УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Дівчинка з гірляндою

Дівчинка з гірляндою
Джерело матеріалу:

Індійська притча


Один брахман помітив, що до храму, в якому він служив, часто приходила дівчинка. Вона була дуже бідно одягнена, але завжди приносила дуже красиву гірлянду для божеств. Брахман поцікавився у парафіян і підтвердив своє припущення, що дівчинка була з дуже бідної родини. Але щоразу вона приносила найдорожчу гірлянду, яку можна було придбати перед храмом.

Одного разу брахман не витримав і підійшов до дівчинки.

— Послухай, — сказав він, — я знаю, що ти з дуже бідної родини. Звідки у тебе такі гроші, щоб кожного разу купувати такі дорогі гірлянди для божеств?

Дівчинка знітилася й відповіла:

— Я коли йду до храму, думаю про те, що дуже хочу піднести моїм улюбленим божествам найкрасивішу гірлянду. І я дивлюся на дорогу та щоразу знаходжу стільки грошей, щоб купити її.

— За ті гроші, що коштує така гірлянда, можна один раз дуже добре поїсти… — розмірковуючи вголос, сказав брахман. — Чому ж жебраки перед храмом задовольняються лише сухим хлібом?

— Та тому, що вони тільки сидять, — з посмішкою відповіла дівчинка.

+1
379
RSS
14:26
+2
Як-то кажуть, під лежачий камінь вода не тече.
22:45
+2
Гарна заставка.
23:04 (відредаговано)
+1
Дякую! Це я в Фотошопі змонтував з трьох різних елементів: знайденої в мережі фотки дівчинки, з тричі повтореної квіткової гірлянди та з моєї заготівки — дизайнерської рамки:

Бо ілюстрація на Притчах.РУ мені не сподобалася — там дівчинка не потрапляє в "індійський" типаж, а це руйнує атмосферність публікації:

Довелось пофотошопити…
Я коли йду до храму, думаю про те, що дуже хочу піднести моїм улюбленим божествам найкрасивішу гірлянду. І я дивлюся на дорогу та щоразу знаходжу стільки грошей, щоб купити її.

Це найкраща формула реалізації будь-якого бажання.
Дівчинка так чи інакше йшла до храму. Вона все одно туди прийшла б, навіть без гірлянди. Але вона дуже хотіла купити найкращу гірлянду, тому завжди знаходила достатньо грошей.
Самого бажання не достатньо, просто дії, без чіткої ідеї, теж замало. Тільки поєднання наміру та активної дії дало результат. І так в усьому.

Випадкові Дописи