УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Стосунки зрілі й незрілі

Стосунки зрілі й незрілі
Джерело матеріалу:

8 головних відмінностей між зрілими й незрілими стосунками.


Зрілі люди люблять любов у собі, а не себе в любові.
Це і є справжня любов.


Зрілі пари утворюються далеко не тими людьми, які закохуються, забувши про все. І це правда. Досить поширений стереотип, що закохана людина втрачає голову і повністю втрачає контроль над ситуацією.

Але зрілі люди себе так не поводять. Вони обирають любов і беруть на себе відповідальність за відносини.

Це і є справжня любов. І зовсім неправда, що ми нездатні контролювати свої почуття. Так, ви можете закохатися і часом дуже сильно. Проте ви завжди в змозі тримати під контролем силу своїх почуттів.

Ви самі здатні вибирати ту кількість любові, яку ви даєте іншій людині. Самі здатні вибирати людину, якій хотіли б подарувати любов, що є в вашому серці. Й якщо ви вважаєте інакше, отже, вас ще рано називати зрілою особистістю.

Ось саме тому багато які незрілі стосунки в кінцевому підсумку завершуються нічим. Багато людей вважають свою любов чимось само собою зрозумілим, тому ставляться до неї, як до вільного падіння. Це невірно.

Якщо ви хочете зрозуміти, зрілі у вас стосунки чи ні, вам потрібно проявити увагу до таких ознак:

По-перше, любов — це набагато простіша річ, ніж зазвичай вважають люди. Вона не повинна бути занадто складною. Навряд чи можна назвати любов'ю відносини, наповнені суцільною драмою.

Любов — це коли ви щасливі. Якщо ви в стосунках з партнером почуваєтеся нещасливим — це вже не любов. Драма — це для юних, які чують тільки себе, які не вміють розуміти іншу сторону відносин і яким подобається почуватися нещасними. А зрілі люди люблять любов у собі, а не себе в любові. Це і є справжня любов.

Любов завжди повинна давати вам відчуття спокою і легкості.

Любов — це те місце, де ви повинні почуватися легко і комфортно.

Любов — це як ковдра, яке захищає вас від суворих холодів життя.

Якщо ви відчуваєте один до одного взаємні почуття, в ваших серцях не повинно бути навіть і натяку на сумнів у тому, що ця людина може любити вас недостатньо сильно. В такому випадку ви одночасно відчуваєте гордість за свої відносини і відчуваєте смиренність.

Це така любов, яка дає вам душевний спокій. Зрілими можна назвати ті відносини, в яких люди шукають комфорт і стабільність.

А ось незрілі відносини завжди сповнені болю і драми.

1. У незрілих відносинах частіше задають запитання, в зрілих — знаходять відповіді.

Незріла любов завжди ненадійна. У таких відносинах партнери зазвичай мучаться питаннями і сумнівами. А ось в зрілих стосунках сторони завжди націлені на пошук відповідей.

2. У незрілих відносинах людьми керують бажання, а в зрілих стосунках — потреби один одного.

У першому випадку люди поглинені власними незадоволеними бажаннями. А в другому — партнери більше будуть орієнтовані на задоволення потреб одне одного.

3. У незрілих відносинах люди втрачають своє «Я», а в зрілих, навпаки, відбувається особистісний розвиток.

У незрілих відносинах один з партнерів намагається підпорядкувати собі іншого, а в зрілих, навпаки, сторони розуміють, що любов — це завжди вулиця з двостороннім рухом. Це робота, яку виконують дві людини.

4. Незрілі відносини роблять їхніх учасників менш амбітними, а зрілі, навпаки, заохочують до досягнення нових цілей.

У першому випадку сторони відносин відчувають, що вперлися в стіну. А в другому — у людей немов виростають крила для польоту до нових цілей і мрій.

5. Незрілі відносини відбуваються в основному на екрані смартфона, а зрілі — в реальному житті.

У першому випадку всі питання вирішуються за допомогою телефонних розмов і повідомлень. А от у другому випадку все будується на реальному спілкуванні, на живому контакті партнерів.

6. Незріла любов — це силове вирішення проблеми, а в зрілих стосунках всі питання вирішуються через розуміння.

У першому випадку партнери всі свої проблеми намагаються вирішити насильницьким шляхом, а в другому — люди намагаються зрозуміти бажання і потреби свого партнера.

7. Незріла любов завжди перебуває під загрозою, а зріла, навпаки, максимально впевнена в собі.

У першому випадку, найшвидше, відносини будуть поховані під численними погрозами і небезпеками. А от у другому випадку партнери відчуватимуть силу і довговічність свого союзу.

8. Незріла любов спасує перед першою серйозною проблемою, а зріла, навпаки, будуватиметься до кінця життя.

У першому випадку численні проблеми залишають від відносин один лише попіл. А в другому — любов подолає всі перешкоди і виживе, щоб розквітнути ще сильніше.

+3
865
RSS
11:21
+2
І знов про любов… _цікаво
07:31
+2
Згоден із визначенням: любов — це коли ви щасливі . А коли попіл?
Це нелюбов _не_знаю
20:31
+3
Пан Анатолій, мабуть, хотів сказати, що любов приносить щастя. А Ви, ймовірно, його неправильно зрозуміли…
15:12
+1
Ось посилання на, мабуть що, новий переклад цієї статті — явно більш розгорнутий: "Як дізнатися, яке у вас кохання — зріле чи незріле?"

Випадкові Дописи