УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Брудні гроші

Брудні гроші
Джерело матеріалу:

Сучасна притча


Один відомий психолог почав свій семінар з психології, піднявши вгору 100-доларову купюру. У залі були присутні близько 200 осіб. Психолог запитав, хто хоче отримати купюру. Всі, як по команді, підняли руки.

— Перш ніж один з вас отримає цю купюру, я дещо з нею зроблю, — продовжив психолог.

Він зіжмакав купюру і запитав, чи хоче хтось все ще отримати її. І знов усі підняли руки.

— Тоді, — відповів він, — я роблю наступне.

І кинувши купюру на підлогу, злегка повозив її черевиком по брудній підлозі. Потім підняв, купюра була пом'ята і брудна.

— Ну і кому з вас вона потрібна в такому вигляді?

І всі знов підняли руки.

— Дорогі друзі, — сказав психолог, — щойно ви отримали цінний наочний урок. Попри все, що я зробив з цією купюрою, ви всі хотіли її отримати, бо вона не втратила своєї цінності. Вона все ще купюра номіналом в 100 доларів.


У нашому житті часто стається так, що ми опиняємося викинутими з сідла, розтоптаними, лежачи на підлозі. У таких ситуаціях ми почуваємося нікчемними. Але попри те, що сталося або станеться, ти ніколи не втратиш своєї цінності. Брудний ти або чистий, пом'ятий або відпрасований — ти завжди будеш безцінним для тих, хто тебе любить.

+3
466
RSS
19:55
+2
_ангел Людина цінна іже сама по собі! _ангел
06:02
+2
А чого, гарне порівняння.

Випадкові Дописи