Дорифорій і візничий

Дорифорій і візничий
Джерело матеріалу:

Планета, яка стоїть в космограмі перед Сонцем, називається Дорифорій або Зброєносець. Це східна від Сонця планета, яка розташована найближче до нього і сходить раніше за нього, є головною для всіх східних планет космограми. Дорифорій визначає розвиток індивідуальності людини, вказує напрямок реалізації її творчої енергії. Ця планета є помічником Сонця, яке служить виразником духу людини, і тому вона допомагає йому розкрити себе, сприяє розвитку його самосвідомості і творчому формуванню особистості, допомагає стати зрілим. Це одна з найважливіших планет, що показує, як людина буде себе розкривати і які шляхи вона буде прокладати в своєму житті.

Але Дорифорій також є жертовною планетою, яка ніби згорає в Сонячних променях. Дорифорій вказує на те, чим людина готова пожертвувати в своєму житті в ім'я високої мети. Це планета творчого самозаймання і найбільшого ризику.

Планета, яка стоїть в космограмме відразу після Сонця називається Візничий.

Вона сходить після Сонця і є головною для всіх західних планет. Це планета, яка народжується слідом за Сонцем.

Візничий показує, що людина вже відпрацювала в минулому, що вважає вже пройденим етапом. Це стимул для самоствердження особистості, її опора і фундамент.

Візничий — це планета, функціями якої людина найменше готова жертвувати в своєму житті. Ця планета є ніби безцінним скарбом, тому що вона спрямовує шлях Сонця, вона везе, на неї лягає весь тягар майбутнього шляху. Тому, це золотий запас кожної людини. Це той козир на руках, яким дорожиш до останнього моменту. Це те, що у людини дуже важко відібрати.

Планети в ролі Дорифорія.

Місяць.

Розвиток індивідуальності такої людини, творчий пошук самого себе будуть, як і сам Місяць, дуже мінливі. Розвиток духу відбувається стрибками, які багато в чому залежать від настрою. Людині властиві чутливість, перебільшення як хороших, так і поганих сторін свого розвитку. Це дає тонке сприйняття світу та інтуїцію. Людина може розкрити себе через музику, поезію, створення великої і міцної родини, водні подорожі. У його творчому розвитку добре допомагають казки, багата уява, фантазії, захоплення філософією. Для такої людини дуже важливий період [раннього] дитинства, яким керує Місяць. Якщо правильно виховувати, то це може дати ранній розвиток. Дуже велику роль відіграють батьки, особливо мати.

Меркурій.

Для самовираження потрібні контакти, спілкування, зв'язки, інформація. Все це буде стимулом для творчого зростання. Таку людину не можна ізолювати від суспільства. Вона повинна постійно вчитися, отримувати нову інформацію, навчатися мовам, більше перебувати в колективі. У середовищі своїх родичів і сусідів може бути досить яскравою особистістю. З таких людей виходять гарні секретарі-референти, журналісти, перекладачі, менеджери, водії, наукові діячі.

Венера.

Розвиток духу йде плавно і безперешкодно, але тільки в гармонійній обстановці. Як тільки в житті людини виникають конфлікти, відразу ж настає апатія. Їй дуже важливо, щоб її любили, людина розкривається в любові. Для самовираження необхідна присутність краси та естетики. Може виразити себе в пластиці, танці, музиці, поезії, образотворчому мистецтві. Але важливо дивитися яка планета по статусу. Якщо Венера зла (тобто в падінні, в Діві або вигнанні, в Овні або Скорпіоні - від перекладача), то людина може працювати в зворотному напрямку.

Марс.

Творчий пошук і розкриття людини йтимуть бурхливо і інтенсивно. У розвитку спостерігаються різкі спалахи активності і прояв азарту. Людина може виразити себе через спорт, військову справу, політичну діяльність. В гармонійній обстановці така людина чахне. Для її розвитку найкраще, коли в житті присутній стимул до боротьби. Багато вчинків людина робить в пориві, усвідомлюючи їх дію набагато пізніше.

Юпітер.

