УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Про майбутні вибори президента України

​Про майбутні вибори президента України
Джерело матеріалу:

Частина друга, астрологічна. (Першу частину я перекладати не стала, там багато всіляких роздумів про управління країною, якщо комусь цікаво читайте тут.)

Астрологія в своїх методиках прогнозування спирається на точні дані народження людини (дата, місце, точний час народження) або події. Для того, щоб астролог міг зробити точний прогноз для кандидатів, йому потрібно знати точні дані народження всіх цих кандидатів. Дати народження кандидатів відомі, а ось точного часу народження — немає. Тому виникає ефект деякої невизначеності і невпевненості. Тому я піду іншим шляхом. У цій публікації я буду розглядати дві карти проведення виборів, карти сумісності з Україною (по космограмі кандидатів і точної карти України). А також космограми (неточні гороскопи) кандидатів самі по собі. Я вважаю, що для правильного вибору важливіше знати, що з собою принесе той чи інший кандидат, ніж те, хто виграє. Важливіше знати всі варіанти розгалуження ймовірностей, для вибору оптимального.

Перший тур.

У карті підсумків голосування на 31 березня, кидається в око точне з'єднання Меркурія і Нептуна. При чому Меркурій буде стаціонарний, в переході з ретроградної фази на пряму. Саме з'єднання, з орбом в 1 градус, триватиме з 23 березня по 5 квітня, точні дати аспекту 24 березня і 2 квітня. Про що це говорить? Меркурій в Рибах, стаціонарний, дуже слабкий, він у вигнанні, не в своєму знаку, та ще й дуже повільно рухається. Нептун в Рибах сильний, він в своєму знаку. Меркурій як божество інформації відповідає за підрахунок, за писання, за цифру і папір. А Нептун пов'язаний з «каламутною водичкою», з ілюзіями, хитрощами, фокусами і обманами. Це аспект спотворення точності інформації, помилкових даних, маніпуляції даними. За змістом аспекту виходить дуже висока ймовірність фальсифікації результатів в першому турі. І так як аспект вже вступив в силу, то підготовка до фальсифікацій відбувається прямо зараз. Справжніх результатів першого туру ми, судячи з усього, не побачимо. Вони будуть приховані.

Я наклав на карту першого туру космограму учасників першої п'ятірки президентських перегонів. І найгірший результат вийшов у Бойка і Гриценко. Швидше за все саме у них, в основному, будуть забрані голоси на користь одного з кандидатів.

Хоча карта сумісності України та Гриценко найбільш оптимальна з точки зору встановлення законності і наведення ладу в країні. Я не закликаю за нього голосувати, але як на мене, на даний момент, він найбільш підходящий кандидат. Але це не означає що він зараз виграє. Швидше навпаки, він сприймається як загроза існуючій системі.

Карта сумісності Бойко і України найгірша серед всієї п'ятірки кандидатів. Він не сумісний в своїй основі з кармічним завданням розвитку країни, з її вектором розвитку.

У карті першого і другого туру ми бачимо аспект доленосної боротьби з системою і корупцією — Північний Місячний Вузол в Раку в опозиції з Плутоном і Сатурном в Козерозі. Це аспект спроби реваншу системи, і одночасної боротьби з цим явищем в суспільстві.

Другий тур.

У карті другого туру, 21 квітня, ми бачимо досить точне з'єднання Сонця і Урана в Тільці (з орбом в +1 градус, з датою точного аспекту 22 квітня). Це аспект зривання масок, повної перебудови, глобальних змін, перевороту в системі цінностей. А якщо врахувати, що в мунданній астрології Україна проходить під знаком Тільця, а Уран вже зайшов в Тілець, і вперше за 78 років Сонце з'єднається з Ураном в Тільці, то для України-Тільця це знаковий аспект. Це і є дата початку глобальних змін в країні, яких ми всі так чекали. Але треба пам'ятати, що зміни можуть бути для декого хворобливі, і не всі їх хочуть. Останній раз цей аспект спостерігався в травні 1941 року, за місяць до другої світової війни, і територія України постраждала в ній найбільш сильно. Це не означає, що нас знову чекає війна. Але напруженість буде сильною. Можливо, та сторона, що програла, не захоче здаватися. Або суспільство буде шоковане і вражене. Однозначно станеться щось небувале і незвичайне, що здивує всіх. Карта другого туру не вказує на небачені фальсифікації, мабуть в охочих це зробити нічого не вийде. Карта голосування показує, що в будь-якому випадку, хто б не переміг у другому турі, він буде більш активно займатися реформами в Україні.

