Акшая тритья 8-9 ТРАВНЯ 2016. У ЧОМУ СИЛА ЦЬОГО ДНЯ?

Акшая тритья 8-9 ТРАВНЯ 2016. У ЧОМУ СИЛА ЦЬОГО ДНЯ?
Джерело матеріалу:

Сонце проходить весь зодіак за рік, Місяць — за місяць. Один раз на рік буває день, коли обидва світила займають найсильніше положення. Сонце і Місяць знаходяться в знаках своєї екзальтації, в Овні і Тільці відповідно.

«Акшая» означає вічний, «тритья» — третій. Це третій день зростаючого Місяця, який дає енергію для дій і мотивацій, вплив яких може мати довгостроковий (вічний) ефект. Закладена в цей день мотивація отримує сильний імпульс. Це відбувається за рахунок поєднання двох енергій і принципів — творіння і підтримки. Ефект синергії можливий завдяки тому, що Сонце в Овні несе велику силу для ініціацій, наділяє творчою енергією, рішучістю і потенцією. А Місяць у Тільці, перебуваючи у 2 домі від Сонця, практично без спотворень відображає Сонячну енергію, перетворює намір в матерію і дає ресурси для його підтримки.

Решта планет, являють собою ті принципи, які будуть втілювати задумане через різні сфери життя. І треба відзначити, що в цьому році реалізація може бути вкрай специфічною і несподіваною, тому що в цей день 4 планети — Сатурн, Юпітер, Марс і Меркурій — знаходяться в ретроградному русі. Це говорить про те, що реалізація буде запущена в зворотну сторону. Що це означає?

Потрібно створювати намір з умовою, що для його реалізації ви готові зробити кілька кроків назад і переосмислити минуле. Буде спостерігатися ефект відстрочки і затримки, але як тільки планета розвернеться і почне свій звичайний рух, сфера, за яку вона відповідає, буде стрімко активізована. Наприклад, на Акшая тритью ви задумали купити або продати будинок і зробили крок у цьому напрямку, але ретрогрессія Марса і Меркурія (Марс — нерухомість, Меркурій — угоди, документи) не дозволяє отримати миттєву реалізацію, незважаючи на сильний потенціал дня. Але з іншого боку, ретрогрессія дозволяє накопичити енергію, переосмислити й уточнити намір, розкрити пласт з минулого, що відноситься до цього дійства. Наприклад, під час затримок з оформленням документів у вас є час перебрати речі в будинку, що продається, і в процесі ви натикаєтеся на цінні сімейні реліквії, переосмислюєте щось у своєму житті, зустрічаєте людей з минулого. Через якийсь час будинок продається, але ви відчуваєте цінність затримки і розумієте, що все було не дарма.

Одним словом, цінність і унікальність Акшая тритьї в 2016 році полягає в тому, що можна сформувати дуже сильний енергетично заряджений намір з «ефектом пружини». Оскільки намір формується від Сонця, а Марс, його управитель, зараз рухається ретроградно, варто очікувати, що пружина спрацює на початку липня 2016 року, коли Марс розвернеться і дозволить діяти активно і без зволікань з вектором у майбутнє. Можна також запускати наміри, які визрівали у вас дуже довгий час і які ви відкладали на потім.

Потрібно врахувати, що Акшая тритья — це місячна доба, і вона не збігається з нашою календарною добою, як ми звикли відміряти дати. Третій місячний день розпочнеться 8 травня і закінчиться 9 травня.

За Гринвічем акшая тритья розпочнеться 8 травня о 12:22 і закінчиться 9 травня о 9:23.

В Києві — 8 травня о 15:22 — 9 травня 12:23

У Таїланді — 8 травня 19:22 — 9 травня 16:23

Акшая тритію — це в цілому вдалий день, але для кожного він несе щось своє. Сказати докладно, як він відбивається на вас і які сфери активізує цей сильний транзит Сонця і Місяця в вашому житті, можна тільки після аналізу гороскопу.

Анна Ласточкіна © Mitra-Varuna Project

+1
369
RSS
Відразу попереджаю, це стаття зі східної, індійської астрології. Я її не вивчала. Там у них трохи інша система відліку. Вони використовують сидеричний зодіак, а західна астрологія — тропічний. Тому в індійській астрології Сонце все ще в знаку Овна.
ОК! Спочатку вивчіть, а потім повідомте нам свою авторитетну думку.
15:34
+2
Так це ж астро-роздуми про 2016 рік!
На Світочі є такий глюк: якщо в давньому матеріалі щось відредагувати, він потрапляє в категорію «останніх матеріалів».
_вибачаюсь
Це глюк не з розряду таких, з якими потрібно розбиратися в першу чергу. Отож і лишається час від часу всім згадувати раптом старі матеріали…
Просто я згадала, що Акшая тритья — це перебування Сонця і Місяця в знаках своєї екзалььтації: Сонце в Овні, Місяць в Тільці. А так було як раз минулої неділі. Але це в західій астрологічній традиції, яка використовує тропічний рік, а в індійській астрології, яка використовує сидеричний рік, Акшая тритья буде 7 травня 2019 року.

Випадкові Дописи