Необхідна популярність і возвеличення. Індивідуальність розкривається під час зростання свого авторитету. Чим вищий авторитет такої людини в соціумі, тим більше у неї стимул до творчого прояву. Але тут є небезпека переоцінки своїх сил. Краще проявлятися через місіонерську діяльність, релігію, навчання інших людей, подорожі, соціальну діяльність. По-справжньому людина може розкритися за кордоном, далеко від дому, або коли буде авторитетом і прикладом для інших людей. Це і буде давати стимул до розвитку.

Сатурн.

Необхідний розпорядок і чітке дотримання режиму. Саме це дозволяє напрацювати внутрішній стрижень, систему цінностей. Чіткість у всьому і цілеспрямованість дій сприяють досягненню поставленої мети. Людина повинна зрозуміти, чого хоче, поставити перед собою мету і неухильно прагнути до її досягнення. Людина наполеглива і послідовна, вміє відмовитися від багато чого в ім'я досягнення поставленої мети. Це допомагає формуванню особистості.

Уран.

Розвиток такої людини буде пов'язано з якимись несподіванками, раптовими сплесками активності. Розкриття здібностей може початися раптово. Для самореалізації необхідна повна свобода. Такі люди не терплять ніякого сковування і обмеження. Тільки за умови, що вони можуть робити що захочуть, у них може йти нормальний розвиток. Небезпека — анархія і нестриманість. У людини можуть проявитися несподівані здібності. Можлива прекрасна реалізація через астрологію, реформаторство, все, що випереджає час. Їм потрібно не боятися проявляти свою оригінальність.

Нептун.

Важливі найтонші стимули для розвитку, які для інших невловимі. Якщо людина буде занадто занурена в матерію, то не зможе реалізувати себе, розкрити свою індивідуальність. Творча самореалізація йде через релігію, віру, любов, пошук ідеалу, поезію, музику, мистецтво. Сни допомагають у розвитку духу, через них йде інформація, допомога. Є небезпека від алкоголю, наркотиків.

Плутон.

Люди не можуть розвиватися в спокійній обстановці. Самотність їм протипоказана. Для розвитку потрібні маси, екстремальні ситуації, напруга, конфлікти. Тільки тоді вони відчувають свої сили і можуть себе проявити. У спокійній, гармонійній обстановці — це сірі мишки. Необхідно жити в колективі, відповідаючи його ритмам.

Реалізувати свій творчий потенціал вони можуть в професіях, пов'язаних з ризиком. Вони можуть бути прекрасними хірургами, каскадерами, випробувачами. Вони прекрасно реалізують себе в астрології. Все, що пов'язано з потойбічному світом, світом мертвих, також підстьобує їхній розвиток.

Прозерпіна.

У розвитку духу вона закладає тривалі цикли. Людина повинна пройти через трансформацію духу, якісне його перетворення. Вона може змінюватися на всіх рівнях. У своєму розвитку людина спалює всі мости за собою, може відкинути все старе. В цьому вона повністю проявляє свою індивідуальність. Для творчого відновлення необхідні якісні зміни і постійне оновлення. Йде розвиток почуття обов'язку. Велику роль в житті відіграє робота. Якісь дрібниці можуть привести до великих змін. Виявляються в хімії, науці, алхімії, медицині. Вони хороші вчені, енциклопедисти, кулінари.

Хірон.

Стимулом є ситуації подвійного характеру, в яких треба постійно робити вибір. Розвиток йде в обставинах суперечливого характеру, в яких потрібно зважування, твереза оцінка тих чи інших ситуацій, розуміння точки зору іншої людини. Також стимулом для розвитку може з'явитися партнер. Можливо буде кілька шлюбів.

Такі люди реалізують себе через астрологію, юриспруденцію. Вони хороші судді, адвокати, дипломати, громадські діячі.

Планети в ролі Візничого.

Місяць.

Не слід жити тільки своїми емоціями, своїм внутрішнім світом. Не потрібно самостверджуватися за рахунок батьків або жити тільки їх проблемами. Батьки є лише точкою опори. Людина розвиває свій дух, використовуючи якості Місяця, завжди може спертися на інтуїцію, на багатство свого світу. Їй потрібно відкинути в сторону всі свої примхи і неврівноваженість, тому що це гальмо для розвитку.

У потрібну хвилину може прийти допомога від батьків і більш далеких предків.

Меркурій.

