УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій ВИСОТА: Провидці ВЕСНИ-19 (3, 03.19)

Анатолій ВИСОТА: Провидці ВЕСНИ-19  (3,  03.19)

За життя я не раз голосував на виборах. За роки незалежності України брав участь у роботі виборчих комісій. У другій половині дня виборів, так після 17=00, виборців майже не було і ми нудьгували, чекаючи до 20=00, коли появиться робота. І от я придумав, як трохи розважити людей, пропонуючи взяти участь у ПРОГНОЗУВАННІ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ. Комісіанти й спостерігачі, правда не всі, радо давали свої проценти, які наберуть кандидати в президенти. Після 20=00 я дзвонив до брата і він диктував мені результати екзитполів. Потім я рахував різницю між прогнозованим процентом набраних голосів і етзитполівським. Ці відхилення від прогнозних даних я підсумовував. Той гравець, який набирав найменшу суму відхилень, і перемагав і я оголошував його кращим прогнозистом. Скажу зразу, що переможцем я не був ні разу, а займав 2-3 місце.

Сьогодні 25 березня 2019 р. і до дня виборів — 31.03.19 р. рівно тиждень. Тож я пропоную світочанам теж стати провидцями і написати в коментарі, хто із претендентів набере свій % голосів.

Ряд претендентів такий: Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Гриценко, Бойко і Ляшко.

Ось мій прогноз: Зел-25; Пор-20; Тим-18; Гри-12;  Бой-9; Ляш-8

Ясно, що в сумі ці кандидати в президенти наберуть менше 100% — врахуйте це. Я ще передбачаю, що буде велика активність виборців — 71%. А ви як гадаєте?

Думаю, що в цій нашій грі візьмуть участь 5-6 світочан

Хай же буде! 

Додаток від 28.3.19 і 1.04.19

Ось попередня таблиця

        Зел   Пор   Тим   Гри   Бой   Ляш

Ек.П 30.4 17.8  14.2   7.1    9.4     4.8 

Ана  25      20      18      12     9        8

Дзв  21      20.5   19,7    7      9        8.5

Доб  25      15       18      10    9        7

Яра  28       15       20      10    8       7

Іра   20        22       18.5   12   10     7

Мик 20       19        23      11   9       7

Додаток від 1.4.19

Порахував відхилення прогнозного % від екзит-польного % для кожного із провидців. Потім порахував суму прогнозних відхилень від екзит-польних. Ось вона, в %%:

17.5 мають Доброслав і Яра; 19,7 має Анатолій; 21.8 має Дзвінка; 26.6 має Ірина і 28.1 має Микола.