(Коментар перекладача: Взагалі-то, Друга світова почалася у вересні 1939, але то дрібниці. Зразу видно, що людина вчилася в радянській школі.)

Про варіант з Порошенком.

Наклавши на карту другого туру космограму передбачуваних учасників передвиборної гонки, я бачу найгірший результат у Петра Порошенка. У нього є аспекти раптового шоку і стресу, він буде вражений і здивований. Ні в прогресіях, ні в дирекціях, ні в транзитах у нього немає жодного аспекту зміцнення влади і перемоги. Єдина можливість залишитися при владі — тотальна фальсифікація виборів. Можливість навмисного втручання в хід історії ніхто не відміняв. Але в карті на 21 квітня, як би немає вказівок на фальсифікацію. Значить хтось, або щось, завадить йому це зробити? Або він не зважиться на такий сценарій в другому турі?

Про карту сумісності України та Порошенко я писав на ФБ ще в травні 2014 року. Додам тільки те, що якщо Порошенко втрутиться в хід виборів, і все-таки залишиться при владі, то війна на Донбасі не закінчиться ще 5 років. Він не здатний вирішити це питання. В Україні при ньому все буде так само як і в попередні роки, мало що зміниться на краще. Вам це треба? Не хочу більше писати про Порошенко, бо не хочу суперечок через нього.

Про варіант з Тимошенко.

Юлія Тимошенко дуже незвичайний політик. Вона народилася приз'єднанні Меркурія і Нептуна в Скорпіоні, що робить її дуже хитрою людиною, що живе заради якихось своїх ідей та ідеалів, яка вміє застосовувати психологічні методи впливу на оточуючих. Вона здатна перехитрити навіть чорта, і постійно залишатися на плаву, як би її не топили. Багатьом вона не подобається через свою награність почуттів, через вміння маніпулювати. Я постійно думаю над цими якостями її особистості. А може країні зараз потрібна саме така людина, щоб перехитрити Путіна без прямого протистояння? Чи зможе вона це зробити, і не здати країну Росії? Адже в її карті є з'єднання астероїдів Росія і Україна в Терезах. Терези це баланс, може вона знайде баланс у відносинах між Україною і Росією? У неї є аспекти прагнення до влади і любові до влади (з'єднання Венери, Сатурна і Юпітера в Козерозі). Але прагнення до влади, заради влади, і задоволення своїх ображених амбіцій, завжди згубне для особистості. З'єднання Венери і Сатурна в Козерозі це холодний розрахунок, холодність почуттів, що для політики не погано, але людям це не подобається, вони перестають вірити такій людині. Що негативно позначається на рейтингах. Їй слід було б бути більш щирою і доброю на людях, проявляти більше доброти і співчуття, не на словах, а на ділі.

При аналізі сумісності карти Тимошенко з картою України в очі кидаєтьсяїї Уран, який стоїть на скупченні планет в 8 домі карти України (на Юпітері, Меркурії, Венері і Сонце). Це аспект радикальних дій, схильності до переворотів (що вона вже намагалася робити при Ющенко), революційних замашок. Це небезпечний вплив для влади країни, з якою вона в опозиції. При таких аспектах, поки вона не досягне влади, буде постійно з кимось боротися, а часті революції приносять біди країні. Я думаю, її боротьба ніколи не припиниться, поки вона не прийде до влади. А прийшовши до влади, вона помститься всім своїм ворогам по повній, як то кажуть «відведе душу». Її опоненти це знають, тому роблять все щоб не пустити її на самий верх. Вищий прояв Урана Тимошенко в карті синастрії з Україною, говорить про те, що вона може стати грандіозним реформатором, якщо відкине особисті образи, особисті цілі і навчиться бути щирою і правдивою з людьми до кінця.