У своєму розвитку людина спирається на розум, інтелект, зв'язки, контакти, інформацію. Але це не є самоціллю. Правильна інформація і потрібні співрозмовники прийдуть до людини самі, для цього не потрібно спеціально вступати в контакти і шукати якогось спілкування. Через велику впевненість в своїх розумових здібностях людина може не помітити того, хто прийшов до неї в якості допомоги для розвитку духу.

Як правило, людина дорожить наявною інформацією і неохоче ділиться нею, вважаючи це недоторканним запасом.

Венера.

У людини є можливість спертися на почуття гармонії, вона може отримати допомогу від коханої людини. Однак, не слід присвячувати своє життя пошукам любові, бо вона сама, якщо людина не буде занадто зарозумілою в цих питаннях, прийде до неї сама. Їй не слід зациклюватися на своїй неймовірній красі, сексуальній природі, їжі. Венера відповідає і за тварин, тому людині не варто жити тільки заради них, тому що це вже пройдений етап. Не можна бути лінивим, це зменшує творчий потенціал. Людина вже спочатку має почуття прекрасного. Гармонія і рівновага є її основою. Вона врівноважена, її важко вивести з себе.

Марс.

Людина спирається у своєму творчому розвитку на силу, волю, активність. Все це є її початковим запасом, за допомогою якого може йти розвиток особистості. Людині не можна самостверджуватися на культі сили, проявляти елементи агресії, тому що може потрапити в полон самозвеличення, що стане гальмом для розвитку. Не слід робити основну ставку на спорт. Він лише основа для розвитку особистості. Розвиватися варто в напрямку Дорифорія, тому що така людина і так буде сильнішою за всіх, тому що їй це нададуть.

Юпітер.

Людина буде спиратися на авторитет, напрацьований в минулому, але виступати буде з позиції чийогось авторитету, не ставлячи себе на чільне місце. Це може служити основою для розвитку його особистості. Якщо людина ототожнює себе з цим авторитетом, це дає йому зарозумілість і гальмує розвиток.

Не варто жити думкою про закордон і прагнути виїхати туди. Якщо долі буде це завгодно, вона сама її туди закине. Не треба копіювати іноземців, підносити їх на п'єдестал. Є талант учителя, але це не має бути сенсом життя. У такої людини вже сформовано свій світогляд, своя ідеологія.

Сатурн.

Відсталість, консерватизм, настороженість, цинізм і ін. гальмують розвиток духу. Для розвитку творчих здібностей людина повинна спиратися на свій внутрішній медитативний стан. У людини вже напрацьований внутрішній стрижень, система цінностей. Все це є основою для творчого розвитку. У людини філософський склад розуму. Візничий дає кармічний досвід, глибинну пам'ять, активну самосвідомість. Не треба відмовлятися від світу, йти в себе, ставати ченцем.

Уран.

В процесі усвідомлення себе важливу роль відіграє все нове, незвичайне. Людині легко дається незвичайність, незвичність. Вона повинна усвідомлювати, що особистих заслуг в цьому немає і в будь-який момент вона може всього цього позбутися. До всіх реформ людина повинна ставитися спокійно. Тільки тоді їй може бути надана повна свобода, звільнення від помилкових установок і правил, від помилкового сорому. Тільки в цьому випадку творчий розвиток буде йти швидко і цікаво.

Нептун.

У своєму творчому розвитку необхідно спиратися на віру, релігію, прислухатися до свого Ангела-Хранителя. Людина повинна вірити, що її ведуть, зміцнюють і підтримують світлі сили. Не можна захоплюватися алкоголем, наркотиками, захоплюватися пошуками віри, музикою. Це вже пройдений етап. До людини це все прийде саме і людина зможе знайти свій ідеал.

Плутон.

Людина орієнтується на підтримку колективу, мас, натовпу. Їй не можна розчинятися в натовпі, підкорятися його поривам. Енергію мас можна використовувати лише як стартовий майданчик для свого зростання. Не слід життя пов'язувати з небезпеками і ризиком, екстремальними ситуаціями. Все це вже напрацьовано. Людина має величезну силу, вміє впливати на інших людей.

Прозерпіна.