Висновок

Кращими ПРОГНОЗИСТАМИ-ЧЕМПІОНАМИ  у Виборах-31.3.19 стали Доброслав і Яра 

+6
459
RSS
14:51
+3
Шановні світочани!
Пропоную взяти участь у грі провидців. Треба визначити переможців першого туру у виборах Президента України-19. Мій прогноз такий: Зел-25%; Пор-20%; Тим-18%; Гри-12%; Бой-9%; Ляш-8%.
Друже! Я тобі не циганка-ворожка і не підкуплена соціальна служба!
_зупиняю
Грайтеся в таке без мене, буль ласка!
22:42
+3
Пограємось: Тим-23, Зел-20, Пор-19, Гр-11, Бой-9, Ляш-7
16:26 (відредаговано)
+2
А я сподівався, Тимуре, що ти мене підтримаєш… Яка ж ти ворожка? Зовсім не схожий. Ти, друже, аналітик. А тут у нас таке середовище, яке не потребує купленого результату.
17:59 (відредаговано)
+2
Дарма сподівався. Зараз надто багато різновекторних факторів, що можуть скластися непередбачуваним чином саме в день голосування. Але в Україні вже склалася традиція, коли чинний президент настільки розчаровує людей, що вибори програє.
_не_знаю
На превеликий жаль, у нас ще занадто мало людей, які живуть «без царя в голові» — в тому сенсі, що не хочуть вибрати президента, який витре сльозинку з очей кожного, власноруч нагодує смачною булочкою з маслом, порухає щелепами кожного (бо жувати ліньки), а наостанок піднесе філіжаночку кави по-віденськи та до рота заллє. Тому зараз намічається реванш 60-80% «лохторату», схильного до патерналізму.
_не_знаю
При такому розкладі Порох програє на першому турі, а в другий тур виходять ЮВТ й Зе. За другого схильна голосувати молодь — суто «по приколу». Отож у нього й є найвищі шанси. Що ж до ЮВТ, то вона, найшвидше, програє другий тур: надто «бабуля» старомодна — навіть без коси довкола голови…
_дідько
Це найбільш сприятливий розклад — бо винести ногами вперед цього клоуна з Банкової буде легше, ніж ЮВТ. Нові можливі територіальні втрати України при цьому становитимуть додаткові частини Донецької, Миколаївської, Херсонської й Одеської областей («Кримський коридор»), а також частини Харківської, Чернігівської та Сумської областей. Клоуна винесуть з Банкової роки за 2 — це буде Майдан-3. Не знаю, чи вдасться йому дременути в Ростов-на-Дону… Бєня точно встигне. А після Майдану-3 буде встановлена українська «оксамитова» диктатура.
_дідько
В разі перемоги ЮВТ ситуація буде гіршою: надто вона солодкоголоса, вміє зачаровувати ображених життям патерналістів. А «ворогів», на яких можна все списати, вона знайде. Ну, й її жіночу стать не треба скидати з рахунків: наш народ любить «слабеньких і нещасних» — особливо тих, які вміло прикидаються. Отже, за ЮВТ може бути реально запущений сценарій федералізації України (Зеленський не встигне його запустити). Територіальні втрати можливі аж по Дніпро з Києвом включно з подальшими референдумами про включення до складу РФ окремими губерніями. А Закарпаття захочуть мати собі угорці. Чи буде при ній Майдан-3?.. Сумніваюсь: надто вона хитра. Це тобі не Овоч з його звичкою «бикувати».
_соромлюсь
Отаке моє бачення ситуації, до якої варто готуватися, з двома найімовірнішими сценаріями.
21:10
+2
Ретельний аналіз. Прошу виразити його через цифри, як підсумок першого туру. Ці свої, на жаль, сумні передчуття вирази, друже, через %%.
Невже твої жінки за Зе?
Не знаю я цифр! Чесне слово, не знаю.
21:11 (відредаговано)
+4
Ну, припускаю, що результат десь буде таким як вказав пан Анатолій, але десь глибоко в душі у мене ще є надія, що станеться якесь диво і президентом буде НЕ Порошенко, НЕ Тимошенко і НЕ Зеленський.
І таке можливе якщо будуть повторні вибори після невизнання результатів. Наприклад, само собою, що Порошенко буде робити все можливе щоб не віддати владу, само собою будуть фальсифікації, адмінресурс. Але і в шайки Коломойського (Ю., Зе., і маси технічних кандидатів, які на них працюють) є всі можливості щоб протистояти цим фальсифікаціям і робити свої, так як, МВС зараз їхнє. Коротше, не виключаю після першого туру судові процеси і перевибори, до проведення яких ця «трійка» вже всім остаточно набридне і хтось зовсім новий отримає шанс стати президентом. P.S. Дуже надіюсь саме на такий хід подій.
Я не беручи прогнозувати вибори, тому що все дуже й дуже туманно.
Я цього разу буду спостерігачем на виборах від громадської мережі «Опора».
Побачимо що буде, прогнозування це невдячна справа
Побавлюся і я цю гру.
Отже: Перший тур: Зелен. — 21%, Порош. — 20,5%, Тимош. — 19,7%, Бойк. — 9%, Ляшко — 8,5%, Гицен. — 7%.
В другому турі: Зеленський — 52% і Порошенко — 48%. А на інавгурації станеться якась стрілянина, і нам доведеться обирати Президента ще раз.
І тоді уже всілякі клоуни пхатися не будуть. Всі зрозуміють, що Януковичу сильно повезло.
22:37
+3
«Територіальні втрати можливі аж по Дніпро з Києвом включно з подальшими референдумами про включення до складу РФ окремими губерніями. А Закарпаття захочуть мати собі угорці».

Дуже похмурий прогноз, пане Тимуре. Для цього Росії треба було б розв'язати 3-тю світову війну. А це зробити не дозволять сильні світу цього, будемо надіятись. Бо і вони стануть загроженими, якщо дозволять зробити це Росії.

