана — моя реакція була би іншою. Але отакий ляпсус зе й у моєму знаку!.. :)


Йаш (22 січня — 10 лютого)

Ви перебуваєте під управлінням планети Венера. Покровителька обдарувала вас особливою любов'ю до природи, тварин і птахів. Ви добрі, ніжні й жалісливі. З вас вийде відмінний дипломат, юрист або політик. Обравши шлях милосердя, ви станете хорошим ветеринаром, членом природоохоронних громадських організацій. Прагніть у всьому шукати гармонію, щоб отримувати задоволення від життя.

Сак (11 лютого — 2 березня)

Ви працелюбні, з готовністю беретеся за складні проекти. Величезний вплив на вас має Сонце, тому найкращі результати чекають на вас в полудень. Ваші сили ростуть з першими сонячними променями і йдуть на спад із заходом Сонця, тому працюйте з раннього ранку і відпочивайте ввечері. Ви сильні і гнучкі, як жаба, яка вважається символом Сак. Як і вона — полюбляєте зміни і швидкість.

Кен (3 — 22 березня)

Ви любите природу, готові захищати птахів і тварин від будь-яких зазіхань з боку жорст[о]кого світу. З вас вийде відмінний ветеринар, член природоохоронної громадської організації. Ваш улюблений колір — червоний, ваша цінність — енергія і міць. Для гармонії й хорошого самопочуття намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі. Гуляйте в парках і лісах, влаштовуйте пробіжки десь на природі, займайтеся верховою їздою в заміському клубі. Природа наповнить вас енергією.


Від перекладача: мовчу вже про природоохоронні організації у давніх майя… але рекомендація займатися верховою їздою!.. Коли конкістадори завезли в Америку коней, цей гороскоп був давно відточений.


Мак (23 березня — 11 квітня)

Ви настільки полюбляєте таємниці й містику, що із задоволенням приховуєте від зовнішнього світу своє справжнє «Я». Ви вважаєте, що найкраща зброя — інформація. Чи намагаєтеся завжди бути в курсі слабкостей своїх суперників. Перемагаєте за допомогою свого інтелекту, а не банальній фізичній силі. У прагненні до щастя не перестарайтеся з магією. Таємні знання використовувати потрібно з обережністю.

Канкін (12 квітня — 1 травня)

Ви тонко відчуваєте любов до рідної планети Земля і теплого Сонця. Як ніхто інший знаєте, що для успіху потрібно наполегливо працювати. Якщо ви беретесь за якийсь проект — обов'язково доведете його до кінця. За характером вам ідеально підходить темперамент собаки. Вам притаманні найкращі якості цього домашнього вихованця — відданість, лояльність і твердість духу.

Муван (2 — 21 травня)

Ви — саме протиріччя, в[середині] вас бореться енергія Вогняної і Водної стихій. Тільки-но ці дві стихії стикаються в небі, на землі вирують грози, смерчі й урагани. Ви активні, але не завжди здатні керувати своєю енергією. Імпульсивність штовхає вас на нелогічні вчинки і слова, але ви вміло обходьте гострі кути через свою мудрості. Ваша тварина — мудра сова, яка дивиться в темряву і бачить там Істину.

Пекс (22 травня — 10 червня)

Ви — природжений лідер. Ваш девіз — «Тільки вперед, ані кроку назад!». Ви черпаєте силу від спілкування з оточуючими людьми, тому контакти з рідними і близькими, друзями і колегами, партнерами по бізнесу та клієнтами вам потрібні, як повітря. Ваш характер складається з комбінації Води, Землі і Повітря. Ваша сила може бути як руйнівною, так і творчою. Навчіться вчасно «випускати пару».

Кайаб (11 — 30 червня)

Ви — люди Місяця. Там, де інші люди бачать щось незрозуміле, ви бачите світ. Від оточуючих людей вас відрізняє духовність, глибокий погляд на земну і космічну сутність. Ви не любите говорити про земні цінності. Ви живете для чогось більшого, ніж банальне накопичення і марнотратство. Ви розумні не за роками, вас поважають за мудрість.