Все що відбуваються з людиною тотальні зміни і глобальні зміни сприймати як само собою зрозумілі події. Не можна самостверджуватися на своїх здібностях в науці. Людина вже була вченим, це пройдений етап. Цілительство і медицина теж вже відпрацьовані. Від початку людині притаманні терпіння, спостережливість, почуття обов'язку, велика працездатність, здатність до трансформації на глибинному рівні.

Хірон.

У своєму розвитку людина спирається на розв'язуванні двоїстих ситуацій, на поєднанні протиріч. Не слід присвячувати цьому своє життя, не слід займатися пошуками партнера і самостверджуватися за його рахунок. Парадоксальні ситуації дають підтримку в розвитку, їх не треба боятися. Це вже пройдений шлях. Девіз — не суди, та не судимий будеш. Партнер з'явиться сам.

Фіктивні планети не можуть претендувати на роль Дорифорія і Візничого. Але все ж вони мають величезне значення з точки зору кармічного шляху та еволюційного розвитку людини.

Чорний Місяць (Ліліт) вносить спотворення в функції Дорифорія або Візничого в залежності від того, кого з них вона затуляє від Сонця. Якщо між Сонцем і Дорифорієм, то людині для розкриття свого духу доведеться пройти через тяжкі випробування і спокуси. Їй буде важко втриматися від різних спокус, в які буде залучати Чорний Місяць. Він буде ніби спотворювати те світло, яке йде від світила до планети, яка виступає в ролі Дорифорія. В цьому випадку величезну роль може зіграти Сонце, особливо якщо воно добре по статусу, даючи людині можливість працювати над собою завдяки самосвідомості і творчому розвитку своєї особистості.

Чорний Місяць між Сонцем і Візничим вносить спотворення в використанні вже набутого досвіду.

Білий Місяць (Селена) є символом очищення, істини, праведності, світлого шляху. Якщо Білий Місяць у карті сильний, то він сприяє світлому напрямку розвитку особистості, коли знаходиться між Дорифорієм і Сонцем. Між Сонцем і Візничим Білий Місяць дає можливість скористатися найбільш світлим напрацьованим досвідом, ангельським початком.

Місячні Вузли, що знаходяться між Сонцем і Дорифорієм або Візничим, роблять прояв останніх більш фатальними. Дія планет буде або гальмуючою, або збільшить активність. Висхідний Вузол вказує напрямок карми розвитку особистості, тобто на ту програму, яку людина повинна виконати протягом життя. За своїми функціями Висхідний Вузол схожий на Дорифорія.Спадаючий Вузол символізує накопичений досвід, яким людина може скористатися. За своїми функціями він схожий на Візничого. Тому вважається найбільш гармонійним такий стан місячних Вузлів, коли Висхідний Вузол розташований між Сонцем і Дорифорієм або Спадаючий Вузол — між Сонцем і Візничим. У цих випадках вони як би ще більше підсилюють дію Дорифорія і Візничого. Якщо ж Місячні Вузли будуть в космограмі розташовані навпаки, то це може сприяти виникненню різного роду перешкод у виконанні людиною своєї програми. Можна сказати, що багато проблем будуть перевернуті з ніг на голову. У цьому випадку від людини потрібні додаткові зусилля, тому що вирішення протиріч, що виникають, потрібні додаткові витрати енергії.

Чим ближче Дорифорій і Візничий розташовані до Сонця, тим раніше людина почне усвідомлювати свої завдання і розвиватися за функціями планет в ролі Дорифорія і Візничого.

Є п'ять варіантів прояву першої планети перед Сонцем і першої планети після Сонця.

