Коли відключається мозок

Коли відключається мозок

Пан Тимур слушно дорікнув мені у приватній переписці, що я нічого не написала про ретроградний Меркурій. Якщо чесно я не планувала нічого писати, бо про періоди ретроградного Меркурія написано вже стільки статей, що придумати щось нове надто складно. Я теж про нього писала.

У зворотній рух він розвернувся 6 березня і буде так йти до 28 березня включно.

Це найшвидша планета нашої сонячної системи, бо розташована найближче до світила. Через це Меркурій буває ретроградним тричі на рік. В астрології Меркурій відповідає за інтелект, навчання, комунікацію, транспорт, торгівлю, документацію, а також шахрайство, обман, крадіжки. В періоди ретроградності всі ці процеси ускладнюються, тому всі астрологи радять своїм клієнтам утриматися від далеких поїздок, підписання важливих документів, угод, придбання цінних речей, зміни місця роботи і т. д. Варто не робити зайвих рухів, не поспішати. Це гарний час для релаксу, усамітнення, роздумів, аналізу актуальних проблем, прибирання та ремонту.

Ото ніби й усе.

А тоді я подивилася, в якому зодіакальному знаку буде танцювати Меркурій – в Рибах. А це уже цікаво і так часто не буває.

Справа в тому, що в певних знаках планети є сильнішими, а в протилежних слабшими. Кожна планета має знак, в якому вона є хазяйкою, це її дім, в ньому вона розкриває всі свої якості на повну силу. Відповідно, в протилежному знаку планета вважається вигнаною, вона безправна і безсила, як емігрант на чужині.

А ще в астрології є таке поняття, як екзальтація планети. Кожна планета має один знак, в якому вона екзальтує. Там вона почувається аж надто великою, її сила перебільшена, роздута, як у почесного гостя на весіллі. А в знаку, який лежить навпроти, ця планета перебуває в падінні, це схоже на скандал з розкриттям компромату на публічну особу, коли хочеться сховатися якнайдалі від усіх.

Так от, Меркурій має дві зоряні обителі – Близнюки та Діву. А екзальтує він теж у Діві. Отже у Діві Меркурій має дуже багато сили. Відповідно, в протилежному знаку Риб він цієї сили не має зовсім, як емігрант, який ще й спіткнувся, і тепер на нього всі показують пальцем. І в такому плачевному положенні він ще й рухається не в той бік, що треба. Гіршу ситуацію важко уявити.

Складається враження, що в ці три тижні люди мають повністю втратити здоровий глузд. Але пройшло уже два тижні з трьох, цього страшного періоду, а якихось надмірно великих помилок, які б спричинили глобальні катастрофи через людський фактор ще не сталося, тьху-тьху, аби не наврочити.

Виникає питання: що утримує людей від помилок, коли розум відключається?

Знак Риб є домівкою Юпітера і Нептуна та місцем екзальтації Венери. Венера в астрології відповідає, зокрема, за красу та гармонію, Юпітер – за духовність і Божу благодать, а Нептун – за інтуїцію, натхнення, творчість і зв’язок з тонкими світами.

Виходить, що зараз найкращий час для творчих людей, які шукають натхнення. Усі геніальні відкриття ставалися майже випадково, коли вчений втрачав надію розв’язати задачу звичайними логічними способами. Коли відключається розум, можна почути шепіт ангелів.

Інтуїція, якщо їй довіряти та розвивати, дозволяє значно краще уникати пасток і підводних каменів на життєвому шляху. Іноді ніякими логічними способами не можна пояснити, чому ми робимо щось одне і не робимо іншого, і тільки згодом виявляється, що ми все зробили правильно.

Напевно Всевишній дуже любить Україну і йому вже набридло дивитися на ті дурниці, які ми робили на всіх попередніх виборах. Тому цього разу фінальний етап передвиборчої агітації попав на такий особливий ретроградний Меркурій. Жодні логічні схеми зараз не спрацюють. І кожен обман буде розкрито. Цього разу дійсно доведеться обирати серцем.

Сорі, стаття вийшла надто сумбурна, але на ретроградному Меркурії інакше б і не було. Ідея просто блиснула в голові. І я мусіла її викласти на папір, щоб не втратити думку. Здається, це хороша тема для наукового дослідження.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+1
699
RSS
04:18 (відредаговано)
+2
А чого, Дзвінко, нормальна стаття. Я дізнався про екзальтацію планет. Приємно, що день виборів 31 березня буде за межею ретроградності Меркурія.
11:54
+1
Виходить, що зараз найкращий час для творчих людей, які шукають натхнення.

От саме зараз — в цей період Олена знайшла нам письменницьку «халтуру»! Причому якщо все вигорить, наслідки можуть бути дуже далекими й позитивними.

Випадкові Дописи