Про варіант із Зеленським.

Карта сумісності України та Зеленського найбільш складна для розуміння. По космограмі, сам по собі Зеленський не погана людина, в карті немає вказівок на якісь важкі вади або кармічні борги, ну хіба що є проблеми з контролем емоцій. Але при сумісності з картою України видно цілу купу вказівок на те, що ця комбінація не найкраща для країни, і перш за все для нього особисто. Він не зможе самостійно ефективно управляти країною, ця ноша виявиться для нього занадто важкою. Йому дійсно буде потрібна допомога команди професіоналів. Фактично є вказівки на те, що він зможе ГРАТИ РОЛЬ президента, але не зможе бути справжнім самостійним президентом. За ним завжди буде стояти ляльковод, «сірий кардинал», і саме він буде визначати вектор розвитку країни. Тому я думаю, що по його карті, ми не зможемо дізнатися що ж він принесе Україні насправді, тому що головний в цій грі не він. Якщо до другого туру вийдуть Порошенко і Зеленський, то я думаю це буде найгірша пара для прийняття правильного рішення.

Той факт що Зеленський домігся популярності саме в Україні, я думаю обумовлений в його космограмі цікавим аспектом точного з'єднання астероїда Україна з Юпітером в Близнюках. Україна для нього є як би зоною розширення сфери впливу і зростання авторитету. Але у нього виражений і астероїд Росія, він з'єднаний з Меркурієм в Козерозі. Думаю що це знак того, що він буде активно проводити переговори з Росією, що не стане загострювати мовне питання і забороняти російську мову. Швидше навпаки, мовне питання не стане предметом спекуляцій і поділу суспільства.

Всі соціологічні опитування показують, що Зеленський проходить до другого туру і виграє вибори. Подивимося. Якщо це потрібно пройти країні — ми пройдемо і це. Гірше при Зеленському не стане. Найстрашніші роки для України вже позаду. Залишилося пережити важкі для економіки 2019-2020 роки і ми прорвемося!

P.S.

Я витратив багато часу для написання цього тексту. Багато разів починав і кидав, переробляв. Не хотів, щоб моя публікація виглядала як передвиборна агітація. Намагався зробити текст не дуже складним для розуміння, уникав термінів. Думаю, ця робота була проведена недарма. Я проаналізував 22 карти і зробив ці висновки по них. Скріни карт для астрологів наведені тут. Сподіваюся, що цей текст принесе вам хоч якусь допомогу в ухваленні рішення під час виборів. Звичайно, кожен побачить в цьому тексті своє, за принципом подібності. Тому кожен повинен прийняти рішення самостійно. Я спеціально не пишу за кого я буду голосувати, щоб це не виглядало як агітація.

Автор Дмитро Уранус

+2
415
RSS
01:47
+3
Я вважаю, що для правильного вибору важливіше знати, що з собою принесе той чи інший кандидат, ніж те, хто виграє. Важливіше знати всі варіанти розгалуження ймовірностей, для вибору оптимального.

Розумна позиція.

Це аспект спроби реваншу системи, і одночасної боротьби з цим явищем в суспільстві.

Згоден! Зараз настає час тотального реваншу.

Це не означає, що нас знову чекає війна.

Навпаки, означає! На Україну війна в «гарячому» форматі чекає в 2021-2022 роках!

Додам тільки те, що якщо Порошенко втрутиться в хід виборів, і все-таки залишиться при владі, то війна на Донбасі не закінчиться ще 5 років. Він не здатний вирішити це питання.