  1.  Дорифорій або Візничий в космограмі розташовані від Сонця на відстані не більше ніж величина елонгації Меркурія, тобто від 0 до 28*. В даному випадку в розвитку людини буде присутня гарячкова поспішність. Людина намагається осягнути неосяжне, отримати все відразу. Це положення не дуже гармонійне, тому що прояв людини за функціями цих планет реалізується занадто рано для того, щоб вона встигла усвідомити все, що з нею відбувається. Меркурій накладає свій відбиток на цю ситуацію. У цьому випадку людина проявляється через зв'язок, взаємодію з іншими людьми. Спостерігаючи за іншими, краще пізнає себе. Людина — дитя свого суспільства і свого часу.
  2. Дорифорій або Візничий розташовані від Сонця на відстані елонгації Венери, тобто від 28 до 48*. Це подарунок долі для самореалізації і самоствердження людини. У людини є можливість нормально сформувати потреби в подальшому зростанні і зміцненні досвіду. Дорифорій і Візничий дають шанс людині не витрачати даремно час для подальшого виходу із кризової ситуації. Доля розставила віхи, за якими людині доведеться пройти. Венера пов'язана з гармонією, людина в даному випадку вибирає сама, що їй потрібно. У своєму внутрішньому розвитку керується своїми внутрішніми потребами, сильно проявлене внутрішнє «чуття», особистість правильно орієнтується в складних ситуаціях. Це все буде відбуватися, якщо Венера в космограмі має хороший статус.
  3. Дорифорій або Візничий розташовані від Сонця на відстані від 48 до 90*. Це не критичне, а просто далеке розташування. Чим далі ці планети розташовані від Сонця, тим пізніше особистість може реалізувати себе і зрозуміти, що ж їй потрібно, якщо в цій зоні знаходиться Дорифорій, або тим пізніше вона зможе усвідомити свій накопичений потенціал, якщо в цій зоні знаходиться Візничий.
  4. Дорифорій або Візничий розташовані від Сонця на відстані від 90 до 180*. Ця зона є критичною. Це 3 знаки, відстань досить велика. Це дає труднощі сприйняття, можливість важких помилок. Більше 90* дає масу помилок, спотворює погляд на події, що відбуваються. Якщо Сонце і планета добрі, то це буде не настільки критичним. Але в будь-якому випадку, до людини доходить що-небудь тільки через подолання будь-якого больового порогу, тому що 90* — це больовий шок, перешкода, шокова зона в межах квадрата. Якщо Візничий буде на відстані більше, ніж 90* від Сонця, то людина не зможе закріпити те, що отримала, поки не пройде через біль і страждання. Всі болючі удари долі допомагають такій людині зрозуміти і реалізувати себе, відбутися як особистість.
  5. Дорифорій або Візничий знаходяться на відстані від Сонця більше 180*. Це досить рідкісний випадок, але він можливий. Це дає великий і довгий шлях до себе. Можна сказати, що Дорифорія у Сонця немає, ніби немає східних планет. Ще невідомо, чи зрозуміє людина, чим живе, після великої кількості скоєних вчинків. На усвідомлення скоєного може не вистачити і всього життя. Положення Візничого далі 180* від Сонця не дозволяє людині повною мірою що-небудь згадати і закріпити. Вона ніби не має духовної бази, внутрішнього потенціалу. У неї все витісняється рухом вперед, людина живе одним днем. В даному випадку Візничого ніби немає, тому що в космограмі відсутні західні планети.
+1
605
RSS
Трохи розбавлю передвиборчу напругу.
07:51
+2
Та тут читати й перечитувати. Дякую, Дзвінко. А я от звернув увагу на слово Зброєносець. Раніше кожен воїн був озброєним. На полі бою. Та зброя була тяжка. Тому в дорозі до поля бою ту тяжку зброю воїну допомагав нести його слуга, якого й назвали ЗБРОЄНОСЦЕМ.
12:57 (відредаговано)
+1
Планета, яка стоїть в космограмі перед Сонцем, називається Дорифорій або Зброєносець.

Планета, яка стоїть в космограмме відразу після Сонця називається Візничий.

«До» і «після» — це як?! За годинниковою стрілкою чи проти неї?! У мене після Сонця, незалежно від набору планет, що розглядаються, за годинниковою стрілкою стоїть Венера, проти — Меркурій.

Чорний Місяць (Ліліт) вносить спотворення в функції Дорифорія або Візничого в залежності від того, кого з них вона затуляє від Сонця.

Ні-ні. При тому, що Сонце в Козерозі, у мене Ліліт в Терезах, а Венера в Скорпіоні. Отож перекриття нема.

Білий Місяць (Селена) є символом очищення, істини, праведності, світлого шляху.

А от ніякої «Селени» я в натальних картах не зустрічав…

Про місячні вузли нічого сказати не можу.
От що у мене стоїть між Сонцем та Венерою — то це десцедент.