«Отже, за ЮВТ може бути реально запущений сценарій федералізації України»

Загроза федералізації при Тимошенко-Президентові також, на мій погляд, перебільшені. Яка притомна людина хотіла би щоб частини території її держави через референдум відходили до Росії? Яка в цьому зацікавленість, яка вигода? Та і не одна людина це може вирішувати. Є Рада Безпеки, армія, Парламент, силові структури. Невже ви вважаєте Тимошенко такою всесильною, що зможе роздавати шматки території країни як свою вотчину? Тимошенко зарекомендувала себе мудрим, розсудливим державником, якого поважає ввесь світовий політикум. І приписувати їй такі дурниці, на мій погляд, не варто.
01:04 (відредаговано)
+2
Дуже похмурий прогноз, пане Тимуре.

Який вже є… _не_знаю Якби я мав підстави для оптимізму — прогноз був би кращим.

Для цього Росії треба було б розв'язати 3-тю світову війну.

Вони це залюбки зроблять! Бо хочуть бути великими! А хто може бути більшим від призвідника ІІІ Світової війни?! Тим паче, зараз посилено доводиться, що ядерна зброя не така вже й шкідлива, що настання «ядерної зими» неможливе тощо… Це все аргументація за Світову ядерну війну! До речі, ВВХ**ло призначило всім росіянам — рай, всім іншим — пекло… Тому ядерної війни вони не бояться.

А це зробити не дозволять сильні світу цього, будемо надіятись.

Марно сподіваєтесь. ВВХ**ло — це ж придурок з ядерним арсеналом! А проти придурка немає зброї.

Яка притомна людина хотіла би щоб частини території її держави через референдум відходили до Росії? Яка в цьому зацікавленість, яка вигода?

Ні-ні, все буде не так. Сценарій інший:
1. Війну треба припинити будь-що, аби українців більше не вбивали!
2. Для виконання п.1 треба вступити в перемовини на рівних з ДНР і ЛНР.
3. Щоб п.2 мав результат, ДНР та ЛНР мають бути включені до складу України на особливих умовах.
4. Щоб реалізувати п.3, ДНР та ЛНР в складі України матимуть особливий статус з особливими правами…
5. Дивлячись на результат реалізації п.4, таких же особливих прав захоче, наприклад, Закарпаття. Потім, наприклад, Галичина… і т.ін.
_не_знаю
Як бачите, федералізація України природним шляхом випливає з бажання замиритися з Росією за будь-яку ціну. Й ніхто не говоритиме про «відхід до Росії» окремих регіонів — все буде зроблено під прапором тотального замирення за будь-яку ціну й задоволення інтересів Донбасу.
Вигода пряма: "Щоб українців не вбивали!"

Є Рада Безпеки, армія, Парламент, силові структури.

РНБОУ очолює президент — отож рішення РНБОУ залежать від позиції глави держави.
Армія — це інструмент в руках головнокомандувача — президента.
Верховна Рада України — це, здебільшого, пристосуванці, які пристають на бік сильного. Таких там 50%. Отже, після програшу Порошенка вони дременуть в нову «партію влади» й голосуватимуть за рішення нового президента.
Силові структури — це теж інструмент в руках начальників.
_ні
Таким чином, все, що можуть армія та силові структури — це збунтуватися проти президента. Я не знаю, чи вистачить у них духу на бунт… В кращому разі, буде Майдан №3 — і цей сценарій легше реалізується за президента Зеленського. Натомість ЮВТ зробить великі очі й проворкує лагідно: «Проти чого ви бунтуєте?! Я ж роблю все, щоб вас не вбивали». І їй повірять. І не збунтуються.
_ангел

Невже ви вважаєте Тимошенко такою всесильною, що зможе роздавати шматки території країни як свою вотчину?

Вважаю. Стикався особисто. Знаю, кого вона набирає в свою команду. Знаю, якими методами працює її команда. Мене люди ЮВТ намагалися знищити на початку 2000 року… Щоправда, не на того напали: я відбився з блиском, а один з моїх опонентів загримів до лікарні з інфарктом… Але не треба було на мене наїжджати!
_вибачаюсь
Однак не всі настільки ж вперті, як я, й далеко не всі працюють в рамках закону. Тому на відміну від мене, багато кого інших легше підловити й знищити. І не всі підуть до кінця, як свого часу пішов я.

Тимошенко зарекомендувала себе мудрим, розсудливим державником, якого поважає ввесь світовий політикум. І приписувати їй такі дурниці, на мій погляд, не варто.