Правильно, Порошенко не здасться — бо не захоче замиритися з Росією за будь-яку ціну. А війна наша — на десятиліття. Якщо автор статті цього не розуміє… Ну, то я йому не дохтур! А якщо він є аж таким пацифістом і хоче здачі України у склад Росії окремими губерніями… То він саме з реваншистів!
_нудно

З'єднання Венери і Сатурна в Козерозі це холодний розрахунок, холодність почуттів, що для політики не погано, але людям це не подобається, вони перестають вірити такій людині.

Як людина, яка стикалася безпосередньо з Тимошенко, можу сказати: у неї немає гальм — від слова «зовсім»! Коли я вказував на цей її недолік, мені заперечували: це не недолік, а навпаки достоїнство! Бо вона проламає які хочеш мури!!!
_нудно
Однак я лишаюся при своєму: відсутність гальм — згубна риса для політика, бо можна швидко «злетіти в кювет». З ЮВТ таке вже бувало. Але якщо вона дорветься до президентського крісла, то «злетіти в кювет» разом з нею ризикує вся Україна.
_бомба
А то, що у ЮВТ є «холодність почуттів»… Не помічав. Хитрість є. Здатність замилювати очі «лохторату» є. Холодного розрахунку нема. Бо для цього треба мати гальма, на які тиснуть в потрібний момент.

Вищий прояв Урана Тимошенко в карті синастрії з Україною, говорить про те, що вона може стати грандіозним реформатором, якщо відкине особисті образи, особисті цілі і навчиться бути щирою і правдивою з людьми до кінця.

Не відкине.
_не_знаю
И мстя моя будет ужасной!!! ©

Фактично є вказівки на те, що він зможе ГРАТИ РОЛЬ президента, але не зможе бути справжнім самостійним президентом. За ним завжди буде стояти ляльковод, «сірий кардинал», і саме він буде визначати вектор розвитку країни.

Точно!!! «Ляльководом» Зеленського є Бєня Коломойський. Астролог — автор статті міг би одразу ж аналізувати, кому мститиметься Бєня. А без цього стаття неповна.
08:37
+3
Таке враження, що автор стоїть на позиціях Москви, для якої Порошенко найбільший ворог. Найбільше здивування — це перемога Зе в першому турі. Це означатиме, що українці не здатні вчитися. Я ж маю надію, що більшість не буде рубати човна-Україну.
13:12 (відредаговано)
+2
Таке враження, що автор стоїть на позиціях Москви, для якої Порошенко найбільший ворог. Найбільше здивування — це перемога Зе в першому турі.

Додатково вкажу на те, що автор не чіпає Коломойського — відвертого ляльковода за спиною Зеленського. Від слова «зовсім». Отже, автор статті є прихильником Коломойського. А Зеленський — це так… через необхідність, як вибір Бєні.

Я ж маю надію, що більшість не буде рубати човна-Україну.

О-о-о, друже мій люб'язний!.. Ти недооцінюєш людей.
_шкодую
Ти ж читав мою статтю про Вікно Овертона в гібридній війні РФ проти України?! Читав. А тому мусиш розуміти, що саме більшість (!) українців охоче порубають українського човна на тріски! Бо більшість — це пофігісти, й їм зараз кинули гасло: «Замирення з РФ за будь-яку ціну, щоб не вбивали українців». Тому спеціально для тебе повторюю, як буде застосовано «Вікно Овертона» проти нашої української більшості:
1. Для замирення треба відновити перемовини в Норманському форматі. Проте РФ повторює, що «наших войск в Донбассе нет», що росіяни ні при чому. Отже, треба вести перемовини України з бойовиками ДНР/ЛНР напряму.
2. Після легалізації бойовиків ДНР/ЛНР постає питання повернення Донбасу в рідну Україну — але з особливим статусом, з повною амністією бойовикам і т.д. Зате українців не вбиватимуть…
3. Це створює умови для входження депутатів від Вільного Донбасу до ВРУ + інші регіони України починають вимагати «особливих статусів для себе».
4. В Україні відбувається адмінреформа й переділ по регіонах:

Кожен регіон (2-5 колишніх областей) отримує свого главу. Центральна влада Києва слабне, гору беруть регіональні еліти.
На цьому кроці президент України вже нічого не зможе зробити проти «параду регіонів» — особливо президент Зеленський. Та й президент Тимошенко не зможе також — бо все ж починало робитися заради миру!..
5. Поглинути окремі регіони України значно легше, ніж Україну в цілому, тому «українські губернії» розподіляються між РФ та Угорщиною… а можливо і ще між іншими державами, якщо на той час до влади прийдуть відповідні уряди!
Саме так працює «Вікно Овертона»!
Вікно Овертона
Адже ця технологія розрахована на промивання мізків більшості населення. Подивись на 86% населення РФ — проти них «Вікно Овертона» успішно застосували в 2013-2014 роках, і вони заволали «КримНаш!!!» та кинулися визволяти Україну від «укрофожиздів» і «кривавих бендер»!..
14:19
+2
Це біда, друже.
Це реванш.
Люблю читати астрологічні роздуми цього автора. Але тут він не зовсім щирий. Хоч і запевняє, що пише неупереджено, то явно видно його симпатії до Тимошенко.
І карти він тут порівнює не однакові, бо космограми (без точного часу і місця народження) беруться лише для Зеленського, Гриценка і Бойка. А для Тимошенко і Порошенка у нього точні гороскопи з місцем народження і часом. Втексті цьго нема, а на скринах карт є. І синастрію Зеленського з Коломойським він зробив

А ще у нього є синастрія Зеленського з Порошенко.

Але про свої висновки по цих картах він не пише.
А що таке «синастрія»? Сумісність за датою народження?
Так. Це накладання одного гороскопу на інший і розгляд взаємних аспектів між планетами обох гороскопів. Найчастіше так розглядають пару закоханих, але можна будь-які гороскопи порівнювати.
А ще мене вразила карта другого туру виборів. На 20.00 за київським часом, карта побудована на Київ показує, що Сонце, яке є ще й управителем 10 дому, якраз опустилося за горизонт. А управитель асцеденту стоїть у 8 домі.
В хорарних астрологів є приказка: «Не питай про здоров'я батька на заході Сонця».
Сумно, але шансів на перемогу Порошенка у 2 турі майже нема.
23:50 (відредаговано)
+1
«Сумно, але шансів на перемогу Порошенка у 2 турі майже нема»

Цьому радіти треба. І не допоможе йому вся його «королівська рать», яка складає списки з фіксацією номера і серії паспортів, які складають по всіх школах, лікарнях і інших бюджетних установах, тиск голів адміністрацій, директорів заводів і командирів воєнних частин, на яких він, Порошенко, розраховує. Хоча у другий тур пройти, дякуючи вище приведеному, він може. У другий тур мають шанси також пройти, як мені здається, Зеленський або Тимошенко. Про рейтинг Зеленського всі ЗМІ в один голос «трубили» (і продовжують сьогодні) ще задовго до того, як він повідомив про те що йде у Президенти. Кому це вигідно — Порошенко. Бо у другому турі він переможе клоуна без проблем. Прихильники Порошенка проголосують за нього і в другому турі, а його противники за клоуна голосувати не захочуть і на вибори другого туру просто не прийдуть. Другий варіант — Порошенко-Тимошенко. Тут Порошенко будуть непереливки. Тимошенко може перемогти. Третій варіант — Тимошенко-Зеленський. Тоді Тимошенко має шанс перемогти — і це був би найоптимальніший варіант. Страхи федералізації, які, як вважає пан Литовченко, може стимулювати Тимошенко, на мій погляд, надумані і безпідставні.
Прихильники Порошенка проголосують за нього і в другому турі, а його противники за клоуна голосувати не захочуть і на вибори другого туру просто не прийдуть.

Навпаки, при такому розкладі в другому турі за Зеленського можуть проголосувати всі скопом, хто проти Порошенка. За принципом «аби лише не Порох».
01:30 (відредаговано)
Страхи федералізації, які, як вважає пан Литовченко, може стимулювати Тимошенко, на мій погляд, надумані і безпідставні.