Кутова різниця…
Сонце — 283°28'
Меркурій — 302°48', кутова різниця з Сонцем — 22°20'
Венера — 238°10', кутова різниця з Сонцем — 45°18'
Отож не знаючи, хто з них Дорифорій, а хто Візничий, я не можу сказати, хто в який інтервал потрапляє…
В різних астрологічних програмах гороскопи малюють по-різному: в одних Сонце протягом дня рухається ЗА годинниковою стрілкою, а в інших — ПРОТИ годинникової стрілки. Тому найпростіше це все пояснити, якщо Сонце умовно поставити на асцедент. Тоді всі планети, які опиняться НАД асцедентом, будуть східні, а ті, що НИЖЧЕ лінії асцедент-десцедент — західні.
Я користуюся програмою Zet 9 lite, вона безплатна, її можна вільно скачати з інтернету і легко самостійно встановити на комп. В цій програмі Сонце протям дня рухається за годинниковою стрілкою.

Наприклад, для всіх народжених сьогодні дітей Візничим буде Уран, Дорифорієм — Хірон, але ця програма не враховує астероїди в якості Візничого-Дорифорія, тому тут пише в нижньому лівому кутку, що Дорифорій — Нептун.
Тоді всі планети, які опиняться НАД асцедентом, будуть східні, а ті, що НИЖЧЕ лінії асцедент-десцедент — західні.

Ага… Якщо так, то над лінією «асцеденд-десцедент» (в східних планетах) у мене опиняється Венера, під лінією «асцеденд-десцедент» (в західних планетах) — Меркурій.

Планета, яка стоїть в космограмі перед Сонцем, називається Дорифорій або Зброєносець. Це східна від Сонця планета, яка розташована найближче до нього і сходить раніше за нього, є головною для всіх східних планет космограми.

Планета, яка стоїть в космограмме відразу після Сонця називається Візничий.
Вона сходить після Сонця і є головною для всіх західних планет.

Таким чином, у мене Венера є Дорифорієм, а Меркурій — Візничим. Зрозуміло:

Венера — [Дорифорій]
Розвиток духу йде плавно і безперешкодно, але тільки в гармонійній обстановці. Як тільки в житті людини виникають конфлікти, відразу ж настає апатія. Їй дуже важливо, щоб її любили, людина розкривається в любові. Для самовираження необхідна присутність краси та естетики. Може виразити себе в пластиці, танці, музиці, поезії, образотворчому мистецтві. Але важливо дивитися яка планета по статусу. Якщо Венера зла (тобто в падінні, в Діві або вигнанні, в Овні або Скорпіоні — від перекладача), то людина може працювати в зворотному напрямку.

У мене Венера в Скорпоні. Що тоді означає «працювати в зворотному напрямку»?

Меркурій — [Візничий]
У своєму розвитку людина спирається на розум, інтелект, зв'язки, контакти, інформацію. Але це не є самоціллю. Правильна інформація і потрібні співрозмовники прийдуть до людини самі, для цього не потрібно спеціально вступати в контакти і шукати якогось спілкування. Через велику впевненість в своїх розумових здібностях людина може не помітити того, хто прийшов до неї в якості допомоги для розвитку духу.
Як правило, людина дорожить наявною інформацією і неохоче ділиться нею, вважаючи це недоторканним запасом.

І знов-таки, про кутову відстань:

Сонце — 283°28'
Меркурій — 302°48', кутова різниця з Сонцем — 22°20'
Венера — 238°10', кутова різниця з Сонцем — 45°18'

Таким чином, виходить:

— кутова різниця Меркурія-Візничого з Сонцем = 22°20'

Дорифорій або Візничий в космограмі розташовані від Сонця на відстані не більше ніж величина елонгації Меркурія, тобто від 0 до 28*. В даному випадку в розвитку людини буде присутня гарячкова поспішність. Людина намагається осягнути неосяжне, отримати все відразу. Це положення не дуже гармонійне, тому що прояв людини за функціями цих планет реалізується занадто рано для того, щоб вона встигла усвідомити все, що з нею відбувається. Меркурій накладає свій відбиток на цю ситуацію. У цьому випадку людина проявляється через зв'язок, взаємодію з іншими людьми. Спостерігаючи за іншими, краще пізнає себе. Людина — дитя свого суспільства і свого часу.