Кумку (1 — 20 липня)

Представники знаку — неперевершені політики й інтригани. Потрапляючи в дебати й інтриги, ви почуваєтеся в рідній стихії. Там, де інші здаються і гинуть від підкилимних ігор, ви перемагаєте всіх. Ви обожнюєте владу, [ви] розумні й мудрі. Для вас немає кращого подарунка, ніж взяти участь в битві інтелектів. Ви — ідеальний пристосуванець. Виживете в умовах як відвертої тиранії, так і в розслабленій вседозволеності.

Вейєб (21 — 25 липня)

Стародавній народ вважав представників цього знака аномалією. Саме з цієї причини під нього відведено так мало днів — всього п'ять. Ви прийшли в світ для того, щоб принести гармонію в життя оточуючих людей. Ви вмієте мирити людей і домовлятися. Ідеально відчуваєте баланс, обдаровані неземним інтелектом і везінням. Ви всією душею не переносите негатив, ненавидите конфлікти і протистояння. Що би ви не робили, вам буде протегувати Пані Удача, вас любитимуть і поважатимуть.

Поп (26 липня — 14 серпня)

Ви — лідер. На відміну від інших знаків, які наділені цією ж якістю, ви віддаєте перевагу грандіозним масштабам. Вам тісно в невеличкому містечку, де ніде розвернутися зі своїми планами й амбіціями. Незатишно в невеличкій компанії, де не зможуть оцінити всього масштабу задумів. Вам завжди всього мало, ви хочете бути першим завжди і всюди. Для щасливого життя вам потрібно брати участь у масштабних проектах, вибудовувати запаморочливу кар'єру або відкривати свій бізнес.

Ву (15 серпня — 3 вересня)

Ви віддалено нагадуєте людей, народжених під знаком Чень. Найкращий для вас час — вкрита мороком ніч, цінність — розум і мудрість. Щоправда, на відміну від Чень, ви отримуєте життєву енергію не тільки від Місяця, але і від Сонця. Таке вміння дає вам безсумнівні переваги в житті.

Сіп (4 — 23 вересня)

Ви великодушні і шляхетні. Ваш ідеальний прототип — шляхетний лицар, який скаче на білому коні, щоб врятувати свою принцесу з лап дракона. Ваша чесність і потреба в справедливості не знає меж. Ви схильні до успіху, ваш авторитет вдома, у колі друзів і колективі незаперечний. Щоб черпати життєві сили й енергію, частіше бувайте в лісі.


Від перекладача: «шляхетний лицар» майя повинен мати інший вигляд, ніж середньовічний лицар-європеєць. Принаймні «на білому коні» він точно не їздив!


Сотц (24 вересня — 13 жовтня)

Ваші тотеми — риба і кажан. Ви легко пристосовуєтеся до обставин, не почуваєтесь погано навіть в найнесприятливіших життєвих ситуаціях. Посварилися з коханим? Легко знайдете більш гідного партнера. Скоротили на роботі? Відкриєте бізнес, обійшовши колег, які залишилися в штаті. Ви легко ставитеся до життя, філософічно переживає труднощі й випробування. Не розслабляйтеся! Заздрісники скористаються шансом «підкласти свиню». Втім, навіть і з цим ви впораєтеся «на ура».

Сек (14 жовтня — 2 листопада)

Ви володієте неземною чарівністю і красою. Вирішуєте будь-які проблеми, немовби за помахом чарівної палички. Ви легко виплутаєтеся з будь-якої складної ситуації, що склалася вдома або на роботі. Для колективу ви — справжня чарівна паличка, яка завжди знає, що робити, ніколи не сумує і не опускає руки.

Ксул (3 — 22 листопада)

У вас відмінний контакт зі світом духів. Ваш символ — собака: ви такий само вірний, відданий і доброзичливий, як ці домашні вихованці. Сила і впевненість в собі не знає меж. Ваш пріоритет — родина. Ви завжди готові підтримати рідну людину на шляху до успіху, влади і багатства. Поки він битиметься на роботі та в бізнесі, ви зів'єте ідеальне сімейне гніздечко, де завжди затишно і тепло.