Особливо її «мудрість» проявилася в 2009 році, коли на почату року вона накинула на Україну «газову удавку». А наприкінці року закатала грандіозну прес-конференцію, де заявила, що виграє президентські перегони — і це її «план А». А «плану Б» у неї нема, не було і не буде — бо програти вона не може!!! І після цього поїла журналістів колекційним «Кримським шампанським» — там були номерні етикетки з її особистим золотим автографом…
_сміюсь
Мудрість — далі нікуди!!!
_божевільний
Як і підтримка Росії під час війни з Грузією 8 серпня 2008 року.
До речі, якщо забули — то ось карта оновленого адміністративно-територіального устрою України. План перетворення «24 областей + АРК + Київ + Севастополь» на 9 укрупнених регіонів:Надання Донецькому регіону особливого статусу дозволяє решті регіонів вимагати аналогічного статусу для себе. Тим паче, анексований РФ півострів Крим полегшує розвиток такого сценарію…
_не_знаю
Повторюю, на початковому етапі не йдеться про те, до якої іноземної держави пристане той чи інший регіон. Ця колотнеча починається аж десь на 5-6 кроках… Спочатку ж треба переділити регіони + надати кожному «особливий статус». Ясна річ — з метою зняття «внутрішньої напруги» через усування суперечок…
_не_знаю
Все робиться спочатку чинно і шляхетно! Все на благо людей!..
14:52 (відредаговано)
+2
P.S. Ох, пане Миколо, вибачайте… Ви для мене стали вже настільки своїм, що я зовсім забув про нещодавній час Вашого приєднання до Світоча. Тому не врахував, що Ви навряд чи бачили один мій матеріал — оцей:

Вікно Овертона в гібридній війні РФ проти України (скорочено)

Вікно Овертона

Якщо коротко, то "Вікно Овертона" — це:

політична теорія, яка описує як «вікно» (вікно можливостей) межі спектру публічно висловлюваних ідей, які можуть бути прийняті суспільством