Вважати так — це Ваше право. Я й сам був би радий помилитися, але…
Але я бачу інше. Є рівно два засоби зупинити як ЮВТ, так і Зеленського (а реально — Коломойського) від сценарію федералізації України:

  • Засіб №1 — це Павло Лазаренко, який сидить в американській тюрмі;
  • Засіб №2 — це Дмитро Фірташ, який сидить поки що у Відні й має шанс на екстрадицію чи до США, чи до Іспанії.

Але… тут забагато невизначеностей.
По-перше, обидва можуть дати свідчення і проти Порошенка також — є й такий розклад… Недарма ж бо останнім часом різні американські мафіозі штампують відео проти Порошенка. А раптом цими відео хтось скористається?!
По-друге, не тільки в Кремлі багато «веж» — в Вашингтоні насправді також є не один «обком», а цілих два: Демократична партія і Республіканська партія. І який з двох «обкомів» чого хоче, сказати важко…
Ондо Слободан Мілошевич свого часу теж заплутався у вказівках двох «вашингтонських обкомів» — і що з цього вийшло?..
По-третє, у ВВХ**ла також є матеріали як на ЮВТ, так і на Бєню («тіньового кардинала» при Зеленському).
_не_знаю
Отже, сказати заздалегідь, хто, як і наскільки ефективно використає окреслені засоби, я не можу — бо не володію такою інформацією.
_не_знаю
Викликає подив також поведінка Авакова й Луценка: вони також демонструють цікаві «фінти вухами»…
В будь-якому разі, чекати вже недовго: перший тур виборів — через 4 дні в неділю.

P.S. Днями ще одна цікава подія сталася: США визнали Голанські висоти частиною Ізраїлю, від чого встав на вуха весь арабський світ. От мені цікаво, як в цьому світлі виглядатиме доля Криму, анексованого Росією?! Може, це, типу, «міжнародний розмін» такий: США визнають Голанські висоти за Ізраїлем, а Крим — за Росією?..
І все це — в період виборів: у нас виборі 31 березня, в Ізраїлі — дострокові вибори в кнесет (парламентські) 9 квітня…
Дуже підозріло грає Дональд Трамп!!!

P.P.S. А ще сьогодні прочитав про такий варіант, що в разі виграшу Зеленського його «тіньовий кардинал» Бєня Коломойський перехоплює активи Ріната Ахметова по ОРДЛО. Якщо це так, то в разі приходу до влади Зеленський може зіграти на збереження статус-кво: адже в такому разі Бєні буде вигідно зберегти ДНР/ЛНР — бо це збереження «чорної» й «сірої» контрабанди між ОРДЛО та Україною.
_не_знаю
Теж варіант… Хоча наскільки він ймовірний, сказати важко.
в разі виграшу Зеленського його «тіньовий кардинал» Бєня Коломойський перехоплює активи Ріната Ахметова по ОРДЛО. Якщо це так, то в разі приходу до влади Зеленський може зіграти на збереження статус-кво: адже в такому разі Бєні буде вигідно зберегти ДНР/ЛНР — бо це збереження «чорної» й «сірої» контрабанди між ОРДЛО та Україною.

Коломойського, в ролі сірого кардинала при президенті Зеленському, я чомусь не дуже боюся. Все таки це його заслуга, що в 2014 Харків, Одеса й Дніпро не відкололися від України.
Я також це пам'ятаю. Тому в моєму баченні при Зеленському/Коломойському ризики нових територіальних втрат менші, ніж при Тимошенко.
_не_знаю
В будь-якому разі щось змінювати вже пізно. Сьогодні 27 березня, вибори (1 тур?..) мають відбутися 31 березня. Отож все побачимо в натурі зовсім скоро.
_зупиняю
Та як би там не було, але пакувати валізи й рятуватися в Єврозону все ж не варто. «Ще не вмерла...» ©
09:42 (відредаговано)
+2
Не тішать прогнози гороскопи

Випадкові Дописи