— Кутова різниця Венери-Дорифорію з Сонцем = 45°18'

Дорифорій або Візничий розташовані від Сонця на відстані елонгації Венери, тобто від 28 до 48*. Це подарунок долі для самореалізації і самоствердження людини. У людини є можливість нормально сформувати потреби в подальшому зростанні і зміцненні досвіду. Дорифорій і Візничий дають шанс людині не витрачати даремно час для подальшого виходу із кризової ситуації. Доля розставила віхи, за якими людині доведеться пройти. Венера пов'язана з гармонією, людина в даному випадку вибирає сама, що їй потрібно. У своєму внутрішньому розвитку керується своїми внутрішніми потребами, сильно проявлене внутрішнє «чуття», особистість правильно орієнтується в складних ситуаціях. Це все буде відбуватися, якщо Венера в космограмі має хороший статус.

отже, запитання: як сумістити «Це положення не дуже гармонійне, тому що прояв людини за функціями цих планет реалізується занадто рано для того, щоб вона встигла усвідомити все, що з нею відбувається» та "Це подарунок долі для самореалізації і самоствердження людини. У людини є можливість нормально сформувати потреби в подальшому зростанні і зміцненні досвіду"?! Адже одне суперечить іншому…
_вибачаюсь
Пане Тимуре, у вашій карті між Сонцем і Візничим стоїть Спадаючий, Південний Вузол, який посилює надбання Меркурія. Може тому вам так легко пишеться? А дорифорій у вас дійсно Венера. І треба розвивати естетику, гармонізувати простір навколо себе. Ви малювати не пробували?
15:56 (відредаговано)
+1
А дорифорій у вас дійсно Венера. І треба розвивати естетику, гармонізувати простір навколо себе. Ви малювати не пробували?

Пробував. Тільки не на папері, а на камінні. Я вже якось про це писав:

Я навіть на міському рівні у виставках брав участь… Але з часом цього «мальованого каміння» у мене накопичилося стільки, що просто жах! Тоді всі мої домашні почали одностайно вимагати, щоб я все це припинив і мальоване каміння повикидав. Більш того, тато почав його потроху викидати, а мама вимагала, щоб я йому за це ще й дякував.
_шкодую
Нарешті, Олена теж приєдналася до всіх. Тоді я всі мальовані камені або роздарував, або втопив у Дніпрі. Оці фотки — це все, що зберіг. Відтоді камені переді мною «закрилися» й не видають, що ж на них можна намалювати…
_шкодую
Отже, все, що я зараз малюю — все це виключно у Фотошопі. Цю програму я опанував на рівні, просто непристойному для письменника — бо за профілем діяльності воно мені зовсім не треба. Те саме стосується КорелДро (технічний малюнок), ПауерПойнта (презентацій), а тепер і Прем'єрПро (відео).
16:09
+2
А чого, справді гарні картини і, головне об'ємні!
Але біда в тому, що родичі дійшли одностайного висновку, що моїм «каменюкам» не місце в нашому домі. Отож у підсумку я ними пожертвував, щоб сконцентруватися на літературній творчості, з якою батьки попервах хоч якось мирилися (аж доки не прочитали «До комунізму...»), а Олена палко підтримувала.
_не_знаю
Ну що ж, концентрація ресурсів та зусиль на одному-єдиному напрямі забезпечує в підсумку стратегічний прорив. Тому я змирився з цим. Зрештою, я завжди був готовий жертвувати чимсь другорядним заради першочергового, нагального. Це одна з засад успішного стратегічного розвитку.
Отож у підсумку я ними пожертвував, щоб сконцентруватися на літературній творчості,

У вас чітко все спрацювало.
Але Дорифорій також є жертовною планетою, яка ніби згорає в Сонячних променях. Дорифорій вказує на те, чим людина готова пожертвувати в своєму житті в ім'я високої мети.

Візничий — це планета, функціями якої людина найменше готова жертвувати в своєму житті. Ця планета є ніби безцінним скарбом, тому що вона спрямовує шлях Сонця, вона везе, на неї лягає весь тягар майбутнього шляху. Тому, це золотий запас кожної людини. Це той козир на руках, яким дорожиш до останнього моменту. Це те, що у людини дуже важко відібрати.