Якскін (23 листопада — 12 грудня)

Стародавні Майя вважали представників вашого знаку нащадками Бога Сонця. Саме тому вашою головною метою в житті є допомога оточуючим людям, захист від темряви і хвороб. Ви — цілитель від народження. Навіть якщо ви не працюєте в царині медицини, друзі приходять до вас за розрадою. Ваше слабке місце — природна нерішучість. Вам важко ухвалювати рішення, ви вчитеся цьому протягом усього життя.

Мол (13 грудня — 1 січня)

Ви — людина, яка дарує оточуючим щастя і благословення. Стародавні Майя просили представників вашого знаку про дощ, щоб врятувати врожаї від посухи. Якщо ви оберете духовний шлях — безумовно станете лідером.

0
593
RSS
Продовжую закидати на Світоч цікаві гороскопи, знайдені мною. В даному разі це нібито гороскоп індіанців майя. Поза сумнівом — не автентичний, але адаптований для сприйняття сучасними цивілізованими людьми. Хоча почитати автентичний гороскоп (з посиланням на давніх богів і звичаї майя) мені було би значно цікавіше.
Не знаю, як іншим, але принаймні мені цей текст здається схожим на правду. Чому? Бо індіанці майя користувалися 20-ричною системою числення. Перший розряд у них складав не 10, а 20: всі вони ходили босоніж, тому вели лік пальців не тільки на руках, але й на ногах. Натомість другий розряд, що відповідав звичній нам сотні (десятку десятків) у індіанців майя складав не «двадцять двадцяток», але «вісімнадцять двадцяток»:
18х20=360
Це виключення кардинально ускладнювало всю систему числення, руйнувало її стрункість і простоту:
1
20
18х20=360
20х18х20=7'200
20х20х18х20=144'000
20х20х20х18х20=2'880'000
...

Але отой самий другий розряд (якщо не помиляюсь, він називався «віналь») 18х20=360 був максимально наближеним до кількості днів у невисокосному році — 365.
Календар майя складався із 18 місяців по 20 днів кожен. Ще 5 днів наприкінці року були святковими. А в наведеному гороскопі 19 знаків, з них 18 знаків охоплюють однакові 20-денні періоди, а 19-й знак вейєб є 5-денним і наділений винятковими якостями. Отже, наведений гороскоп цілковито відповідає математичним та астрономічним знанням давніх майя. Тому я схильний вважати його джерело автентичним, а сам гороскоп — адаптованим до сучасних поглядів цивілізованих людей.
20:13
+1
Я бачу, що Ви, пане Тимуре, останнім часом серйозно зацікавилися астрологією
Правда якщо говорити конкретно про цей гороском, то в моєму випадку є велика неточність:
Якщо ви беретесь за якийсь проект — обов'язково доведете його до кінця.

Все з точністю до навпаки. У мене багато ідей, але дуже рідко коли щось доводжу до кінця. На пів дорозі втрачаю інтерес і кидаю, при тому що часто перед тим було затрачено дуже багато часу і сил. Навчитися доводити почате до кінця — це мабуть, одне з моїх завдань в цьому житті
Ура!!! Я тепер точно впевнена, що у вас Асцедент у Близнюках.
22:29
+1
Надіюсь, це не означає, що в цьому житті в мене безнадійно з реалізацією своїх проектів?
21:14
+1
Я бачу, що Ви, пане Тимуре, останнім часом серйозно зацікавилися астрологією

Астрологією я цікавлюсь давно, просто не для передбачення долі (на мою думку, цього робити не варто з багатьох причин), а для того, щоб всебічно зрозуміти характер людини, схильності, слабкі й сильні сторони тощо.

З моєї точки зору, це ті ж таки психологічні знання, просто «упаковані» по-іншому.
Навчитися доводити почате до кінця — це мабуть, одне з моїх завдань в цьому житті

Мабуть.
08:59
+1
От що значить ходити босими (20) і взутими (10)!

Випадкові Дописи