Ця концепція була розроблена в США в середині 1990-х. Однак «Вікно Овертна», по суті, дозволяє нав'язувати суспільній більшості будь-які ідеї. Головне, що нав'язування здійснюється поступово й непомітно, крок за кроком, причому один крок логічно випливає з іншого, а на різних етапах в фокусі опиняються різні люди (групи людей).
_шкодую
Ще на початку агресії РФ на українські території в 2014 році я зрозумів, що Кремль успішно застосував «Вікно Овертона» проти власного населення. Зокрема, безпомилковим маркером застосування «Вікна Овертона» є утворення новітніх термінів. Наприклад (це є в коментарях), коли вегетаріанці з веганами застосовують новітній термін «карнізм» — це ознака застосування ними «Вікна Овертона».
_шкодую
Так само на певній стадії кремлівська пропаганда замість застарілих термінів «хохол», «бендерівець», «мазепинець» тощо почала застосовувати термін "укроп" — це теж ознака застосування ними «Вікна Овертона»! Бо «хохол» — це майже свій росіянин, тільки більш хитрий і придуркуватий. «Бендерівців» повиводило героїчне НКВС ще після війни. «Мазепинці» переведися ще в 1941-1945 роках, «жидомазепинці» — в 1914 році. Був вкрай потрібен новий термін для позначення жахливого українця-людожера, який їсть живцем російських немовлят, ґвалтує вогнегасником стареньких епілептичок, розпинає малчіков в трусіках на танку і від якого корови плачуть ночами…
_шкодую
От цим українцем-людожером і став "укроп"!!! І це є ознака застосування «Вікна Овертона» кремлівськими пропагандонами проти свого населення. На це купилися знамениті 86% — отака от ефективність даної технології!..
_не_знаю
А тепер «Вікно Овертона» застосують проти більшості населення України — а це або «вата», або нейтрально налаштовані громадяни. Гасло про «негайне і за будь-яку ціну замирення України з РФ» нібито не містить тези про входження окремих «українських губерній» до складу РФ. Але це тільки початок. В тім-то й полягає особливість «Вікна Овертона», що там очевидний початок, а прорахувати кінець виходить далеко не у всіх!.. Хоча він однозначний. До того ж, на різних стадіях «спрацьовують» різні фокус-групи, тому спитати в підсумку нема з кого.
23:44
+3
Друже Доброславе, а ти, будь ласкавий, все ж подай свою розкладку в %%.
00:31
+3
Зеленський — 25%, Тимошенко — 18%, Порошенко — 15%, Гриценко — 10%, Бойко — 9%, Ляшко — 7%
14:58
+4
Я думаю — Зел.-28%, Тим.-20%, Пор.-15%, а далі не берусь прогнозувати. Настане день виборів, то побачимо що воно буде, але якось тривожно на душі…
15:24
+4
Це ще раз я — дописую прогноз — Гриц.-10%, Бой.-8%, Ляш.-7%.
09:21
+3
Пор-22, Зел-20, Тим-18,5, Гриц-12, Бой-10, Ляш-7
16:08 (відредаговано)
+2
Недавно ПРОЧИТАВ на УП: Білецький підозріває змову між Путіним І Порошенком, щоб допомогти йому виграти вибори-19. Якась прямо дикість. Томосом Порошенко зробив стільки «добра» Московії, що його нічим не можна компенсувати крім поглинання України після ХАОСУ.
16:32 (відредаговано)
+2
Томос може стати тим «рятівним колом», який поверне Україну з новітнього рабства — маю на увазі, якщо новий президент допустить захоплення нових українських територій. Поглянь, наприклад, на УГКЦ — плід Берестейської унії (кінець XVI століття). Скільки її репресували, але церква ця вижила! Бо корені тягнуться до Ватикану. А разом з УГКЦ постійно відроджувалася й Галичина.
_ура
Отож відтепер Томос, виданий Вселенським патріархатом, гратиме аналогічну роль для ПЦУ: її можна скільки завгодно нищити — але не знищать, бо корінь йде в Стамбул-Константинополь!.. А через Томос і ПЦУ відродиться Україна зі столицею в Києві, хоч би москалі луснули!..
_ура
Саме тому хоч я й залишаю 5% ймовірності на змову Порошенка з Путіним, проте це таки 5%, а не 20% чи 50%. Бо Томос для ПЦУ — це такий удар для РПЦ, від якого оправитися неможливо. Тим паче, РПЦ ніякого томосу, окрім «сталінського», не має. Тому я досі лишаюсь «юдеєм ПЦУ», як раніше був «юдеєм Київського патріархату». І продовжую пишатися моїм орденом Архістратига Михаїла V ст. — хоча це орден УПЦ КП, а не світський…
23:07
+2
І все ж СБУ випустила літак із Медведчуком та Бойком у Москву: каже Білецький.
Літак — можливо. Але при чім тут літак?! Було достатньо не випускати Бойка та Медведчука — а це лайно вже випустили прикордонники. А прикордонники підпорядковуються Авакову, який ліг під ЮВТ.
_не_знаю
А літак ні при чому, нехай собі летить! Чому через двох паскуд мають інші пасажири потерпати?..
08:15 (відредаговано)
+2
У тексті допису розмістив попередню таблицю з процентами. Шестеро провидців. Олексію, прошу тебе стати сьомим.
16:58 (відредаговано)
+2
На днях довідався, що УПЦ МП ухвалила підтримати на виборах Тимошенко .
Все вірно _крутий
08:09
+2
Зараз у Московії розганяється тема невизнання результатів виборів. Ще й вибори не відбулися, а Жир зареєстрував у Думі проект постанови про невизнання. Значить вони знають справжню соціологію і ЗНАЮТЬ, що переможе Порошенко. Тому й хочуть зірвати другий тур новим майданом. Але чогось я сумніваюся написати Порошенку 30%, які він набере в першому турі.
В Москві не знають справжньої соціології. _не_знаю
Але в Москві знають, що в другий тур вийдуть Порошенко і Зеленський. _дідько
Отож і нервують…
13:22
+2
Сьогодні, 1 квітня 2019 р., я зробив підсумки цього змагання ПРОВИДЦІВ. І вніс ці дані до тексту допису. Кращими ПРОГНОЗИСТАМИ-ЧЕМПІОНАМИ нашого СВІТОЧА стали Доброслав і Яра
Щиро вітаю вас, друзі!
А чому підрахунки зроблені на базі даних екзит-полів, а не виборів?! На чому ти ґрунтувався?! А раптом дані по виборах виявляться іншими?! Щось ти поспішив занадто… _шкодую
19:52 (відредаговано)
+2
Так було задумано, щоб не чекати остаточних результатів. Та й цьогорічний нац. екзітпол досить точний.
13:58
+1
Схожі результати я отримав і в опитуванні прямо у день виборів: svitoch.in.ua/1470-anatoliy-vysota-yak-ya-sposterihav-za-vyboramy-31-03-19-r-1-04-19.html

Випадкові Дописи