Ви пожертвували Венерою за ради Меркурія.
21:24 (відредаговано)
+1
Ух ти, як цікаво!!!
_чудово
Головне, що про подібні речі я зазвичай дізнаюся через багато-багато років після того, як щось зробив або на щось наважився. Знати б тоді!.. Можливо, мені було б легше ухвалювати рішення. А може й ні…
_шкодую _шкодую _шкодую
А так… Було важко. Фізично важко! Пам'ятаю, що подумки я буквально матюкав і батьків, і Олену, і Люсю. Хоча в реалі просто мовчав, стиснувши зуби. Але потім вирішив: "Гаразд, біс із вами усіма! Камені я дозволю у себе відібрати — натомість фантастику не віддам!!! Спробуєте зазіхнути на літературні вправи — підете лісом всі!!!"
_заспокоюю
До речі, я знав, що у мене є всі задатки для того, щоб малювати. У військкоматі коли перевіряли на здатність розрізняти кольори, то лікар-окуліст з подивом сказав: "При твоєму змішаному астигматизмі у тебе неймовірна здатність розрізняти кольори! Не гірша, ніж у Левітана". Саме завдяки цьому я міг, наприклад, читати слова на плакаті через дорогу проти сліпучого літнього сонця, написані блідо-лимонними літерами на білому тлі. Однокласники зі 100-процентним зором не бачили, що там написано — лише я побачив. Так само вночі: хоча тоді «всі кішки сірі» — я все одно розрізняю предмети за найменшим перепадом кольорів.
_соромлюсь
Тим не менш, «художником» в нашій родині був не я, а мій старший двоюрідний брат Андрій. Його моя тітка прижила від п'янички-художника, отож там усе добре пояснювалося спадковістю. Тому коли Андрій поступив до КІСІ, ніхто не заперечував. А я, на відміну від фантастики, ще в другому класі побачив картину Грабаря «Лютнева блакить»:

І негайно ж сказав класній керівниці:
— А знаєте, Олександро Павлівно, я так ніколи не намалюю…
Вона чомусь сміялася. Але для мене все було серйозно — навіть в другому класі. Я просто розумів, що маю над головою доволі низьку «стелю», вище якої мені не піднятися. А тоді варто сконцентруватись на чомусь іншому. Цим іншим і стала література, тут я «стелі» над головою не відчуваю.
До речі, це допомагає в роботі з дизайнерами. Ось, наприклад, моє бачення можливої обкладинки, яке я видав дизайнеру:Порівняйте перший наведений варіант з готовою обкладинкою книжки:А от ті обкладинки, які я робив сам собі:Отак я Олені зробив її «нульову» авторську книжечку:Таким чином, моє малювання в Фотошопі навіть вітається!
А ось моя «перемальовка» Васі Ложкіна:

Він перший почав!

І мій варіант шеврону «Легіон НАТО» — зроблений найоперативніше:

Легіон НАТО
Пане Тимуре, у вашій карті між Сонцем і Візничим стоїть Спадаючий, Південний Вузол, який посилює надбання Меркурія. Може тому вам так легко пишеться?

Ага!!! _чудово _чудово _чудово

Висхідний Вузол вказує напрямок карми розвитку особистості, тобто на ту програму, яку людина повинна виконати протягом життя. За своїми функціями Висхідний Вузол схожий на Дорифорія. Спадаючий Вузол символізує накопичений досвід, яким людина може скористатися. За своїми функціями він схожий на Візничого. Тому вважається найбільш гармонійним такий стан місячних Вузлів, коли Висхідний Вузол розташований між Сонцем і Дорифорієм або Спадаючий Вузол — між Сонцем і Візничим. У цих випадках вони як би ще більше підсилюють дію Дорифорія і Візничого.

Можливо, цілком можливо… От бачите, до чого добре прочитує астрологія характерні особливості людини! Шкода лише, що я раніше не знав про Дорифорія та Візничого + місячні вузли… А тепер це ще одне «за» на користь складання докладних натальних карт за різними системами й порівняння результатів! Бо це дозволяє поглибити самоаналіз, розібратися в собі самому…

Випадкові Дописи